ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Iskoristio sam danas situaciju za dokup.
Mislio sam novi keš u nešto drugo ubacit, ali kako nije divljala cijena…
Kad se pokrene onda će sve ispod 4K biti jeftino….

opala!


Iskoristio sam danas situaciju za dokup.
Mislio sam novi keš u nešto drugo ubacit, ali kako nije divljala cijena…
Kad se pokrene onda će sve ispod 4K biti jeftino….

Ti to zelis izaci na 3999,99 ili tocno 4 000,00, da, kakva je situacija na nasoj
burzi, ide to do “neba”……[lol] [lol] [lol] [lol]

And God says let there be light and be light, and it was good...

http://www.glasistre.hr/?1ad7a02cccfa9f7ef4703d8cebeb39d8,TS,3321,3300,17219,22722,215647

Je li dobro sudjelovati u dokapu?[rolleyes]

opala!

Do sada je za ” sve ” koji su sudjelovali bilo više nego dobro !
Čestitke : Direktoru , Upravi i Nadzornom , kao i svim dioničarima !
Jeste da smo bogatiji , prije svega ” Novim brodovima ” !
To je zasigurno djelo svih ” nas ” , ali prije svega onih ” Koji nas vode ” ![smiley][smiley]

Ako imam 10 dionice, jel imam pravo na na 5 dionice po 400 kn ? Hvala[undecid]


Ako imam 10 dionice, jel imam pravo na na 5 dionice po 400 kn ? Hvala[undecid]

Da

Do sada je za ” sve ” koji su sudjelovali bilo više nego dobro !
Čestitke : Direktoru , Upravi i Nadzornom , kao i svim dioničarima !
Jeste da smo bogatiji , prije svega ” Novim brodovima ” !
To je zasigurno djelo svih ” nas ” , ali prije svega onih ” Koji nas vode ” ![smiley][smiley]


Ovako se prica[thumbsup]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

I Šorc se priključio direktoru

Društvo Uljanik Plovidba d.d. dostavilo je obavijest da je gosp. Darko Šorc, član Nadzornog odbora otpustio 1.000 dionica (0,25% temeljnog kapitala) Društva dana 21. veljače 2008. godine.
Nakon navedenog otpuštanja posjeduje 25.440 dionica koje čine 6,36% temeljnog kapitala Društva i daju 6,36% glasova na Glavnoj skupštini.


I Šorc se priključio direktoru Društvo Uljanik Plovidba d.d. dostavilo je obavijest da je gosp. Darko Šorc, član Nadzornog odbora otpustio 1.000 dionica (0,25% temeljnog kapitala) Društva dana 21. veljače 2008. godine. Nakon navedenog otpuštanja posjeduje 25.440 dionica koje čine 6,36% temeljnog kapitala Društva i daju 6,36% glasova na Glavnoj skupštini.

Najavljivao sam pritisak na prodaji i prikupljanje para za dokap.
Tamo iz 10. 03 bi trebal cijena ozbiljnije gore. Dotad diskontne cijene [smiley].

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

[Tamo iz 10. 03 bi trebal cijena ozbiljnije gore. Dotad diskontne cijene [smiley].
[/quote]

Neka samo miruje što duže…
[tongue]

opala!

Obečanje je bilo prvo za sljedeći mjesec a sada se studija za lokacije LNG predstavlja na proljeće

http://www.poslovni.hr/71959.aspx

Vidjet ćemo kako će se ova priča završiti za ULPL.

Društvo Uljanik Plovidba d.d. dostavilo je obavijest da je gosp. Darko Šort, član Nadzornog odbora otpustio 1.000 dionica (0,25% temeljnog kapitala) Društva dana 21. veljače 2008. godine.
Nakon navedenog otpuštanja posjeduje 25.440 dionica koje čine 6,36% temeljnog kapitala Društva i daju 6,36% glasova na Glavnoj skupštini.

[lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close