TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A kako Vi znate da nisu argumentirano pobili optužbe Udruge? Samo zato jer ne vidite na stranici Udruge?

Prodajom na ovoj razini gube i glasove i novac!


A kako Vi znate da nisu argumentirano pobili optužbe Udruge? Samo zato jer ne vidite na stranici Udruge?

Pa, činjenice nemaju čime pobiti.

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


A kako Vi znate da nisu argumentirano pobili optužbe Udruge? Samo zato jer ne vidite na stranici Udruge?

Prosvijetlite me molim, a gdje Vi vidite te argumente, na čijoj stranici?


A kako Vi znate da nisu argumentirano pobili optužbe Udruge? Samo zato jer ne vidite na stranici Udruge?


Pitanja su bila službeno postavljena na prošloj skupštini(2008g.) ali uprava nije htjela odgovarati na ta pitanja na samoj skupštini već je rekla da će odgovoriti na njih pismenim putem naknadno.Odgovora , naravno , nema do dana današnjeg.Odgovor je trebao biti objavljen za sve dioničare i objavljen putem Zagrebačke burze.Ista ta pitanja postavljena su upravi i ove godine na skupštini, naravno uprava je na skupštini odbila dati odgovore tobože da se skupština ne oduži i ponovo je rekla da će odgovoriti pismenim putem.
Ako vi imate neke informacije gdje se nalaze odgovori na ta pitanja bilo bi mi jako drago da ih podijelite sa ostalim dioničarima 😉



A kako Vi znate da nisu argumentirano pobili optužbe Udruge? Samo zato jer ne vidite na stranici Udruge?

Prosvijetlite me molim, a gdje Vi vidite te argumente, na čijoj stranici?
[/quote]

Krivo ste me shvatili. Nisam ja rekao da negdje IMA ili NEMA argumenata, nego me samo zanima kako Vi znate da ih NEMA…

računajte da nakon 16.10.09. neće biti kupaca na ovoj dionici, barem ne po cijenama iznad 3.000 kuna….može se desiti da do kraja godine cijena padne i ispod 2.000, jer kupaca neće biti…svi će htjeti prodati, a nitko neće htjeti kupiti. Imate još devet radnih dana (2.,5., 6., 7., 12., 13., 14., 15. i 16.)

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Nije nemoguće, ali čisto sumljam. Tim više što je izvjesni doktor izašao. Tko je njega zadnjih godina slušao, danas nemože izaći ni iz jedne njegove dionice sa više od 5 000 kuna. Toliko o likvidnosti istih. Zato neka piše na svom Centar forumu ako je još živ.

Prodate sutra meni po 2000, i riješili ste se problema. Ionako sam čekao preko dvije godine da bih kupovao ispod 3000, ali nisam dočekao. Jer ovi što su bili u marginu branili su cijenu cijelo vrijeme preko trezora na 3000. Zato što su kupovali ko ludi na 6000,00. Zato i jesam ljut na upravu i NO, jer zbog njihovih kredita nismo mogli kupovati po nižim cijenama u vrijeme kada je Crobex bio ispod 1500 bodova. Totalno su nas "zavaljali", jer trezor je mogao uštediti lovu da je pustio cijenu niže, a isto tako i ozbiljni kupci su se mogli domoći veće količine za manje novca. Sada je već kasno za kupovinu po toj cijeni, jer se neke stvari odmotavaju i postaju jasnije, a i Crobex se drži na 2200 i nikome više nije u interesu da tržište pada. Teško da će više biti ispod 3 tisuće, pojavljuju se novi kupci koji su svjesni vrijednosti ove dionice. Moguće su određene manipulacije. Mene kao ulagača ovdje trenutno najviše interesuje šta će se učiniti sa trezorskim dionicama. Moj prijedlog je da se kupljene trezorske dionice ponište, jer na taj način bi napokon i mali ulagači imali nekakvu korist. Ipak se radi o 10% firme, a broj ukupno izdanih dionica ionako nije velik. Imajte na umu da se ovdje radi o "torti na pet katova", a jako malo je onih koji će na kraju da je jedu. Bez trezora trenutno ostalo bi samo ravno 26 tisuća dionica. Pa tko ima digitron neka množi i dijeli imovinu sa tim brojem. Ne želim drukati ni na gore, a ni na dole. Obadvje kombinacije mi odgovaraju. Imam sasvim dovoljan broj dionica, a i sasvim dovoljno keša za eventualni dokup po nižim cijenama. Nije bitna trenutna cijena, nego konačna koju će postići HFP pri prodaji svoga udjela. To je glavna stvar, a sve ostalo su samo naše želje. Ni HFP nije više "djed mraz", kao što je bio prije nekoliko godina. I tamo se polako zavodi red, tako da su počeli cijeniti imovinu koju posjeduju. Uvukao se strah i u one koji su išli na "kavicu za 50 milja eura", drmaju se fotelje. Pozdrav i pamet u glavu, ne rasipajte "krvavo stečen novac", a isto tako ni "krvavo stečene dionice".


računajte da nakon 16.10.09. neće biti kupaca na ovoj dionici, barem ne po cijenama iznad 3.000 kuna….može se desiti da do kraja godine cijena padne i ispod 2.000, jer kupaca neće biti…svi će htjeti prodati, a nitko neće htjeti kupiti. Imate još devet radnih dana (2.,5., 6., 7., 12., 13., 14., 15. i 16.)

Ajde, uzmi kanticu i lopatice i idi se igrati u pijesku! Nemoj da te prijavim mami i tati da si na internetu.
Isprika, ali ovako “argumentirane” postove treba odmah brisati!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

od ponedjeljka još osam dana…. [bye]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Pozdrav svim vlasnicima ove dionice.

Redoviti sam čitatelj foruma.

A danas sam se registrirao samo da podjelim sa svima info.

Još ne vjerujem u ovo što mi se dogodilo prije par minuta.

Dakle, nazvala me stanovita gđa djelatnica TNSA da me traži punomoć za skupštinu – kao potpora radu Uprave. (Broj moba je uzela iz njihove arhive).

Pa eto, JFYI – malo o prljavim igrama.

BTW, očito je voda došla do grla jer ovo je fakat potez očajnika.

strpite se…još osam radnih dana, pa vas više neće zvati…imajte razumjevanja [proud]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

New Report

Close