TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Možda sam ja malo glupast, ali ja u top10 ne vidim da vrni ima 1000 dionica. Neznam pod čijim su imenom onda?

Krije se iza skrbničkih računa…

[/quote]
To nije sigurno. Prije mislim da imaveze sa F.M. U vrijeme kad je vrni izašao iz top 10, Filipović je ušao i to na peto mjesto sa 1029 kom.




Možda sam ja malo glupast, ali ja u top10 ne vidim da vrni ima 1000 dionica. Neznam pod čijim su imenom onda?

Krije se iza skrbničkih računa…

[/quote]
To nije sigurno. Prije mislim da imaveze sa F.M. U vrijeme kad je vrni izašao iz top 10, Filipović je ušao i to na peto mjesto sa 1029 kom.
[/quote]
Nisi u pravu. Filipović je uvijek imao 1029 dionica samo je jedno vrijeme bio pod skrbničkim računom Centar banke.

Što ovca ležeć' vidi daleko nije...

Transadria međunarodna špedicija d.d. – prijava stjecanja dionica

Miran Ključariček, član Uprave iz Rijeke prijavljuje stjecanje 29 komada dionica Društva temeljem kupovine na Zagrebačkoj burzi koje čine 0,1009 % temeljnog kapitala i daju 0,1009% glasova na Glavnoj skupštini.

Nakon navedenog stjecanja posjeduje 65 komada dionica Društva koje čine 0,226% temeljnog kapitala i daju 0,226% glasova na Glavnoj skupštini.

Upravo ovakav razvoj događaja sam i očekivao. Naime nakon neuspjele "mračne" skupštine dioničara, za koju je kriv HEP i loši "vodovi" [lol] uprava Transadrie je shvatila da ako žele i dalje zadržati fotelje moraju povećati broj dionica u privatnom vlasništvu. Prvi je u akciju krenuo gos. Miran, sada su na redu i drugi iz NO-a. E sada bi od Vas malih koji prodajete, bilo poželjno da im prepustite svoje dionice, ako je moguće i ispod 3000,00. Trezor će malo obustaviti kupnju, da bi "frendovi" mogli što jeftinije kupiti, ionako je još daleko do skupštine. Kupnjom 12 kom. na dan može se nakupiti oko 500-tinjak komada, a upravo je mislim toliko potrebno da "pobijede".

S obzrom na halabuku koja se digla oko ove dionice, mislim da je u redu da dioničari znaju da je sa današnjim danom član Upravnog odbora Udruge malih dioničara Transadrije gosp. Milivoj Mitrović prodao sve dionice. Toliko o udruzi.

Izgleda da se stav ulagača u pogledu Transadrie poboljšao u posljednje vrijeme.
Do nedavno je bio negativan.

Izvor: http://www.investa.hr


S obzrom na halabuku koja se digla oko ove dionice, mislim da je u redu da dioničari znaju da je sa današnjim danom član Upravnog odbora Udruge malih dioničara Transadrije gosp. Milivoj Mitrović prodao sve dionice. Toliko o udruzi.

————————
vjerojatno čovjek misli da će cijena dionice uskoro na 800, pa da će opet ulaziti po istoj cijeni kao prošli put
[proud]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Ne vjerovatno,nego sigurno,kada to glavom i bradom (brkovima?)tvrdi dr OETKER [proud]


Ne vjerovatno,nego sigurno,kada to glavom i bradom (brkovima?)tvrdi dr OETKER [proud]

da se ja stavim onda na 810????
pofuk

Ponovno nas pozivaju u svoje "odaje". Za svaki slučaj, ovaj puta ću ponijeti džepnu lampu, a nije na odmet ni gas-maska. Tko zna kakvu su nam "zamku" opet pripremili! [angry]

http://www.zse.hr/default.aspx?id=27253

Pa ko to više prodaje? imam osjećaj da se ovdje samo izlazi vanka…

Imate dobar osječaj.To im je i cilj,zato su pomaknuli skupštinu da bi pokupovali što više dionica od drhtavih ručica i možda prikupili dovoljan broj glasova kako bi imali večinu.Lopovska posla kao u parlamentu sa večino rade kako njima odgovara.HFP nam sigurno neće pomoči jer je to njihova uprava sa Ključeričekima na čelu.Kakova država takve i njihove firme.Pogledajte lupovluka u HEP-u,HŽ,HAC,PODRAVKA,itd.Treba najprije sve pokrasti i uništiti onda prodati i sa rsdnicima na ulicu.Primjer PLIVA,kada su to uspjeli uništit onda vam je sve jasno.

New Report

Close