ULJN (Uljanik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULJN (Uljanik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nije važno šta Kinezi nude, nego kad su izbori za europski Parlament. I koji ishod najbolje odgovara aktualnoj politici u Zagrebu, a koji onoj u Istri.
Ključan događaj u narednom tjednu je ročište za 3. Maj.
Nakon toga cijena ide ili preko 2kn , ili na 0.5

Franklin

Kolega Frank Walk, slažem s vama. Međutim, moja procjena je 1,60 odnono 0,8KN.

Ljudi moji meni interesantnije slusat vas nego dnevnik, pa da i ja stogo naucim da mi burekđije ne uzmu vise od 200 kuna sta sam spusio na uljaniku ahhahahhaha

U top 10 ostali su samo državni fondovi koji neće prodavati, oni ostaju na titaniku do kraja, kao pravi kapetani. 😛

Ignore: KressoM, delux

Sve je ovo jako sumnjivo. Jasno je da ništa od stečaja 3. Maja u srijedu.
A netko se trudi svim silama da cijena ne pređe 1 kn. I svim dionicama 🙂
Bit će narudžba je to iz Ministarstva financija hahaha, nešto kao rušenje
Agrokor članica sa fondovskim komadima. Agrokor da nisu zaklali
na burzi nikada se dioničari ne bi onako skrušeno pomirili sa gubicima.

Franklin

@frank
Fondovi su prodali što su mislili, ovo sada su igre burekđžija u oba smjera, malo ruše pa kad se nakupe dignu i tako u krug.

Ignore: KressoM, delux

http://zse.hr/default.aspx?id=91668


U top 10 ostali su samo državni fondovi koji neće prodavati, oni ostaju na titaniku do kraja, kao pravi kapetani. 😛

u njihovoj košarici jaja su ionako davno polupana, niti ih mogu niti žele ukrašavati za Uskrs

Vidjeli smo kako fondovi izlaze – iskipavaju se bjesomučno na određenoj cijeni dok ide, a kad stane onda malo spuste cijenu pa nastave kipanje tako da ovo sada 99% da ne izlazi fond nego se burekđije zabavljaju.

Ignore: KressoM, delux


Vidjeli smo kako fondovi izlaze – iskipavaju se bjesomučno na određenoj cijeni dok ide, a kad stane onda malo spuste cijenu pa nastave kipanje tako da ovo sada 99% da ne izlazi fond nego se burekđije zabavljaju.

Najbolje da nazoveš NEK i pitaš jel oni to prodaju dionice Uljanika. Ako ne prodaju, odgovorit
će ti nedvosmisleno da ne. Ako bilo šta drugo kažu, poput “ne možemo to reći”, znači
da prodaju. Ima broj na internetu

Franklin

Ma fućka mi se prodaju li oni ili ne. Tako i tako Uljanik će završiti u stečaju jer ne vjerujem da će ovaj spin s Kinezima uspjeti.

Ignore: KressoM, delux

plenki spina i dalje
https://www.24sata.hr/news/plenki-ocekujem-razgovore-s-kinezima-o-uljaniku-i-3-maju-624592

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close