ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pozdrav svima, krasne vijesti, tek sad vidio… dobrodošle nove 23 dionice… Sad bih opalio par u zrak, ali pričekat ću dok me i PTKM razveseli! Juhu!!![thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][cool][cool][cool][cool][cool] Jeste sigurni da je zaokruživanje na gore?

polako ljudi , polako …[huh]

ovo je tek prijedlog dnevnog reda za skupštinu a vi već slavite ..
osim toga može se na skupštini i ne prihvati taj prijedlog za dokap .. ( nadamo se da neće biti tako )..

a ovima koji lupaju po Asku prijedlog ; digitrone u ruke i izračunati do koje se cijene isplati kupovati ..
ova euforija me malo uznemiruje ..[cool][thumbsup]

nije mi jasno zar je samo 30 milja dobiti na nivou godine za Ulpl
pa to je malo il sam ja neka previdio

Postanite Eu-robovi

jesam li prošli tjedan govorio o dokapu…..?
jedino što sam posmenuo svibanj…..ajd fulao sam za mjesec dana [thumbsup]
p.s. nemam dionice ULPL…..

DOKUP!

Buco:

Pozdrav svima, krasne vijesti, tek sad vidio… dobrodošle nove 23 dionice… Sad bih opalio par u zrak, ali pričekat ću dok me i PTKM razveseli! Juhu!!![thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][cool][cool][cool][cool][cool] Jeste sigurni da je zaokruživanje na gore?

polako ljudi , polako …[huh]

ovo je tek prijedlog dnevnog reda za skupštinu a vi već slavite ..
osim toga može se na skupštini i ne prihvati taj prijedlog za dokap .. ( nadamo se da neće biti tako )..

a ovima koji lupaju po Asku prijedlog ; digitrone u ruke i izračunati do koje se cijene isplati kupovati ..
ova euforija me malo uznemiruje ..[cool][thumbsup]

Kolega jel vi pratite ovu dionicu?
Nije ovo prva dokapitalizacija pa da sad strepimo hoće li je biti…

Misli da je i po 3800 isplativo

SAM PROTIV SVIH


deVito: ” sorry jel imas kaj pravo na 5kom samo[cry] ” Dvije dodatne.

tnx a lot
a sa kojim datumom ????[thumbsup]

[color=blue][i]Trgovina na malo ,veliko i od panicara u korekciji [/i][/color]


Kolega jel vi pratite ovu dionicu? Nije ovo prva dokapitalizacija pa da sad strepimo hoće li je biti…

pratim, pratim .. [proud] [cool]
i ne strepim ..

ŠPANCIR:

deVito: ” sorry jel imas kaj pravo na 5kom samo[cry] ” Dvije dodatne.

tnx a lot
a sa kojim datumom ????[thumbsup]


) sukladno članku 308. stavak 1. Zakona o trgovačkim društvima pravo na upis Dionica ostvaruju dioničari Društva, u pripadajućem postotku udjela proporcionalnom udjelu u dotadašnjem temeljnom kapitalu Društva, i to prema stanju na računima vlasnika vrijednosnih papira kod Središnje depozitarne agencije (u daljnjem tekstu: SDA) na dan 31. ožujka 2008. godine;


ŠPANCIR: ” deVito: ” sorry jel imas kaj pravo na 5kom samo[cry] ” Dvije dodatne. ” tnx a lot a sa kojim datumom ????[thumbsup]

31.03.08.
Počet ću naplaćivati [wink]

sve ispod 4500 je jeftino!!

you think your special you do, i can see it in your eyes


ŠPANCIR: ” deVito: ” sorry jel imas kaj pravo na 5kom samo[cry] ” Dvije dodatne. ” tnx a lot a sa kojim datumom ????[thumbsup]

tebi se frende; kao i meni isplati ubosti još jednu .. jer za tu jednu dobiješ(kupiš) još jednu .. pa je računica u tom mikro slučaju još bolja ; 1 : 1 … tj za 6 :: 3 nove


Misli da je i po 3800 isplativo

Kod prošle dokapitalizacije cijena je išla do 4.749-kuna !
[smiley][smiley][smiley][smiley][smiley]

New Report

Close