TPNG (Tankerska Next Generation d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TPNG (Tankerska Next Generation d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kodi, 08.07.2021. u 15:42

 





kicancro, 08.07.2021. u 11:15



 

Spot je 2388 dolara, Q2 ce biti losiji nego Q1 po prosjeku vozarina, ne letite nego kupujte posli izvjesca.

 



 

ako bude tako, cijena će ispod 40 kn, lako do 37-38

[/quote

 

 

Sami burek trejderi,okomili se na TPNG

 

 

 

kodi, 08.07.2021. u 15:42

 





kicancro, 08.07.2021. u 11:15



 

Spot je 2388 dolara, Q2 ce biti losiji nego Q1 po prosjeku vozarina, ne letite nego kupujte posli izvjesca.

 



 

ako bude tako, cijena će ispod 40 kn, lako do 37-38

slažem se….

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)

Tko sad proda kajat ce se

Ne kuzim..slijedi skok vozarina….BV opet na 70kn radi rasta cijene brodovlja citaj celika…cijena pala sa 60 na 39kn i neki bi opet 38kn.

Malo morgen

Spot je 2388 dolara, Q2 ce biti losiji nego Q1 po prosjeku vozarina, ne letite nego kupujte posli izvjesca.

 

i to ima smisla, ali može biti i da je i kv 2 već u cijeni

 

teško je reći. praktično je nemoguće da si4ovine idu u nebo, a nafta stoji. tu mora doći do konvergencije

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Zna se zasto se sad kupuje, jer ce uskoro biti kasno, cim krenu vozarine znacajnije gore, a to je tu

hrvalin, 08.07.2021. u 11:33

na 40 kupujem, na 43-44 prodajem! laganih +10% 👍

uvijek isti obrazac ovdje…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Ja mislim da ima puno kupaca, a malo dionica..40kn nece vise vidjeti…mozda 40,40kn i opet rast prena 46-47kn

Zanimljiv clanak..evo prenosim naslov

Samo logirani korisnici mogu vidjeti privitke.

neojunior, 11.07.2021. u 11:43

Ja mislim da ima puno kupaca, a malo dionica..40kn nece vise vidjeti…mozda 40,40kn i opet rast prena 46-47kn

a samo par dana poslije cijena je opet na 40 kn…idući tjedan moguće i niže

 

 

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Nego kolega Zorangutan imate li kakvu kalkulaciju vrijednosti brodovlja za Tpng?

Od prosle evaluacije brodova cijena tankera i celika je znacajno skocila.

Tpng je u proteklih 1g. najveci gubitak ostvarila zbog evaluacije brodovlja. Od tog trenutka celik je poskupio min. cca 40%, a bome i cijene brodovlja su znacajno porasle.

Eto nagradno pitanje koliko Tpng vrijedi vise zbog rasta cijene celika!!!???

gospon Neo to se vi kupate u vlastitim glupostima prorokovanja toplo vam preporucam da vi niste za iste i da se ookanete prorokovanja http://prntscr.com/1bso5pf

 

Vise nafte za prijevoz .povecanje svaki mjesec do kraja 2022 mislim da je ovo definitivno kraj tankeraske krize.

Evo!tocka na i.

 

New Report

Close