TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

"Odgovara mu visoki porez na nasljedstvo
Warren Buffett za razliku od drugih bogataša rado daje besplatne savjete, gostuje na televiziji, drži predavanja, a sve s vrlo velikom jednostavnošću. Kritika koju upućuju Buffettu je da podržava visoki porez na nasljedstvo. Američki predsjednik George Bush i republikanci žele smanjiti porez na nasljedstvo, "porez na smrt", kako ga nazivaju, ali Buffett i demokrati se tome protive. Jasno je zašto se tome protivi Buffett. Jednostavno zato što kupuje obiteljske tvrtke čiji nasljednici ne mogu platiti porez na nasljedstvo. Kojoj je tvrtki u Europi na čelu netko tko je u poodmaklim godinama, a njegovi nasljednici ne bi mogli platiti porez na nasljedstvo? Takve će tvrtke kupiti Buffett."

Poslovni.hr

Hehe, nije vlasnik, ali je na čelu, nisam odolio a da ne citiram ovaj tekst
[tongue]

www.HonorarniPosao.net Biznis s manje stresa i jako dobrom zaradom -----> Domaining, trgovanje web domenama (web adresama) Ozbiljan posao, detalji na web stranici

b]Kojoj je tvrtki u Europi na čelu netko tko je u poodmaklim godinama, a njegovi nasljednici ne bi mogli platiti porez na nasljedstvo? Takve će tvrtke kupiti Buffett.[/b]"
Poslovni.hr
Hehe, nije vlasnik, ali je na čelu, nisam odolio a da ne citiram ovaj tekst
[tongue]
..Ukoliko i ti nisi moj "treći nick", opservacija ti nije loša… [wink]

Ljeto je pred vratima, a na ovoj dionici vlada "zimski san". Medvjedi pozaspali, a od bikova ni traga. Nešto dugo se već kiselimo u Transadria "SOS"-u. Uskoro slijedi poziv na skupštinu, pa se možda probude pozaspali!

Na 6057,05 skriven nalog na kupnji po 4 komada. Sada se netko postavio ispred njega sa 6075,10 sa samo dva komada. Da li ce to pogurati naseg skrivenog za dodatnih 5 lipa [thumbsup]

prijatelji stari gdje ste?.. pod kojim ću vas nickom naći?…

TRANSADRIA D.D. RIJEKA/REDOVNA TNSA-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 8.071 28,07 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 1.909 6,64 Skrb. račun
3. TRANSADRIA D.D. RIJEKA 1.270 4,42 Osnovni račun
4. CENTAR BANKA D.D. 1.029 3,58 Skrb. račun
5. NAVA BANKA D.D. ZAGREB 912 3,17 Osnovni račun
6. HPB D.D. 790 2,75 Skrb. račun
7. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 712 2,48 Skrb. račun
8. PODRAVSKA BANKA D.D. 585 2,03 Skrb. račun
9. EIG D.D. 525 1,83 Osnovni račun
10. ŠKARICA BRANKO 404 1,40 Osnovni račun
Ukupno: 56,36

skrbnicki se podebljava

Što leži ne bježi


prijatelji stari gdje ste?.. pod kojim ću vas nickom naći?…


gumance,sarah-kay,dionis,… ista meta,isto odstojanje!

ma…, koliko ja primjećujem ovdje članovi uprave TNSA, jedan drugome prodaju dionice, međusobno..

tek toliko da bi ova dionica ostala "aktivna" na ZSE!

nemaju love da pohapaju tvrtku za sebe, pa se driblaju [cool]

samo što nije...

jovane, ne kaže se odstojanje, i ne k… [wink]


jovane, ne kaže se odstojanje, i ne k… [wink]

Nije bitno kako se kaže već je bitno da se razumije,oprosti kad će mi se k. zvat ću te da mi pomogneš.

malo me nije bilo, ali vidim da se ništa nije dogodilo, promijenilo…Zašto se nitko od vas ne zapita tko je pred nekih godinu dana širi sve one laži o 200 milja kuna koje su sjele na račun, o nekretninama u Beču, Milanu, i šta sve ne… Baš me zanima koji su to cijenjeni likovi tržišta kapitala Lijepoj Našoj!!!!


malo me nije bilo, ali vidim da se ništa nije dogodilo, promijenilo…Zašto se nitko od vas ne zapita tko je pred nekih godinu dana širi sve one laži o 200 milja kuna koje su sjele na račun, o nekretninama u Beču, Milanu, i šta sve ne… Baš me zanima koji su to cijenjeni likovi tržišta kapitala Lijepoj Našoj!!!!

Dragi pero!
Jedan cijenjeni lik je izašao pred više od godine dana,a drugi je izašao nedugo,čak je dečkima iz NO priznao da se bore kao lavovi.

Ma ljudi šta je ovo sa Upravom. Kad smo potpisivali punomoći bili su kao puter. Rekli si ode Ključariček kad ono došao još jedan, revalorizacija, dividende, trezor ne kupuje. Pa dokle tako bogamu. Pa još one kupnje firmi starih par dana. Što je sa Tower centrom. Dokle ????

BLOG UČITELJA: HTTP://KAROJE.BLOGER.HR


Ma ljudi šta je ovo sa Upravom. Kad smo potpisivali punomoći bili su kao puter. Rekli si ode Ključariček kad ono došao još jedan, revalorizacija, dividende, trezor ne kupuje. Pa dokle tako bogamu. Pa još one kupnje firmi starih par dana. Što je sa Tower centrom. Dokle ????

..dobro jutro g.Baričević, čini se da ste dugo spavali [smiley]

Jedina vesela vijest za dioničare transadrije: dolazi godišnja skupština koju niti uprava niti nadzorni ne mogu izbjeći. [thumbsup]

prejak sam i moralno i intelektualno i verbalno i financijski da bi ikada imao potrebu igrati nepošteno - zimzelen

New Report

Close