TPNG (Tankerska Next Generation d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TPNG (Tankerska Next Generation d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Čudi me da ovi koji prodaju atpl ne prelaze na tpng. Ovdje će biti još veći rast, avioni čekaju ko zapete puške.

@lojtra

ahahaha

tpng ne zanima nikoga osim vas par koji ste ovdje zaglavili i svaki dan pišete isto čekajući godota…

pogledaj si FI od atpl i od tpng, pa projekcije za 2Q za atpl i tpng pa će ti biti jasno zašto atpl raste, a tpng stoji…a možda i neće 😆

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Kakva je bila jurnjava na Ingri a sad prolaze dani bez trgovanja. Jamčim ti da će uskoro tako biti na atpl.

Inače, to da se ništa ne pita i ne piše je dobar znak za dionicu. Kao sad ovdje i na Ingri.

Mr5600+ ocigledno napredujemo

lojtra, 07.05.2021. u 11:27

Čudi me da ovi koji prodaju atpl ne prelaze na tpng. Ovdje će biti još veći rast, avioni čekaju ko zapete puške.

mene čudi što još niste progledali i ne prelazite sa tpng u atpl!! za obrnuti slučaj ima više nego dovoljno vremena!! barem još 4-5 mj!

randopph, 07.05.2021. u 19:29

 





lojtra, 07.05.2021. u 11:27



 

Čudi me da ovi koji prodaju atpl ne prelaze na tpng. Ovdje će biti još veći rast, avioni čekaju ko zapete puške.

 



 

mene čudi što još niste progledali i ne prelazite sa tpng u atpl!! za obrnuti slučaj ima više nego dovoljno vremena!! barem još 4-5 mj!

Aha cekat ce tebe 4-5 mjeseci

zvonare

mene više niti ne moraju čekati!! u mjesec dana otkada sam tpng zamijenio sa atpl nekih 80% plusa! a na atpl je vlak tek krenuo sa perona! kad će krenuti ovdje…. za 4-5 mjeseci kako sada stoje vozarine!? ako i tada!

u stvari, nema veze! sretno vam bilo! i želim što veći prinos!

Nisi prodao, nisi još ništa zaradio. Amen!

Za vikend velik rast vozarina se desio,u ponedjeljak ce poceti veliki rast tankerasa. Prelit ce se i na nase trziste

lojtra, 09.05.2021. u 06:58

Nisi prodao, nisi još ništa zaradio. Amen!

tako je lojtra! u pravu si! nisam prodao, a kako stvari izgledaju niti neću tako skoro. i sve to vrijeme neću ništa zaraditi!!

a ti i dalje samo grintaj i pjevaj borbene! brod će uskore nestati s obzora i nećeš vidjeti kako ti mašem!!

Ulpl danas 36 posto a jdpl 27!!!  Kasno sam to vidio ali sam odmah nadokupio tpng Valjda ćemo i mi. I atpl je trebalo dugo čekati.

Danas je počeo rast.

Tehnicki gledano imali smo dno na 32-33kn pa rast na 60kn…sad smo imali vise dno na cca 40kn…pa je vrijeme i za veci vrh preko 60kn.

Osobno se nadam brojci 80-100kn do kraja godine kad vozarine budu divljale.

neojunior, 10.05.2021. u 20:22

Tehnicki gledano imali smo dno na 32-33kn pa rast na 60kn…sad smo imali vise dno na cca 40kn…pa je vrijeme i za veci vrh preko 60kn.

 

Slazem se imali smo dva dna. Spot je vec 11 000 k danas. Po mom skromnom mišljenju ide sada dobar rast blizu 60

Osobno se nadam brojci 80-100kn do kraja godine kad vozarine budu divljale.

 

ovih 46 je ko beton . trebo bi jedan beton braker da to konačno slomi.

New Report

Close