ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.04.2024. u 02:48
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
17,00
3.740
220
16,80
17,10
-0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


lakse se dise, kada sam prekjucer vidio naloge na 600 kn nije mi bilo svejedno. ali bitno da smo krenuli,sada mozemo u drugu brzinu. odnosno SLOW AHEAD[thumbsup]

ni meni ali iskreno sam se za ULPL najmanje bojao od cijelog portfolia [thumbsup]

[color=blue][i]Trgovina na malo ,veliko i od panicara u korekciji [/i][/color]


” Manotou imas li mozda podatak kakvo je trziste produkt / kemikalaca njihove velicine? Thks.

Nažalost, još nemam podatke. Možda netko drugi od kolega ima?

Imao sam, imam, ili ću imati dionice o kojima pišem.


Nije slučajno, da su baš danas (kada je tržište opet u porastu) dali obavijest o početku novogradnje 708. Siguran znak za još dodatan rast dionice. [thumbsup]

Da 3.maj nije počeo rezati 15 dana prije roka ne bi imali novaca za plaću, a da li je to pogodovalo ULPL, to ne znam, ali znam da su se ustvari izrezala 2 lima i to je to za sad.

Za ULPL se ipak ne treba previše plašiti

ja sam preslozio cijeli moj skromni portfelj na ULPL. ono ne sva jaja u istu kosaru ovdje na zse ne drzi vodu. ili sve pada ili se sve dize. sada bolje pratim situaciju,mirniji sam. i ovdje je uvijek netko budan. nema iznenadjenja.
A vrijeme ce pokazat da li sam napravio dobro ili lose.


Techman: ” ” Manotou imas li mozda podatak kakvo je trziste produkt / kemikalaca njihove velicine? Thks.” Nažalost, još nemam podatke. Možda netko drugi od kolega ima?

Ako Marlera ima dobar spot , dnevno zarađuje koliko i 3 kemikalca.
Zato stalno i ponavljam pitanje o tome.

netko povukao nalog sa prodaje na 2149 sa 150kom. trenutno je 2129. ici ce to danas jos. mali broj dionica je do 2200.

Fino kupuje kompanija svoje dionice na burzi jer je ovo odlična prilika.
Sijećam se svih dosadašnjih dokapitalizacija bilo je uvijek ovako.
Obogaćavanjem trezora, rastu i fundamenti.


netko povukao nalog sa prodaje na 2149 sa 150kom. trenutno je 2129. ici ce to danas jos. mali broj dionica je do 2200.

Blokada je na 2.132

ZSE:
ULJANIK PLOVIDBA d.d. potvrđuje da je dana 16. travnja 2008. godine stekla 800 vlastitih dionica.

Imao sam, imam, ili ću imati dionice o kojima pišem.

Spora je… nikako u blokadu…. [lol]

Ovcetino sta to radis!? Oovco... ovcice... janje moje malo...

Trezor je ove godine kupio oko 5000kom.

Bit će dobrih bonusa direktorima za 2007 🙂


Trezor je ove godine kupio oko 5000kom. Bit će dobrih bonusa direktorima za 2007 🙂

Zar nisu bonusi za djelatnike i direktore već odlučeni na prošloj skupštini ?

“- iznos od 1.000.000,00 kn zaposlenicima Društva jednokratnom podjelom trezorskih dionica;
– iznos od 295.115,75 kuna za isplatu udjela u dobiti Upravi Društva jednokratnom podjelom trezorskih dionica;
– Iznos od 6.145.209,43 kuna iz ostalih rezervi prenosi se u reserve za trezorske dionice.

"I am a man of great patience..."

je, ali uprava je ulupala nekih 10-12 mio kn ove godine u kupnju dionica…. dakle dvostruko vise od plana.

I ovo danas oni udaraju po asku…. sutra ce opet biti obavijest o stjecanju, sigurno.

jope to ti je ‘crkni sirotinjo’ stil 🙂 al nea veze, mora biti i takvih…

samo kolo sreće se okreće, ko bi gori sad je doli … 🙂


Fino kupuje kompanija svoje dionice na burzi jer je ovo odlična prilika. Sijećam se svih dosadašnjih dokapitalizacija bilo je uvijek ovako. Obogaćavanjem trezora, rastu i fundamenti.

Ako uprava ne bi znala kada su njezine dionice jeftine tko bi onda znao?

Još kada stave izvješće za 1 q 08 (koje će vjerojatno uključivati i zadržanu dobit iz 4q 07) onda će se vidjeti, da je sadašnja cijena sitnica – zato i kupuju.[proud]

New Report

Close