TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Puno hvala kolega Lucijan.

Top bid CIJENA KOLIČINA
2.900,00 5
2.802,02 1
2.800,00 9
2.750,00 5
2.511,00 3
2.500,00 12
2.005,00 5

Top ask CIJENA KOLIČINA
3.386,99 10
3.387,00 18
3.390,00 27
3.450,00 105
3.872,00 3
3.873,00 1
3.877,00 2
3.900,00 10
3.999,99 3
4.000,00 13

Zašto ne staviti cijeli ask? Pa zna se da nitko ne prodaje ovu dionicu već da isti prelijevaju iz šupljeg u prazno i vataju mrvice /kolateralene žrtve/ pri čišćenjima.

Ova im je taktika današnja izvrsna. Plašljivi će imati pola sata da im srce pukne i prodaju svojih par komada ako je takvih uopće ostalo. Ovu dionicu ne prodaje nitko već dugo vremena. Neznam jesmo li glupi ili pametni, ali je ne prodajemo! Stvarna likvidnost ove dionice je upitna s obzirom da isti kupuju i prodaju.


Ovu dionicu ne prodaje nitko već dugo vremena.

Prodaje Erste skrbnički sa 9 mjesta, trenutno stanje 354 kom. Ovi veći nalozi na prodaji su njegovi!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Još malo pa će u trezoru biti maksimalan broj dionica tj. 10% od ukupnog broja izdanih. Na predstojećoj skupštini dioničara jedna od točaka dnevnog reda odnosi se na kupnju trezorskih dionica u budućnosti.
Da bi trezor mogao nastaviti sa kupnjom mora se nešto napraviti sa već kupljenima. Što i kada, da li prije skupštine ili poslije, pitanje je sad ? Mislim da će biti prije skupštine odlučeno! [proud]

Da bi trezor mogao nastaviti sa kupnjom mora se nešto napraviti sa već kupljenima. Što i kada, da li prije skupštine ili poslije, pitanje je sad ? Mislim da će biti prije skupštine odlučeno! [proud]

To je odlučeno.

Kolega početnik,što je odlučeno? Možete biti malo konkretniji.


Još malo pa će u trezoru biti maksimalan broj dionica tj. 10% od ukupnog broja izdanih. Na predstojećoj skupštini dioničara jedna od točaka dnevnog reda odnosi se na kupnju trezorskih dionica u budućnosti.
Da bi trezor mogao nastaviti sa kupnjom mora se nešto napraviti sa već kupljenima. Što i kada, da li prije skupštine ili poslije, pitanje je sad ? Mislim da će biti prije skupštine odlučeno! [proud]

smije li uprava raspolagati trezorskim dionicama bez suglasnosti skupštine?

[quote name=hohner)

ide prodaja radnicima

To je neka nova vijest.Kako ste to saznali,imate nekoga u TNSA?


Još malo pa će u trezoru biti maksimalan broj dionica tj. 10% od ukupnog broja izdanih. Na predstojećoj skupštini dioničara jedna od točaka dnevnog reda odnosi se na kupnju trezorskih dionica u budućnosti.
Da bi trezor mogao nastaviti sa kupnjom mora se nešto napraviti sa već kupljenima. Što i kada, da li prije skupštine ili poslije, pitanje je sad ? Mislim da će biti prije skupštine odlučeno! [proud]

trezor može kupovat i više od 10% samo ih mora u roku mislim godinu dana riješit



Još malo pa će u trezoru biti maksimalan broj dionica tj. 10% od ukupnog broja izdanih. Na predstojećoj skupštini dioničara jedna od točaka dnevnog reda odnosi se na kupnju trezorskih dionica u budućnosti.
Da bi trezor mogao nastaviti sa kupnjom mora se nešto napraviti sa već kupljenima. Što i kada, da li prije skupštine ili poslije, pitanje je sad ? Mislim da će biti prije skupštine odlučeno! [proud]

trezor može kupovat i više od 10% samo ih mora u roku mislim godinu dana riješit
[/quote]
Mozda bas zato cijena varira cca +/- 10% ?

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd

Erste skrbnički prodaje i dalje, ili prije bi rekao da prosipa. Nije dogovoreno prekrcavanje jer upada svakome. I ja sam malo piknuo. Ponovo u TNSA nakon duuuuugo vremena! [smiley]

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

New Report

Close