TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@ spiderman

vidim da očito nisi bio na zadnjoj skupštini pa da te malo uputim. UMDT je imala cca 1500 glasova ali im se priklonio HFP sa svojih 8000 i kusur glasova. Oni koji podržavaju Upravu i NO su imali cca 9.900 glasova. Tako da ti ne stoji tvrdnja da su oni koji su ulupali svoje novce unutra, na strani Udruge!

Očito će i ovaj put glasovi HFP-a biti ključni, jer usprkos lobiranju na sve strane, UMDTNSA jer bez tih glasova, voda…

Jel se netko sjeća kako je to bilo prije 2 i po godine? Koliko glasova je onda bilo na strani koja je srušila Fudurića? Ako se dobro sjećam i onda je HFP visio do kraja, ali, fijuuuu, kad je to bilo…

Onda sam mislio da sam kralj s ulascima na 6xxx kuna

[smiley]

Svaka dionica tj glas imat će veliku ulogu na nadolazećoj Skupštini ,zato bi se opet uskoro mogao ponoviti promet od nekoliko miliončića kuna kao prošle srijede,bit će tu još ljutog boja do 29.10.


@ spiderman

vidim da očito nisi bio na zadnjoj skupštini pa da te malo uputim. UMDT je imala cca 1500 glasova ali im se priklonio HFP sa svojih 8000 i kusur glasova. Oni koji podržavaju Upravu i NO su imali cca 9.900 glasova. Tako da ti ne stoji tvrdnja da su oni koji su ulupali svoje novce unutra, na strani Udruge!


Ajde kad me vec povlacis za jezik da ti odgovorim , bio sam na skupstini pa da te uputim sta sam ja vidio i kako sam je ja dozivio :

1. Uprava i NO je u protekle 2-2,5 godine pokrala i preko "prijateljskih" firmi novcima drustva kupila nekoliko tisuca dionica TNSA i sa time dolsa na skupstinu da si opet izglasa novi mandat za novu kradju i konacnu kontrolu drustva(tako da stoji tvrdnja da su ljudi koji su ulupali svoje novce unutra na strani Udruge)
2. Osim tako stecenih dionica imaju i punomoci pod prijetnjom otkaza od radnika drustva i naravno imaju vrlo dobru pravnu sluzbu koja muti sa starim punomocima
3. Imaju takodjer i jedan mali broj svojih dionica kupljenih vlastitim novcem i vrlo sposobne "provjerene" dionicare koji su zaduzeni za sabotazu ako nesto podje krivo na skupstini
4. Matematika ti bas i ne stoji jer da stoji vi ne bi iskljucili struju 😉
8033(hfp)+1500< 9900
5. Inace svi vec znamo ko se krije iza nicka bracika i jasno mi je da ti nije lako


Pročitao zapisnik i tako je i bilo. Moram priznati da mi nije jasno što se sada dešava. Skupština kreće od početka ko da ništa nije bilo ili se nastavlja gdje je prekinuta ili nešto treće.

Vidim da je dionica pod posebnom prismotrom zbog ovog svega. Šta to uopće znači?

Skupština ti je 29.10.

Trebalo bi se glasati samo po tockama 9. i 10. , mada se po nekim tumacenjima po tocki 9. vec i glasalo samo sto se nije prebrojeni broj glasova unijelo u kompjutor ali do tog broja se lagano dodje i vec se vodi sudski spor na Trgovackom sudu u Rijeci

Umdtnsa, tko stoji iza nicka bracika? Ajde bas me zanima sto ces napisati. Ja, tko god da jesam, nemam potrebu otvarati novi nick. A pogotovo ne ovakav kao ti.

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 8.033 27,94 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 3.032 10,54 Skrb. račun
3. VOLKSBANK D.D. 2.000 6,96 Skrb. račun
4. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D. 1.274 4,43 Skrb. račun
5. FILIPOVIĆ MARIJAN 1.029 3,58 Osnovni račun
6. TRANSADRIA D.D., RIJEKA (1/1) 803 2,79 Osnovni račun
7. PROFICIO D.D. 575 2,00 Osnovni račun
8. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D./KVARNER VIENNA INSURANCE GROUP D.D. 500 1,74 Skrb. račun
9. ŠKARICA BRANKO 414 1,44 Osnovni račun
10. ALVIŽ NICOLAS 346 1,20 Osnovni račun
Ukupno: 62,62

kada i tisuću ljudi vjeruje u glupu stvar, ona i dalje ostaje glupa.

stara kineska poslovica

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

3. VOLKSBANK D.D. 2.000 6,96 Skrb. račun

6. TRANSADRIA D.D., RIJEKA (1/1) 803 2,79 Osnovni račun

Pa, hebote ovo je krađa stoljeća!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Sad znamo tko je kupovao u srijedu.

Mislim na transadriju.


Sad znamo tko je kupovao u srijedu.

Nisi oni kupovali, to je prebačeno nekim internim ugovorom!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

New Report

Close