TOP 10 – 2009.

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TOP 10 – 2009.

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

zasto se ne pise nis na ovu temu? koje novo stanje???

daj stvarno, bas me zanima koji sam

Dejvue kad će izvješće za 1Q?

Može novo stanje

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

ajde netko kompjuterski navudren nek nama kretenima objasni kako da ažuriramo stanje na tablici jer očigledno je dejavue otišao na brač da vidi jel ima kamena u jadrankamenu…

...povijest se ponavlja...


ajde netko kompjuterski navudren nek nama kretenima objasni kako da ažuriramo stanje na tablici jer očigledno je dejavue otišao na brač da vidi jel ima kamena u jadrankamenu…

Tools – Options – Security – Macro Security – Medium

Igra se magarad; bit će kiše!


Taj na vrhu je sa nelikvidnim dionicama, čekaj dok netko napravi samo jednu transakciju sa jednom od njih… [lol]

Pozdrav kolega !!

Nakon dva mjeseca ja i dalje prvi !!

nisam ni ja daleko. a što se nelikvidnih tiče, mogli ste ih i vi odabrati pa bi bili kao pajdo. kakve veze ima jel likvidna ili nije. pa nije svaki dan da mi treba par stotina tisuća kuna, da ne kažem milijuna…

...povijest se ponavlja...

sramotno je ova naša burza, neke dionice koje objavljuju gubitke neprestano rastu, mislim da je trenutno AUHR jedna od boljih investicija jer je tržišna kaptalizacija na ovim cjenama oko 300 mil. kuna, što je doista smješno jer tolko imaju samo u rezervama, navodno da počinju sa gradnjom tornja pokraj siemensa u Heinzlovoj. U ovoj krizi objavljena dobit od oko 18 mil kuna za prvi kvartal. Malo je ovakvih firmi kod nas jer nemaju ni kratkoročnog ni dugoročnog zaduženja. Vidimo i kroz vlasničku strukturu da čvrsto stoje i nedopoštaju nikog večeg pa sve otkupljuju u trezor koji su već napunili(sad ide podjela radnicima), sad ćemo vidjet oće li ti naši brokeri to prepoznat



Taj na vrhu je sa nelikvidnim dionicama, čekaj dok netko napravi samo jednu transakciju sa jednom od njih… [lol]

Pozdrav kolega !!

Nakon dva mjeseca ja i dalje prvi !!
[/quote]

Prvi!!!!! [lol] [lol] [lol]

"Meni je baš genza, imat ću brdo para i vozit mercedesa benza."

Kakvo je stanje

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

Jedna obavijest:
Na PTKM-R-A je došlo do promjene u top 10, Hrvatski fond za privatizaciju je smanjio svoj udio za 27.000 komada a istovremeno je Kapitalni fond d.d. povećao svoj udio za isti broj dionica. Možda sve to skupa ne znači ništa, a možda se nešto ipak sprema…

Postaje interesantno od kada je burza krenula u rast.


sramotno je ova naša burza, neke dionice koje objavljuju gubitke neprestano rastu, mislim da je trenutno AUHR jedna od boljih investicija jer je tržišna kaptalizacija na ovim cjenama oko 300 mil. kuna, što je doista smješno jer tolko imaju samo u rezervama, navodno da počinju sa gradnjom tornja pokraj siemensa u Heinzlovoj. U ovoj krizi objavljena dobit od oko 18 mil kuna za prvi kvartal. Malo je ovakvih firmi kod nas jer nemaju ni kratkoročnog ni dugoročnog zaduženja. Vidimo i kroz vlasničku strukturu da čvrsto stoje i nedopoštaju nikog večeg pa sve otkupljuju u trezor koji su već napunili(sad ide podjela radnicima), sad ćemo vidjet oće li ti naši brokeri to prepoznat

budi sretan ako AUHR preživi ovu i iduću godinu jer nisu do danas prodali ni 10 vozila. toliko im ide loše da je to pravo čudo što izbacuju takva izvješća. ni drugima nije bolje što se bave vozilima jer ne kupuje se ništa. a i kakve veze imaju brokeri sa prepoznavanjem dionica? oni su posrednici u kupovini…bit će da tebi brokeri sugeriraju što kupiti a to je upravo ono što oni (tj. njihovi prijatelji) tog dana prodaju…

...povijest se ponavlja...

nije loše 15 mjesto… 20,77%

[b]"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju"[/b]

New Report

Close