TOP 10 – 2009.

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TOP 10 – 2009.

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


tnpl
lkpl
ledo
pbz
atpl
jnaf
zdnk
knzm
hdrl
ht

zakasnio si …. [bye]

na 4300 sve prodajem...

Zašto misliš das sam zakasnio?!

[color=blue][/color]vizionar

Tablica je već gotova, ako nisi u toku.

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

HT svakako
http://seebiz.eu/hr/closing-bell/zse/zagrebacka-burza-ht-na-granici-230-kuna%2c-crobex-sve-blize-1.900,34730.html
[cool]

Stanje od jucer…

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


Zašto misliš das sam zakasnio?!

Jednostavno zato jer je prijava za igru trajala do početka prvog trgovinskog dana.

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Evo kaj je burza ! 2008 -80 % a sad u 10 dana +14% .
Ko je najviše pao , jako će rast .
Its the GAME !



Zašto misliš das sam zakasnio?!

Jednostavno zato jer je prijava za igru trajala do početka prvog trgovinskog dana.
[/quote]
Hvala ti na informaciji i živ i zdrav mi bio! [pray]

[color=blue][/color]vizionar

Stanje od jucer…

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


Stanje od jucer…

Kriva tablica?


Stanje od jucer…


več sam se usra kolko sam izgubia u 14 dana [lol] [lol]

stanje od jucer, ovaj put stvarno :)…

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Za one koji su zakasnili s prijavom na TOP 10 poslovnog – imate priliku za popravni na

http://www.mojedionice.com/portfelj/NajPortfelj.aspx

Ovom prilikom pozivam sve koji su prijavili portfelje za TOP 10 poslovnog da to učine i na gore navedeni link.

Također se bira portfelj s najvećim prinosom u 2009-oj godini, ali pravila su malo drugačija. U prinos se računaju i dividende, bira se 3-6 dionica. Na dnevnoj rang listi prikazan je i prinos pojedinog portfelja u odnosu na CROBEX.

Biti će zanimljivo na kraju godine usporediti rezultate obje liste.

MojeDionice.com - stock screener, fundamentalna analiza, vođenje portfelja...

Ispravan link je Vaš link

MojeDionice.com - stock screener, fundamentalna analiza, vođenje portfelja...


stanje od jucer, ovaj put stvarno :)…

čim se Investco prestane iskrcavati na RIBA evo mene na prvom mjestu [lol]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

New Report

Close