TOP 10 – 2008.

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TOP 10 – 2008.

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pravo veli crna pantera [thumbsup]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

u potpunosti se slažem s crnim panterićem…

i bilo bi dobro kad bi svi postali zaključno s recimo 6tim prvim svoje uzdanice, tj. svoj portfelj! [rolleyes]

[cool]

a još bi bilo bolje kad bi recimo moderatori nas na ovoj temi il novootvorenoj u periodu od recimo 1og do 6tog sve držali moderirane da niko ne zna ko će kaj stavit i da nas sve odjednom se odmoderira ovdje nekak nešto ak me ko kuži… [proud]

1.DKVS
2.DDJH
3.HT
4.HPB
5.KABA
6.LANA
7.LRH
8.CKML
9.MMTZ
10.TNPL


Prerano je sad za prognoze jer se cijene nekih dionica mogu do kraja godine (ovisno o fondovima i većim igračima) korigirati 20% i više u odnosu na sadašnje cijene, a to onda drastično mijenja % rasta za 2008.
S prognozama je bolje krenuti recimo od 01.01. -05.01.2008. kad će biti poznate zaključne cijene za 2007.

Slazem se s avaxom u popunost, budemo vidjeli kako ce
traziste odraditi do Bozica, ja se nadam pozitivno.

P.S. Moram ovo reci, ne mogu izdrzati, osim penkala i olovaka[tongue]

And God says let there be light and be light, and it was good...

Ej ljudi jel krečemo od 1.1.2008? do 31.12. ostavljamo top 10 ili?

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

deckici ajde pa ovo je samo igra koja nas sve zabavlja
ko ce stavit neka stavi a ko se boji neka ne stavi,neka ceka novo leto…[thumbsup]


Ej ljudi jel krečemo od 1.1.2008? do 31.12. ostavljamo top 10 ili?

Nemamo pojma Collina. Pa ti si sudac, zar ne? [smiley]

TRTF-R-A: Bio on crn ili bijel, tartuf je uvijek gastronomski dragulj. Ali kao i svaki drugi dragulj i tartuf se teško pronalazi.

mislim da bi bilo najpametnije kako kaze sudac Collina……od 1.1.2008 krenut…….
zadivilo me kako vecina njih stavlja DDJH u svojih 10 za 2008.god…….zanimljivo [shocked]

DOKUP!

1. HT
2. AGMM
3. SUNH
4. VDKT
5. ULPL
6. BDSS
7. ADRS
8. ATGR
9. PBZ
10. CEBA
[sealed]

When someone asks you a question you don't want to answer, smile and ask, "Why do you want to know?".

(ADRS-P-A)[embarass]

When someone asks you a question you don't want to answer, smile and ask, "Why do you want to know?".

Mislim da ce ovdje biti problema za onoga tko se uhvati posla. Imamo brdo forumasa; i vjerujem da bi se svi igrali. Mozda bi bilo dobro olaksati posao ako se smanji porteflj na 5 dionica umjesto 10.
Avax zbori mudro; sada je jos prerano, jer ce mnogi htjeti naknadno mijenjati portfelje i time zadavati jos vise posla onome tko se uhvati ovoga posla.
[cool][cool][cool]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!

Dobro jutro svima!
Evo i nekoliko pravila ukoliko prihvatite da i ove godine kolega dejavue radi tablicu 🙂
1. Portfelj se sastoji od 10 dionica koje su prijavljene i imaju oznaku u SDA. Dakle, dionice ovoga trenutka ne moraju biti izlistane na burzi. ( tu portfeljas riskira 0% prinosa na toj dionici.
2. Portfelji se mogu ostaviti na ovom topicu do 31.12. u ponoc. Nakon toga nema prijava portfelja.
3. Svaki korisnik ima pravo JEDNOM prijaviti portfelj, bez dodatnih i naknadnih promjena i izmjena
4. Za izlistavanje nove dionice na burzi se kao pocetna cijena uzima zavrsna cijena prvoga dana trgovanja, osim kod IPO-a, gdje se uzima cijena sa IPO-a ( primjer HT, VERN).
5. Cijena koja se uzima kao pocetna za usporedbu je zadnja protrgovanja cijena u 2007. godini ili cijena iz tocke 4.

Nije se problem uhvatiti posla, nego definirati pravila [smiley]
Uglavnom, sretno svima…
Jos bi molio moderatora da stavi temu na vrh foruma, te nam na taj nacin omoguci vise sudionika i bolju vidljivost teme..

P.S. Portfelji navedeni ovdje vec su u tablici[thumbsup]…[pray]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


Dejavue! Jesi li voljan na svoja snažna pleća preuzesti brigu o tablicama??? [smiley]

Jesam gospodaru (mora[proud])
[pray] se za mene[rolleyes]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Ti si Dejavue dobri duh foruma. [wink]

Preporučit ću te svim bogovima sa Olimpa. [proud]
U našoj si milosti. [smiley]

HVALA ti za volju i trud.

La vita e bella!

New Report

Close