TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 8.071 28,07 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 2.178 7,57 Skrb. račun
3. TRANSADRIA D.D. RIJEKA 1.338 4,65 Osnovni račun
4. CENTAR BANKA D.D. 1.029 3,58 Skrb. račun
5. NAVA BANKA D.D. ZAGREB 912 3,17 Osnovni račun
6. HPB D.D. 774 2,69 Skrb. račun
7. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 712 2,48 Skrb. račun
8. PODRAVSKA BANKA D.D. 573 1,99 Skrb. račun
9. EIG D.D. 525 1,83 Osnovni račun
10. ŠKARICA BRANKO 404 1,40 Osnovni račun
Ukupno: 57,44

Ajte sada vi…

Adoz zamolio si me pa evo lista prvih 10 dionicara. Samo da napisem da je datum prije 24.06. koji se ne vidi i sa kojim se radi razlika 13.06. Ne radim vise svaki dan jer ne stizem, a i ovako se bolje vidi koliko se kupuje i prodaje.

Ono sto je vidljivo je da Zgb. skrbnicki i dalje dokupljuje. Sa njim i trezor. Dakle bananarama ne brini. Njima su ove cijene prihvatljive. Pogotovo trezoru odnosno NO, buduci da oni vec znaju sta ce sa tim kupljenim dionicama. Do skupstine ide to jos malo gore.

Pozdrav i uzivajte u ovoj dionici koja idu suprotno od trzista.

@ tycoon 76
uredno i lijepo, thx


Adoz zamolio si me pa evo lista prvih 10 dionicara. Samo da napisem da je datum prije 24.06. koji se ne vidi i sa kojim se radi razlika 13.06. Ne radim vise svaki dan jer ne stizem, a i ovako se bolje vidi koliko se kupuje i prodaje.

Ono sto je vidljivo je da Zgb. skrbnicki i dalje dokupljuje. Sa njim i trezor. Dakle bananarama ne brini. Njima su ove cijene prihvatljive. Pogotovo trezoru odnosno NO, buduci da oni vec znaju sta ce sa tim kupljenim dionicama. Do skupstine ide to jos malo gore.

Pozdrav i uzivajte u ovoj dionici koja idu suprotno od trzista.


Slažem se sa svim navedenim, samo mene osobno zanima najviše Što će biti sa ovom dionicom poslije skupštine?, i kada jednog dana trezor prestane kupovati, a i to je sve bliže i bliže?
Nitko ne otkriva kakvi su im planovi za budućnost, i da li ih uopće imaju? Kakva je strategija razvoja i ulaganja? Hoće li i dalje ostati samo špediterska tvrtka ili se namjeravaju baviti gradnjom i prijevozom? O tome nitko niti riječi, a navodno svi imamo neka "velika" očekivanja od TNSA.
Imamo li temelja za to?

Pozdrav i uzivajte u ovoj dionici koja idu suprotno od trzista.


Sve u redu kolega, al korelacija je 0,56…
Da ide suprotno od tržišta bila bi u minusu, u najboljem slučaju oko nule, ovako…
[img]http://www.33smiley.com/smiley/emotions/1.gif[/img]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Slažem se sa svim navedenim, samo mene osobno zanima najviše Što će biti sa ovom dionicom poslije skupštine?, i kada jednog dana trezor prestane kupovati, a i to je sve bliže i bliže?
Nitko ne otkriva kakvi su im planovi za budućnost, i da li ih uopće imaju?

Kad bi znao zasto trezor kupuje i sta namjeravaju sa tim dionicama (a vjeruj nece si podijeliti izmedu sebe jer ih to ne zanima – mozda ce dati ovome novome nesto za nagradu), znao bi odgovor i sta ce se desiti u buducnosti. Uglavnom buducnost je svijetla. Ako ne vjerujes, prodas svoje dionice i odes u neke likvidnije koje ce nakon krize opet prema gore.

Danas se dobro praši na TNSA.Tko je kupac bilo bi dobro znati?


Danas se dobro praši na TNSA.Tko je kupac bilo bi dobro znati?

Trezor (pretpostavljam), ovo s aska, kao i većinom do sad. Drugi se postave prvi na bidu, barem oni koji su duže tu pa su već uhvatili ritam:-)

www.HonorarniPosao.net Biznis s manje stresa i jako dobrom zaradom -----> Domaining, trgovanje web domenama (web adresama) Ozbiljan posao, detalji na web stranici

Skrbnički Zabe, + 159 u odnosu na adoz-ov post od 02.07.2008.

U jako kratkom roku, sa 8.og mjesta na 2. Ima se para, ima se s čim… Moraš biti lud da prodaš na ovim razinama, kad je evidentno da idu dalje… Ma tko oni bili.

Treba ih na skupštini 01.08.2008. podsjetiti tko ih je u nadzorni postavio. Treba povući punomoći od prošle godine i preći na dobitnu kombinaciju. [thumbsup]

prejak sam i moralno i intelektualno i verbalno i financijski da bi ikada imao potrebu igrati nepošteno - zimzelen


Treba ih na skupštini 01.08.2008. podsjetiti tko ih je u nadzorni postavio. Treba povući punomoći od prošle godine i preći na dobitnu kombinaciju. [thumbsup]

A tko je dobitna kombinacija?

U odnosu na onu od lanjske godine svaka druga kombinacija je dobitna, samo su postotci u pitanju.
Moramo sjesti i izračunati koja nam kombinacija nosi najveći prinos. Braćo, dosta smo pušili. Evropa više ne puši, slovenci više ne puše, pa za kaj bi mi dioničari transadrije i dalje pušili?! [thumbsup]

prejak sam i moralno i intelektualno i verbalno i financijski da bi ikada imao potrebu igrati nepošteno - zimzelen

New Report

Close