TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Koliko bi dionica Transadrije vrijedila na burzi ako je to točno da će je spasiti. Nisam pratila ovu firmu jer je već bila otpisana. Ali opet ako uskrsne a izgleda da je danas uskrsla onda bi to po nekoj literaturi bila prilika za veliku zaradu.

A jel objašnjava literatura zašto firme koje su pred stečaju izađu iz stečaja? Na koji se to način dogodi?

literatura kaže da se iz stečaja može izaći samo kroz kalmetina vrata iliti kalmetin prolaz [lol]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Literatura draga gospodo puno toga kaže. A kaže i da je burza nepredvidljiva i da se dionice kreću kao mačka kroz dvorište. Nije se rodio taj koji će shvatiti kretanje tržišta kapitala. Mislite da je veliki ISAK bio glup pa je zbog toga izgubio sve na burzi? Možete se vi rugati mojim pitanjima do jutra ali velike pameti u tom ruganju nema. Pisala sam i upozoravala na Validusu jučer, da ne nasjedate a opet ste nasjeli. Ako tamo niste znali procijeniti vrijednost dionice (firme) naivno je očekivati da ćete ovdje na TNSA znati. Ali ipak gospodo sjetite se-nema glupih pitanja ima samo glupih odgovora. Tnsa i HGspot su prošlogodišnje smeće a ove godine bi mogle biti najljepše cvijeće.

...planinu će pomaknuti samo onaj koji je počeo s micanjem kamenčića...(kineska)


ovaj je samo privirememni rast vraticese opet na ispod ilijadarke onaj ko je danas kupovo nije radio svojim novcima to sigurno

navlakača je uvijek bilo,pogotovo ovdje…kad su već nakrcani do guše, svejedno im je dal će skinuti još koji komad na 1600 kn…igraju na sve ili ništa, ali nitko normalan neće se ovamo gurati po tim cijenama [bye]

moje poruke na forumu su izraz mog trenutnog mišljenja! nisu invest. savjeti nisu preporuke za ulaganje!



ovaj je samo privirememni rast vraticese opet na ispod ilijadarke onaj ko je danas kupovo nije radio svojim novcima to sigurno

navlakača je uvijek bilo,pogotovo ovdje…kad su već nakrcani do guše, svejedno im je dal će skinuti još koji komad na 1600 kn…igraju na sve ili ništa, ali nitko normalan neće se ovamo gurati po tim cijenama [bye]
[/quote]
Nitko normalan nikada nije niti zaradio na burzi. Burza je za "nenormalne" i samo takvi imaju šansu za zaradu, ostali "miševi" su već u samom svom razmišljanju kako će "normalno" zaraditi na burzi osuđeni na nenormalan gubitak!
Do neki dan ovo nije bilo "normalno" kupovati po 800, a već danas je 1600 sasvim normalno! Nenormalni su već 100% u plusu, a normalni samo promatraju i dalje čekaju da normalno zarade![rolleyes]

drOETKER
kako te više nije sram pisati na ovu temu, cijelo vrijeme si drukao i potcjenjivao ulagače u TNSA a sada pomalo mijenjaš ploču,stvarno nemaš obraza
ps: čak si je kupio i u virtualnoj burzi [angry]

Fijuuuuuuuuu!!!!!!

Ništa čudno, sve ide svojim redom. Pri ovoj cijeni(2000kn) TNSA bi vrijedila cca 55 000 000kn, a znamo da vrijedi puno više


drOETKER
kako te više nije sram pisati na ovu temu, cijelo vrijeme si drukao i potcjenjivao ulagače u TNSA a sada pomalo mijenjaš ploču,stvarno nemaš obraza
ps: čak si je kupio i u virtualnoj burzi [angry]

____________________________
Ti samo šuti, gledaj i uči. Dionica je trenutačno odlična za nas špekulante…ali neće zadugo, jer firmu će rasturiti, pa već je napola rasturena – hipoteke, dugovanja, neznanje…šta da ti dalje pričam. Ti samo šuti, gledaj i uči. Nemoj samo vikati, jer ovdje te se nitko ne boji, dok vičeš ništa ne vidiš, pa ne možeš ništa ni naučiti…a ovo ti može biti jako dobra lekcija. [wink]
ps
Kupio sam ja nju i na realnoj burzi, pa se ti sad misli. Ja ću iz nje izaći uskoro, a kad ćeš ti?
Neki su i na Đakovštini zaradili kupujući je po 7 kuna, a neki izgubili milijune prodavajući je po 7 kuna. Šuti, gledaj i uči. [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].




kolega niko ne negira da se nema duga a nemože se negirat da postoji imovina kako kaže diša nekoliko puta veća …
[/quote]

kako kaže "diša" danas?
u blokadu s 11 dionica?

@bananarama
kakva zarada, kakvi bakrači, pa nema ni 20000 kn prometa, o čemu ti pišeš

pA ZARADA od 12 000 Kn na prometu od 20000 nije loša !

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?



drOETKER
kako te više nije sram pisati na ovu temu, cijelo vrijeme si drukao i potcjenjivao ulagače u TNSA a sada pomalo mijenjaš ploču,stvarno nemaš obraza
ps: čak si je kupio i u virtualnoj burzi [angry]

____________________________
Ti samo šuti, gledaj i uči. Dionica je trenutačno odlična za nas špekulante…ali neće zadugo, jer firmu će rasturiti, pa već je napola rasturena – hipoteke, dugovanja, neznanje…šta da ti dalje pričam. Ti samo šuti, gledaj i uči. Nemoj samo vikati, jer ovdje te se nitko ne boji, dok vičeš ništa ne vidiš, pa ne možeš ništa ni naučiti…a ovo ti može biti jako dobra lekcija. [wink]
ps
Kupio sam ja nju i na realnoj burzi, pa se ti sad misli. Ja ću iz nje izaći uskoro, a kad ćeš ti?
Neki su i na Đakovštini zaradili kupujući je po 7 kuna, a neki izgubili milijune prodavajući je po 7 kuna. Šuti, gledaj i uči. [wink]
[/quote]
Pametno zboriš samo radi kredibiliteta svog nemoj više pisat na forumu jer te niko ne shvaća ozbiljno Uzimaj lovu kad znaš"

Vidim zanimljivi likovi se javljaju ovdje, sve junak do junaka.Čujemo se na 3000kn
ps:drOETKER, ja svoje dionice ne mislim prodavati, a imam ih više od 100

E, sad će nama uprava, onako mlada, lijepa i pametna, na upit zagrebačke burze, dati nove materijalne činjenice koje će nam objasniti zašto je cijena dionice TNSA-R-A već na 1.939,98, a sa istim tim novim materijalnim činjenicama oni će nam objasniti i zašto će do 19.04. cijena dionice TNSA-R-A ići barem do 3.000 kuna. [lol]

prejak sam i moralno i intelektualno i verbalno i financijski da bi ikada imao potrebu igrati nepošteno - zimzelen

New Report

Close