TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Transadrije više nema u poslovnoj zgradi Robnog terminala Žitnjak, Zagreb. Nisu plaćali najamninu, pa su deložirani. Neki radnici smješteni su u kontejner. Nadam se da je tamo i račić i da je kontejner predzadnja postaja u njegovoj poslovnoj karijeri.

Tino70 opet nisi informiran kvalitetno i širiš krive informacije. Istina je da su se prostorije u kojima smo boravili ispraznili, te da se dio radnika preselio na Jankomir i od tamo odrađuje posao. Dio je ostao na Žitnjaku smješten svojom voljom u skladištu u "kontejneru" i također odrađuje posao. Deložirani nismo, sve je dogovorno na normalan ljudski način koliko sam uspio to primjetiti. Istina je da nam je svima svega dosta, da želimo svoje novce i da želimo nastaviti raditi u normalnim uvjetima. Na odgovornima je da ispune ono što obećavaju ovih dana….

[/quote]
Ma dajte "radniče", skulirajte se konačno. Zar Vama nije jasno da svojim reagiranjima samo potvrđujete moje postove. A ova konstatacija da su radnici " smješteni svojom voljom u skladište, kontejner" je vrhunac. Najbolje bi bilo da ste ih tu smjestili mimo njihove volje, nešto kao u robovlasničkom sustavu.
Ali već smo poodavno ustvrdili : račićev problem nije kratki fitilj, već kratka pamet…..
[/quote]

odgovori mi samo na jedno pitanje radiš li ti u tns ili si radio?
nisam ja nikoga smjestio u skladište,a tom tvrdnjom vidi si da nemaš pojma o situaciji o "deložiranju sa Žitnjaka" i da si u zabludi kada smatraš da sam ja Račić. Presmiješan si.
O dionicama nemam pojma, temu sam počeo nedavno pratiti i pokušavam kroz forum i ono što mi se događa u stvarnosti saznati pravu istinu. Nažalost to neću nikad saznati.



Transadrije više nema u poslovnoj zgradi Robnog terminala Žitnjak, Zagreb. Nisu plaćali najamninu, pa su deložirani. Neki radnici smješteni su u kontejner. Nadam se da je tamo i račić i da je kontejner predzadnja postaja u njegovoj poslovnoj karijeri.

Tino70 opet nisi informiran kvalitetno i širiš krive informacije. Istina je da su se prostorije u kojima smo boravili ispraznili, te da se dio radnika preselio na Jankomir i od tamo odrađuje posao. Dio je ostao na Žitnjaku smješten svojom voljom u skladištu u "kontejneru" i također odrađuje posao. Deložirani nismo, sve je dogovorno na normalan ljudski način koliko sam uspio to primjetiti. Istina je da nam je svima svega dosta, da želimo svoje novce i da želimo nastaviti raditi u normalnim uvjetima. Na odgovornima je da ispune ono što obećavaju ovih dana….

[/quote]
Ne obećavaju ovih dana već unazad godinu dana,a za Transadriju bi bilo najbolje da se cijela Uprava preseli u Zagreb u kontejner pa da se konačno nauče špediterskom poslu umjesto što se vozikaju u crnim limuzinama na račun radnika i dioničara.

…A SAD ĆEMO SE MALO POZABAVITI FIRMAMA KOJE SU U POSJEDU ILI SU BILE U POSJEDU, PA OTIŠLE U STEČAJ ILI LIKVIDACIJU, A VODE SE NA IME DAMIRA RAČIĆA, ZAGREB, NALJEŠKOVIĆEVA 27, OIB 54404530976

1.
SPORT ART d.o.o. Zagreb SPORT ART, Limited liability company za proizvodnju, trgovinu i usluge
Tijelo – Trgovački sud u Zagreb
Godina osnivanja – 1993.
djelatnost – 60.10 Emitiranje radijskog programa (NACE code 2007)
direktor – Damir Račić
u sudskom registru tvrtka se vodi pod matičnim brojem 080140515

vidi:
http://www.poslovna.hr/lite/sport-art/54891/subjekti.aspx?lang=hr
ili
https://sudreg.pravosudje.hr/Sudreg/pages/detaljiSubjekta/temeljniPodaciSubjekta.faces

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].





Transadrije više nema u poslovnoj zgradi Robnog terminala Žitnjak, Zagreb. Nisu plaćali najamninu, pa su deložirani. Neki radnici smješteni su u kontejner. Nadam se da je tamo i račić i da je kontejner predzadnja postaja u njegovoj poslovnoj karijeri.

Tino70 opet nisi informiran kvalitetno i širiš krive informacije. Istina je da su se prostorije u kojima smo boravili ispraznili, te da se dio radnika preselio na Jankomir i od tamo odrađuje posao. Dio je ostao na Žitnjaku smješten svojom voljom u skladištu u "kontejneru" i također odrađuje posao. Deložirani nismo, sve je dogovorno na normalan ljudski način koliko sam uspio to primjetiti. Istina je da nam je svima svega dosta, da želimo svoje novce i da želimo nastaviti raditi u normalnim uvjetima. Na odgovornima je da ispune ono što obećavaju ovih dana….

[/quote]
Ma dajte "radniče", skulirajte se konačno. Zar Vama nije jasno da svojim reagiranjima samo potvrđujete moje postove. A ova konstatacija da su radnici " smješteni svojom voljom u skladište, kontejner" je vrhunac. Najbolje bi bilo da ste ih tu smjestili mimo njihove volje, nešto kao u robovlasničkom sustavu.
Ali već smo poodavno ustvrdili : račićev problem nije kratki fitilj, već kratka pamet…..
[/quote]

odgovori mi samo na jedno pitanje radiš li ti u tns ili si radio?
nisam ja nikoga smjestio u skladište,a tom tvrdnjom vidi si da nemaš pojma o situaciji o "deložiranju sa Žitnjaka" i da si u zabludi kada smatraš da sam ja Račić. Presmiješan si.
O dionicama nemam pojma, temu sam počeo nedavno pratiti i pokušavam kroz forum i ono što mi se događa u stvarnosti saznati pravu istinu. Nažalost to neću nikad saznati.
[/quote]
Nemam dojam da se Vi smijete. Dapače vrlo ste nervozni. Nije mi jasno zašto Vas istina tako izbaci iz takta. Niste plaćali najamninu za poslovni prostor u Robnim terminalima Žitnjak i morali ste iz njega iziči. Dio radnika smješten je u kontejner. Istina? Da istina! Sve ostalo su Vaše tlapnje i pokušaji skretanja s merituma stvari – totalne insolventnosti tvrtke.
Tko ste Vi, mene uopće ne interesira. Parabola s račićem, međutim, dobro se uklapa kada su Vaši postovi u pitanju.
Ajd, odmorite se malo i nemojte zamarati forumaše pokušajima demantiranja nečega što se demantirati ne može.

2.
TR.US.T. ZAGREB d.o.o. Zagreb TR.US.T ZAGREB društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu, usluge i turizam
adresa – Zagreb, Nalješkovićeva 27
godina osnivanja – 1994.
porijeklo kapitala – 100% domaći
tijelo – Trgovački sud u Zagrebu
djelatnost – 73.11 Agencije za promidžbu (reklamu i propagandu) (NKD 2007)
direktor – Damir Račić

vidi:
http://www.poslovna.hr/lite/tr-us-t-zagreb/98525/subjekti.aspx
ili
https://sudreg.pravosudje.hr/Sudreg/pages/detaljiSubjekta/temeljniPodaciSubjekta.faces

u sudskom registru se vodi kao TR.US.T ZAGREB pod matičnim brojem 80367390

_________________________

kako rade te dvije tvrtke? Svaka zainteresirana osoba može u Fini uzeti BON1 i BON2 za bilo koju hrvatsku tvrtku pa tako i za ove gore dvije.
Da li su te tvrtke u sukobu interesa sa Transadrijom?

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].






Transadrije više nema u poslovnoj zgradi Robnog terminala Žitnjak, Zagreb. Nisu plaćali najamninu, pa su deložirani. Neki radnici smješteni su u kontejner. Nadam se da je tamo i račić i da je kontejner predzadnja postaja u njegovoj poslovnoj karijeri.

Tino70 opet nisi informiran kvalitetno i širiš krive informacije. Istina je da su se prostorije u kojima smo boravili ispraznili, te da se dio radnika preselio na Jankomir i od tamo odrađuje posao. Dio je ostao na Žitnjaku smješten svojom voljom u skladištu u "kontejneru" i također odrađuje posao. Deložirani nismo, sve je dogovorno na normalan ljudski način koliko sam uspio to primjetiti. Istina je da nam je svima svega dosta, da želimo svoje novce i da želimo nastaviti raditi u normalnim uvjetima. Na odgovornima je da ispune ono što obećavaju ovih dana….

[/quote]
Ma dajte "radniče", skulirajte se konačno. Zar Vama nije jasno da svojim reagiranjima samo potvrđujete moje postove. A ova konstatacija da su radnici " smješteni svojom voljom u skladište, kontejner" je vrhunac. Najbolje bi bilo da ste ih tu smjestili mimo njihove volje, nešto kao u robovlasničkom sustavu.
Ali već smo poodavno ustvrdili : račićev problem nije kratki fitilj, već kratka pamet…..
[/quote]

odgovori mi samo na jedno pitanje radiš li ti u tns ili si radio?
nisam ja nikoga smjestio u skladište,a tom tvrdnjom vidi si da nemaš pojma o situaciji o "deložiranju sa Žitnjaka" i da si u zabludi kada smatraš da sam ja Račić. Presmiješan si.
O dionicama nemam pojma, temu sam počeo nedavno pratiti i pokušavam kroz forum i ono što mi se događa u stvarnosti saznati pravu istinu. Nažalost to neću nikad saznati.
[/quote]
Nemam dojam da se Vi smijete. Dapače vrlo ste nervozni. Nije mi jasno zašto Vas istina tako izbaci iz takta. Niste plaćali najamninu za poslovni prostor u Robnim terminalima Žitnjak i morali ste iz njega iziči. Dio radnika smješten je u kontejner. Istina? Da istina! Sve ostalo su Vaše tlapnje i pokušaji skretanja s merituma stvari – totalne insolventnosti tvrtke.
Tko ste Vi, mene uopće ne interesira. Parabola s račićem, međutim, dobro se uklapa kada su Vaši postovi u pitanju.
Ajd, odmorite se malo i nemojte zamarati forumaše pokušajima demantiranja nečega što se demantirati ne može.
[/quote]

Naravno da se ne smijem kada su mi dužni 6 plaća. Da li sam nervozan jesam zbog toga. No smeta me kada iznosiš poluinformacije i zbunjuješ ljude. Izašli iz jednih prostorija robnih terminala i ušli u druge prostorije na Jankomiru kojih su oni vlasnici, kao i skladišta. Govori li ti to šta??
Zašto svojim postovima omalovažavaš ljude koji rade u skladištu? Nisi napisao ni razlog zašto su ljudi po tebi "deložirani" jer ga ne znaš.
Nisi mi odgovorio na pitanje iz prethodnog posta.
odgovori mi samo na jedno pitanje radiš li ti u tns ili si radio?

Radniče, dajte ohladite malo, ne gubite energiju na nevažnim stvarima. Takva demagogija i izvrtanje
činjenica u realnom svijetu ne pali. To prolazi još samo u Transadriji. Vi ćete meni postavljati pitanja, a ja ću na njih smjerno odgovarati. Kaj god! Podsjećam Vas ponovo, niste u Transadriji.
I što na kraju reči nego " nije račićev problem kratki fitilj, nego kratka pamet…."
Ajd zbogom, prelazimo na nove teme.

Po riječima mladog gazde (a napisano, u glasilu Business od 8.ožujka 2011.) većina radnika je zadovoljna, i u kompaniji vlada dobro raspoloženje. Možeš misliti. Ludilo od veselja i entuzijazma. Toliko da se sprema štrajk upozorenja, koji je trebao biti bar prije 4 mjeseca. Mladi Ključić dogovara nemoguće kredite, izvlači novac za nagomilane dugove, ali se i dalje on (a i svi ostali rukovodioci voze u crnim limuzinama, spavaju po hotelima, “peglaju” raznorazne kartice….a raja krepava. Radnici više ne znaju od kuda bi izvukli koju kunu. Imaju ovrhe na sve i svim bankama. Još “pametni” gazda ima obraza izjavljivati kako bi trebalo povući pokretanje stečaja (jer to šteti “imidžu” firme, pa se neće dobiti kredit). Mene osobno podsjeća na gđu.Jacu koja kaže da ako se prosvjedi nastave u RH, nećemo u EU. TNSA je preslika u malom, stanja u cijeloj državi, i to se MORA I TREBA PROMIJENITI.

SKupština Luke Šibenik sazvana za 18.03.2011. odgođena je. Uputa Uprave Transadrije kojom upućuju Luku Šibenik da uplati višemiljunski iznos u korist trećeg pravnog subjekta, Trans. Ri d.o.o. Rijeka, tvrtke u većinskom vlasništvu TNSA, predana je USKOK-u.
Ima toga još, objaviti će mediji. Račićeva tvrtka registrirana za emitiranje radijskog programa to sigurno neće objaviti. Impresioniran sam, tip doista ima sve predispozicije za medijskog magnata, pored toga što tako uspješno nadzire Ključaričeka i društvo.

Iako nemam dionice Transadrije podržavam borbu svih malih dioničara i iscrpljenih radnika, te jedva čekam (čitajući preko vog foruma) da se ta uprava smjesti gdje joj je i mjesto.
Evo još jedan svježi članak iz slobodne koji, nadam se, ide tome u prilog:
http://slobodnadalmacija.hr/Šibenik/tabid/74/articleType/ArticleView/articleId/132642/Default.aspx


Po riječima mladog gazde (a napisano, u glasilu Business od 8.ožujka 2011.) većina radnika je zadovoljna, i u kompaniji vlada dobro raspoloženje. Možeš misliti. Ludilo od veselja i entuzijazma. Toliko da se sprema štrajk upozorenja, koji je trebao biti bar prije 4 mjeseca. Mladi Ključić dogovara nemoguće kredite, izvlači novac za nagomilane dugove, ali se i dalje on (a i svi ostali rukovodioci voze u crnim limuzinama, spavaju po hotelima, "peglaju" raznorazne kartice….a raja krepava. Radnici više ne znaju od kuda bi izvukli koju kunu. Imaju ovrhe na sve i svim bankama. Još "pametni" gazda ima obraza izjavljivati kako bi trebalo povući pokretanje stečaja (jer to šteti "imidžu" firme, pa se neće dobiti kredit). Mene osobno podsjeća na gđu.Jacu koja kaže da ako se prosvjedi nastave u RH, nećemo u EU. TNSA je preslika u malom, stanja u cijeloj državi, i to se MORA I TREBA PROMIJENITI.

Kolega,uz dužno poštovanje prema Vašim postovima,nije mi jasno zašto Ključaričeka jr.stalno nazivate gazdom,koliko ja znam on ima 50 dionica TNSA.Zanima me po kojem je to zakonu on postao gazda?

http://www.slobodnadalmacija.hr/Dalmacija/Split%C5%BEupanija/Split%C5%BEupanija/tabid/76/articleType/ArticleView/articleId/132667/Default.aspx

New Report

Close