ULJN (Uljanik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULJN (Uljanik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

St. Catharines, Ontario (September 19, 2019)

News Release

Deblokiran račun 3. maja


Edi Kučan je komentirao (za Poslovni dnevnik): “Uspjeli smo podići škver na noge i uspostaviti ponovo proizvodnju, s namjerama da se isto to dogodi na lokaciji u Puli. Zahvaljujem vjerovnicima na iskazanoj podršci, a isto tako i Vladi, Hrvatskoj brodogradnji – Jadranbrod te Gradu Rijeci i Primorsko-goranskoj županiji. Moje riječi zahvale svakako idu i radnicima kojih je prema zadnjim podacima 750″.

Deblokiran račun 3. maja


Edi Kučan je komentirao (za Poslovni dnevnik): "Uspjeli smo podići škver na noge i uspostaviti ponovo proizvodnju, s namjerama da se isto to dogodi na lokaciji u Puli. Zahvaljujem vjerovnicima na iskazanoj podršci, a isto tako i Vladi, Hrvatskoj brodogradnji – Jadranbrod te Gradu Rijeci i Primorsko-goranskoj županiji. Moje riječi zahvale svakako idu i radnicima kojih je prema zadnjim podacima 750".

da, “na lokaciji u puli”..ali ne u sklopu uljanika koji duguje 5 milijardi kuna i sad je u stečaju nego u sklopu nove firme, BEZ sadašnjih dioničara!
žalosno kako ljudi ne razumiju osnove

Nije ni čudo da dionica divlja nakon ovakvih izjava
https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/plenkovic-brodogradiliste-3-maj-zahvaljujuci-odlukama-vlade-krece-u-novi-pocetak-slican-model-nastojat-cemo-primijeniti-i-na-uljanik/9407159/

Oni koji rastu zadnji rastu najviše.

croato je dobro objasnio poantu- ovdje nece biti nastavka rada sadasnje firme nego osnivanje nove jer su dugovi 3x iznad temeljnog kapitala uljanika pa to znaci nulovanje za sadasnje dionicare! smijesno je kako ljudi ne razumiju procitane info

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)

smiješno je ne iskoristiti priliku, zato postoji burza… imali ste po 1,31 danas priliku, mogli ste dići 50% a možda i više, niste i to je to… ne treba žaliti za prolivenim mlijekom, idite dalje, mir s vama.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.


croato je dobro objasnio poantu- ovdje nece biti nastavka rada sadasnje firme nego osnivanje nove jer su dugovi 3x iznad temeljnog kapitala uljanika pa to znaci nulovanje za sadasnje dionicare! smijesno je kako ljudi ne razumiju procitane info

još bih dodao da će možda nova tvrtka krenuti u proizvodnju drvenih brodova i to kreditom HBOR uz Plenkovićevu garanciju,
što je je, neki ipak znaju prije ostalih

Lijepo raste, kupnja na 1,31 isplatila se… imam još nešto ako se baš otme s lanca pa da se uprosječim ispod trenutne cijene.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

sad je opet palo.. ja trzio malo od jutra pa do ovog rasta.. pogodio sam.. ali sica je to.. par tisuca kn…

BidAsk, ima tu danas za jos jedan val preko 2,6kn…

zato imam još komada ako opet pobudali.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

ja izletio jer se bojim delista
..
jednostavno je strah jaci.. vrstih minus od kad je bilo ona euforika s kinezima…

ma i ja sam uzeo svoju dobit, ask se previše nakrcao, ako bude prilike eto mene opet.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

@dionicar
da, delist je realna, a bojim se i skora stvarnost…što će kupci ulj-r-a tada s dionicama, valjda samo oni znaju…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

I ?

što je ekipica ? Ako ne ide na dolje, ajmo na gore ?

Nemoj da brigas, brigas, zivot
se stara,
dok bude ljudi bice i para.
Nemoj da brigas, zivot se stara,
dok bude ludih
bice i para.

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

New Report

Close