TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


” A zato su valjda i kupili ovaj Tip d.o.o. [smiley]

… I zato valjda sada imaju manji finan.rezultat i manje novca na žiru[cry]

U srijedu se činilo da je put prema 8000 otvoren, ali stvari su se opet stišale…

Mislim da će nakon poziva na Glavnu skupštinu put ponovno biti otvoren, a taj poziv očekujem kroz najviše 2-3 tjedna

www.HonorarniPosao.net Biznis s manje stresa i jako dobrom zaradom -----> Domaining, trgovanje web domenama (web adresama) Ozbiljan posao, detalji na web stranici

Skupština mora biti održana u roku od godine dana, tj, do 12.7.?


Skupština mora biti održana u roku od godine dana, tj, do 12.7.?

..rok je 30.8. ,kako to kaže čl. 277 ZTD-a


Mislim da će nakon poziva na Glavnu skupštinu put ponovno biti otvoren, a taj poziv očekujem kroz najviše 2-3 tjedna

Što očekujete od skupštine?



Mislim da će nakon poziva na Glavnu skupštinu put ponovno biti otvoren, a taj poziv očekujem kroz najviše 2-3 tjedna

Što očekujete od skupštine?
[/quote]
ako ništa drugo, barem dividendu…

Što ovca ležeć' vidi daleko nije...




Mislim da će nakon poziva na Glavnu skupštinu put ponovno biti otvoren, a taj poziv očekujem kroz najviše 2-3 tjedna

Što očekujete od skupštine?
[/quote]
ako ništa drugo, barem dividendu…
[/quote]

Točno. Mislim da će biti minimalno kao i prošle godine, ali vjerujem i da će biti osjetno veća. Znam da bi neki bili sretniji kada se ne bi isplaćivala, ali u ovoj situaciji mislim da je poželjna.

Nego, kako komentirate što je trezor usporio kupovinu?

www.HonorarniPosao.net Biznis s manje stresa i jako dobrom zaradom -----> Domaining, trgovanje web domenama (web adresama) Ozbiljan posao, detalji na web stranici


Nego, kako komentirate što je trezor usporio kupovinu?

nema potreba da se razbacuje s municijom, cijenu su obranili…

Što ovca ležeć' vidi daleko nije...

Top 10 investitora za vr. papir – "TNSA-R-A" 20.05.2008.

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 8.071 28,07 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 1.832 6,37 Skrb. račun
3. TRANSADRIA D.D. RIJEKA 1.254 4,36 Osnovni račun
4. CENTAR BANKA D.D. 1.029 3,58 Skrb. račun
5. NAVA BANKA D.D. ZAGREB 906 3,15 Osnovni račun
6. HPB D.D. 790 2,75 Skrb. račun
7. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 712 2,48 Skrb. račun
8. PODRAVSKA BANKA D.D. 614 2,14 Skrb. račun
9. EIG D.D. 525 1,83 Osnovni račun
10. ŠKARICA BRANKO 404 1,40 Osnovni račun
Ukupno: 56,12

tko tu koga ……?

Prema mojoj evidenciji skrbnicki racun Zg. banke pojavio se 16.04. u prvih 10 dionicara sa 376 dionica ili 1,31%. Danas mozemo vidjeti da su naglo skocili na drugo mjesto i posjeduju 1.832 dionice ili 6,37%. Dakle u malo vise od mjesec dana kupili/povecali broj dionica za 1.456.

Da li je pocelo??? S obzirom na dnevne promete cini se da nije. Pretpostavio sam da ce jace krenuti u kupnju. Vidjet cemo narednih dana. Ako se nestrpljivi maknu sa prodaje … tko zna. Mozda napokon vidimo stvarne namjere onoga tko se krije iza ovog skrbnickog racuna.

ali od koga su u jedan dan kupili 1325komada
vidiš da su u ovoj dionici samo čvrste ruke [cool]

Mislim da tu nitko nista nije kupovao, niti zadnji niti predzadnji dan…Brijem da su se dionice dale na skrb radi margina. Al sta izvodi ova NAVA…

Dakle ti brijes da je netko ili vise njih dao 1.325 dionica na skrb radi margina. stvarno brijes

Trgovane nisu (jedino van burze, darovanjem i sl.) a zasto su na skrbi to zna ili znaju samo oni, a ja brijem i navodim mogucnosti

New Report

Close