TPNG (Tankerska Next Generation d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TPNG (Tankerska Next Generation d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

+ 4, dakle 566

To je bio indeks….a navodno se jučer dogodio snažan rast cijena….

Objaviti cu vam ja u petak tjedne vozarine za ovaj tjedan.

BCTI je 466, nazalost trenutni spot uk usd je oko 4000 dolara max, posto TPNG vozi drugu rutu mozda zarade koji dolar vise. Q2 je za sad losiji od Q1 sto nikako nisam ocekivao.

avax10, 05.05.2021. u 20:08

 





tin, 05.05.2021. u 12:35



 

http://www.anicazna.com/BrodarskiIndeksi

Ušlo se u drugi mjesec drugog kvartala sa niskim indexom….70% niži BCTI od prošle godine u ovo vrijeme i daleko ispod isplativih vozarina….za sada sluti na negativan Q2….dionica podcijenjena ali izgledi za ozbiljan rast bar još izvjesno vrijeme nisu realni….dobro je što dionica nije doživjela pad nakon lošeg Q1.

 



 

Prvi kvartal je bio loš, vjerojatno će biti i drugi, a i pitanje je što će biti s drugom polovinom godine. I onda se neki čude zašto cijena na ide prema 50 kn!?? Dobro da ne padne ispod 40.

Uđite u Tpng da se zajedno veselimo.

zvonar, 06.05.2021. u 11:48

 









avax10, 05.05.2021. u 20:08






 









tin, 05.05.2021. u 12:35



 

http://www.anicazna.com/BrodarskiIndeksi

Ušlo se u drugi mjesec drugog kvartala sa niskim indexom….70% niži BCTI od prošle godine u ovo vrijeme i daleko ispod isplativih vozarina….za sada sluti na negativan Q2….dionica podcijenjena ali izgledi za ozbiljan rast bar još izvjesno vrijeme nisu realni….dobro je što dionica nije doživjela pad nakon lošeg Q1.

 



Prvi kvartal je bio loš, vjerojatno će biti i drugi, a i pitanje je što će biti s drugom polovinom godine. I onda se neki čude zašto cijena na ide prema 50 kn!?? Dobro da ne padne ispod 40.



 

Uđite u Tpng da se zajedno veselimo.

Kolega ja sam ulazio zadnji puta na 34 kn do 50 kn sa 10 000 komada nadao sam se isto kao i vi da će nakon 30 mil dobiti neto u prva dva kvartala dionica bez problema potegnuti preko 60 kn ali nije…pa umjesto da sam zaradio 120 000 kn da sam prodavao između 55 i 60 kn…kasnije sam prodavaood 55 do 43 kn i zaradio “samo” 50 000 kn….tako da pažljivo s količinom….daj Bože da ode na 80 kn svima dobro…ali mutna je tu ekipa…najve kupnju trezora do 700 000 komada pa kupe manje od 20 000 komad u godinu dana.

zvonar, 06.05.2021. u 11:48

 





avax10, 05.05.2021. u 20:08



 

 





tin, 05.05.2021. u 12:35



 

 

http://www.anicazna.com/BrodarskiIndeksi

Ušlo se u drugi mjesec drugog kvartala sa niskim indexom….70% niži BCTI od prošle godine u ovo vrijeme i daleko ispod isplativih vozarina….za sada sluti na negativan Q2….dionica podcijenjena ali izgledi za ozbiljan rast bar još izvjesno vrijeme nisu realni….dobro je što dionica nije doživjela pad nakon lošeg Q1.

 

 



 

Prvi kvartal je bio loš, vjerojatno će biti i drugi, a i pitanje je što će biti s drugom polovinom godine. I onda se neki čude zašto cijena na ide prema 50 kn!?? Dobro da ne padne ispod 40.

 



 

Uđite u Tpng da se zajedno veselimo.

Ne s ovakvo lošim vozarinama i ne po ovim cijenama. Iduća FI vjerojatno će biti loša i kad se to poklopi s padom tržišta do kojeg mora doći nakon rekordnih razina svjetskih burzi, moglo bi biti dionica TPNG i po 35-36 kn. Tek tada će biti vrijeme mog ulaska, a do tada kupujte vi koji ste već debelo nakrcani. 😉

Ignore: KressoM, delux

avax10, 06.05.2021. u 12:34

 





zvonar, 06.05.2021. u 11:48



 

 





avax10, 05.05.2021. u 20:08



 

 

 





tin, 05.05.2021. u 12:35



 

 

 

http://www.anicazna.com/BrodarskiIndeksi

Ušlo se u drugi mjesec drugog kvartala sa niskim indexom….70% niži BCTI od prošle godine u ovo vrijeme i daleko ispod isplativih vozarina….za sada sluti na negativan Q2….dionica podcijenjena ali izgledi za ozbiljan rast bar još izvjesno vrijeme nisu realni….dobro je što dionica nije doživjela pad nakon lošeg Q1.

 

 

 



 

Prvi kvartal je bio loš, vjerojatno će biti i drugi, a i pitanje je što će biti s drugom polovinom godine. I onda se neki čude zašto cijena na ide prema 50 kn!?? Dobro da ne padne ispod 40.

 

 



 

Uđite u Tpng da se zajedno veselimo.

 



 

Ne s ovakvo lošim vozarinama i ne po ovim cijenama. Iduća FI vjerojatno će biti loša i kad se to poklopi s padom tržišta do kojeg mora doći nakon rekordnih razina svjetskih burzi, moglo bi biti dionica TPNG i po 35-36 kn. Tek tada će biti vrijeme mog ulaska, a do tada kupujte vi koji ste već debelo nakrcani. 😉

@awax bas si me nasmijao s tom konstatacijom i “baba vanga “predviđanjima. Cudno kako svi predvidaju opravak pa i sve poznate banke svijeta. I evo kad se sve naocigled oporavlja vi kažete da ide pad. Haha aj ukrcajte se i nebudite cicija ja sam nadokupio jos 1000 . Ice ovo dobro gore. Evo stavit cu vam malo članaka.

Uskoro stiže polovica godine i onda možemo očekivati rast vozarina.

Teško će se tada više moći kupiti ispod 50, vidjeli smo danas koliko ima nestrpljivih.

forumas., 06.05.2021. u 14:20

Uskoro stiže polovica godine i onda možemo očekivati rast vozarina.

najavljivao si ti jak rast vozarina već za prvu polovinu ove godine 😂

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Mr+ 5300

Može li netko reći koliko je točno dug atpl-a?

Uh kriva tema.

lojtra, 06.05.2021. u 21:17

Uh kriva tema.

A mislim da je ogroman,s druge strane TPNG je u debelom plusu.

New Report

Close