ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo je dobra i možda zadnja prilika za dokup po ovoj smiješno niskoj cijeni u odnosu na druge brodare.
Od 1.8.2007g.:
ATPL otišla sa 2300 na 3700,
JDPL sa 530 na 850,
TNPL sa 5800 na 8000,a
ULPL sa 3500 na 3580.

zzidak, imam ULPL, samo ovo je drukanje bez osnove, zar ne?
Broj dionica????

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Ja kupio ulpl u četvrtak i petak,subota,nedelja,ponedeljak bio praznik a u utorak 09.10.Jesam li zakasnio?[smiley4]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

3Q ne bi smio biti loš. Dapače, bolji od 2Q. Prodan je brod, kao i u 2Q, trebao bi donijeti oko 50 milijuna kuna. Osim toga, bilo je i potpisivanje novog, boljeg ugovora u 7. mjesecu za jedan bulker, po 44.000. Tko zna koliki je bio do tada.

No respect

vipy:zzidak, imam ULPL, samo ovo je drukanje bez osnove, zar ne?
Broj dionica????

Zavisi kako to tko shvaća,ali ovo o porastu cijena su činjenice.
A ono sa brojem dionica,bez obrazloženja ,kad i sam pročitam rado bih zaboravio.Ali kad se pogledaju fundamenti i izvještaji o financijskom poslovanju tu se nema što objašnjavati.Svakom investitoru barem sa minimalnim spoznajama o funamentalnoj analizi je jasno da je ova dionica podcjenjena i da je samo pitanje kad
će krenutii barem dostići svoj sektor.
Nisu bezveze u toj dionicii neki od naših napoznatijih malih investitora.

a ne bi to još malo dole moglo?…s obzirom na najavljenu dokapitalizaciju…


Ja kupio ulpl u četvrtak i petak,subota,nedelja,ponedeljak bio praznik a u utorak 09.10.Jesam li zakasnio?[smiley4]

Ja mislim da si zakasnio. Računa se tekući dan + 3 radna dana (T+3). Ako imaš e račun u SDA možeš provjeriti kada su ti proknjižene dionice ( koji datum ).

Hvala slamnati,potaknuo si me da sutra aktiviram pristup mom -e-računu.Ako sam i zakasnio a vjerojatno jesam,ništa zato,mislim da to nije zadnja dokapitalizacija.Strpljiv-spašen.Navodno.[smiley4]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Hvala slamnati,potaknuo si me da sutra aktiviram pristup mom -e-računu.Ako sam i zakasnio a vjerojatno jesam,ništa zato,mislim da to nije zadnja dokapitalizacija.Strpljiv-spašen.Navodno.[smiley4]

Nadam se samo da nisi preskupo platio u četvrtak? [smiley10]

A baš smo komentirali na temi u tu srijedu i četvrtak da će biti takvih slučajeva.

No respect

Tako sa ja zakasnio na dividendu na prolječe 1 dan.[smiley2]

you think your special you do, i can see it in your eyes


Zavisi kako to tko shvaća,ali ovo o porastu cijena su činjenice.
A ono sa brojem dionica,bez obrazloženja ,kad i sam pročitam rado bih zaboravio.Ali kad se pogledaju fundamenti i izvještaji o financijskom poslovanju tu se nema što objašnjavati.Svakom investitoru barem sa minimalnim spoznajama o funamentalnoj analizi je jasno da je ova dionica podcjenjena i da je samo pitanje kad
će krenutii barem dostići svoj sektor.
Nisu bezveze u toj dionicii neki od naših napoznatijih malih investitora.


druker pozitivac

[smiley1]


a ne bi to još malo dole moglo?…s obzirom na najavljenu dokapitalizaciju…

Druker negativac
[smiley1]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE




druker pozitivac

[smiley1]

marcipan:

a ne bi to još malo dole moglo?…s obzirom na najavljenu dokapitalizaciju…

Druker negativac
[/quote]

Neto efekt: 0
[smiley1]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

New Report

Close