TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


samo ti kupuj po 1.301, pametni i iskusni će sačekati 700 [wink]

Eto samo što nije!

Koja tišina!?

Nitko se ne javlja ni Uprava ni ti sindikat. Nikakvih vijesti iz banaka, osim da do daljnjega nema para. Zadnja plaća bila je za 2 tjedan 8 (kolovoza) mjeseca 2010.godine. Nakon stečaja koji je više nego siguran svi zaposlenici TNSA prelaze raditi kod Davida Kopperfilda, samo da mu pokažu kako se može živjeti i bez para (prava magija).

Ne samo kod Davida Kopperfilda.Cijeli odjeli i Glavne filijale ( Gl.fil.Pula, Tranzit Ploče) prelaze u druge špedicije. Dakle, restrukturiranje ide samo od sebe, bježi tko god može, radnika je sve manje. Jedino što "upravu" možda smeta jest činjenica da s ljudima oslaze i poslovi. Kažem "možda" jer znam da "upravi" i kupljenom N.O. i nije stalo do posla, njihovi su interesi drugi.Definitivno, na kraju će u Transadriji ostati samo uprava, nesposobni direktori i šefovi, par podaničkih faca i vrlo stvarni dugovi i vrlo stvarne blokade računa.

Možda D.Copperfield postane dioničar- mađioničar ove tvrtke[sad]

Dragi moj Dionis, tu više ne pomaže Kopperfield, pa ni Hudini. A Bajić Mladen? On možda da.

Došlo se do samog kraja. Lista za “odstrel” neće trebati, jer banke nisu i neće dati ništa, a ljudi su sami otišli u druge špedicije. Rukovodstvo je uspjelo su u svom naumu.Pokrali su firmu, sebe i svoje osigurali. Još na sastanku imaju obraza
vrijeđati i prijetiti ljudima koji su se ipak uspjeli spasiti. Sram ih bilo. Treba upravu i cijeli NO zatvoriti i suditi im.
Unesrećili su 1000 ljudi zbog svoje nesposobnosti i lopovluka.

Skrbnički ZABE i dalje pojačava poziciju, (22 komada), njima je ovo i dalje dobro. On kupuje po 1950 a ja po 1601. Zahvaljujem! Ovdje bi dobro došla još neka vijest o stečaju!
[yawn]

kupuje zbog margin kredita [lol]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


Došlo se do samog kraja. Lista za "odstrel" neće trebati, jer banke nisu i neće dati ništa, a ljudi su sami otišli u druge špedicije. Rukovodstvo je uspjelo su u svom naumu.Pokrali su firmu, sebe i svoje osigurali. Još na sastanku imaju obraza
vrijeđati i prijetiti ljudima koji su se ipak uspjeli spasiti. Sram ih bilo. Treba upravu i cijeli NO zatvoriti i suditi im.
Unesrećili su 1000 ljudi zbog svoje nesposobnosti i lopovluka.


Kolega, dok je nas nekolicina sa ovoga foruma još prije dvije godine ukazivala na navedene lopovluke uprave i NO-a, Vi ste ih u to vrijeme "tapšali po ramenu". Sada kad su i Vama dali "pedalu" okrenuli ste ploču iz razloga što se to počelo i Vas osobno ticati.
Uglavnom badava Vam je ovdje kukati, sada je došlo krajnje vrijeme za reorganizaciju poslovanja (iako je to trebalo započeti još prije dvije godine). Pokojnom starom Ključaričeku se barem ne može prigovoriti da u svoje vrijeme nije držao do radnika, nitko nije dobio otkaz. Ali takvo stanje jednostavno više ne ide. Druga su vremena, i u skladu sa njima treba i djelovati. Možda bolno za one koji će ostati bez posla, ali za firmu jedini izlaz.
Vjerovati da Transadrija ne može nakon restruktuiranja u jednom gradu poput Rijeke, kraj luke Rijeke i ogromnih količina robe pozitivno poslovati, je isto kao kada bi netko tvrdio kako je majmun umro od gladi u kamionu prepunom banana.
Trenutno je na burzi rasprodaja "banana", i vjerujte mi na riječ, neće još dugo potrajati.
[rolleyes]

Pozdrav svima, novi sam ovdje zanima me šta je s ovom pričom sada?

http://www.vecernji.hr/biznis/korda-kljucaricek-pronevjerio-milijune-a-podrzava-ga-polancec-clanak-34565

http://www.slobodnadalmacija.hr/%C5%A0ibenik/tabid/74/articleType/ArticleView/articleId/76136/Default.aspx



Došlo se do samog kraja. Lista za "odstrel" neće trebati, jer banke nisu i neće dati ništa, a ljudi su sami otišli u druge špedicije. Rukovodstvo je uspjelo su u svom naumu.Pokrali su firmu, sebe i svoje osigurali. Još na sastanku imaju obraza
vrijeđati i prijetiti ljudima koji su se ipak uspjeli spasiti. Sram ih bilo. Treba upravu i cijeli NO zatvoriti i suditi im.
Unesrećili su 1000 ljudi zbog svoje nesposobnosti i lopovluka.


Kolega, dok je nas nekolicina sa ovoga foruma još prije dvije godine ukazivala na navedene lopovluke uprave i NO-a, Vi ste ih u to vrijeme "tapšali po ramenu". Sada kad su i Vama dali "pedalu" okrenuli ste ploču iz razloga što se to počelo i Vas osobno ticati.
Uglavnom badava Vam je ovdje kukati, sada je došlo krajnje vrijeme za reorganizaciju poslovanja (iako je to trebalo započeti još prije dvije godine). Pokojnom starom Ključaričeku se barem ne može prigovoriti da u svoje vrijeme nije držao do radnika, nitko nije dobio otkaz. Ali takvo stanje jednostavno više ne ide. Druga su vremena, i u skladu sa njima treba i djelovati. Možda bolno za one koji će ostati bez posla, ali za firmu jedini izlaz.
Vjerovati da Transadrija ne može nakon restruktuiranja u jednom gradu poput Rijeke, kraj luke Rijeke i ogromnih količina robe pozitivno poslovati, je isto kao kada bi netko tvrdio kako je majmun umro od gladi u kamionu prepunom banana.
Trenutno je na burzi rasprodaja "banana", i vjerujte mi na riječ, neće još dugo potrajati.
[rolleyes]
[/quote]
Kolega slažem se u potpunosti sa vama .Dali je neko od ovdje prisutni na forumu tužio ove likove koji drmaju firmom i kakve su šanse za uspjeh Ja neki dan dao one papire koje sam dobio od Hanfe odvjetniku da ih malo prouči .Dali vi šta poduzimate

New Report

Close