TPNG (Tankerska Next Generation d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TPNG (Tankerska Next Generation d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

BCTI-558 up up, iznenadio sam se i da je jucer palo sa 566 na 553. Kroz 2 mjeseca ocekujem rast preko 700.

zvonar, 17.03.2021. u 09:32


 



 

Spor rast dionice je zdrav.  Nagli je loš

sporo raste,al zato brzo pada kad je korekcija

kodi, 17.03.2021. u 20:00

 





zvonar, 17.03.2021. u 09:32





 

 

 



 

Spor rast dionice je zdrav.  Nagli je loš

 



 

sporo raste,al zato brzo pada kad je korekcija

Kao i sve drugo naravno. Mnogo vise ljudi prodaje u gubitku. Zato i vecina ne zaraduje. Dobri dionicari jedu nestrpljive i zato se razlikuju od losih.

Po meni je ova dionica top. Iz razloga sto ima 10-20% dionica u free floatu.

Debelo je undervaluated.

I naravno s obzirom na okolnosti ide rast veliki.

Na bidu ne mozes vise kupiti veliku količinu da bi bio dobar igrač. Svako 1000 komada cijena ide u nebesa.

zvonar, 18.03.2021. u 08:56

 










I naravno s obzirom na okolnosti ide rast veliki.

Na bidu ne mozes vise kupiti veliku količinu da bi bio dobar igrač. Svako 1000 komada cijena ide u nebesa.

vidjet ćeš “rast” kad krenu korekcije na burzama,  a to čekaju svi iskusni ulagači..onda će svi ovi što se sada nećkaju prodati TPNG po 40, bez problema prodavati na 35 kn i ispod

Kolega

Ovaj put ne važi za brodare. Upravo sad treba u njih upumpati lovu iz građevinara.

@lojtra

važi za SVE kolega pa tako i za brodare…jer kad krene pad burzi pomest će sve pred sobom kao pred godinu..što misliš, zašto usprkos rastu vozarina brodari stoje na mjestu? pa baš zato što svi znaju da dolazi armagedon koji će napraviti pomor na burzama koje su sad na povijesno najvišim razinama,jedino nitko ne zna kad će se točno dogoditi i što će biti okidač. zato su prometi sada nikakvi jer nitko ne kupuje dionice jer se čeka pad

Prije tog pada ću ja dići 50 posto na ovu cijenu. Tek početkom lipnja ide korekcija ali osnovica će biti 60 a ne 40 kn.

Kad su svi padali prosle godine TPNG je rasla. Opcenito kad je u svijetu nesigurnost, rat, pad, brodari profitiraju i rastu tako da ste u krivu. Sljedecih pet godina u svijetu ce obiljeziti svi brodari, ne samo tankeri.

 

Otvaranje tankera vanka, 5 postotni rast. Dosadilo mi je vise govoriti da mi trazimo razlog da nesto padne i cudimo se rastu, a svi vanka traze razlog da se nesto digne i cude se kad pada. Ocigledan je smjer tankera kroz sljedecih 5 godina, mi mozda to shvatimo nakon trece godine.

 

 

BCTI 558=>>>568 UPP . Redovno Indexi rastu.

Vidim da se dosta prica o TPNG na drugim forumima.ja volim kad se Prica jer gdje ima dima ima i vatre. Plovimo mi i dalje lagano

MR spot + 6% skoro 10 000

lojtra, 18.03.2021. u 14:53

Prije tog pada ću ja dići 50 posto na ovu cijenu. Tek početkom lipnja ide korekcija ali osnovica će biti 60 a ne 40 kn.

misliš? …a ja mislim da radiš račun bez krčmara…kad krene pad burzi, tonut će sve kao kamenje, još ako se poklopi s padom vozarina, bit će kuku-lele…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

kodi, 18.03.2021. u 14:41

@lojtra

važi za SVE kolega pa tako i za brodare…jer kad krene pad burzi pomest će sve pred sobom kao pred godinu..što misliš, zašto usprkos rastu vozarina brodari stoje na mjestu? pa baš zato što svi znaju da dolazi armagedon koji će napraviti pomor na burzama koje su sad na povijesno najvišim razinama,jedino nitko ne zna kad će se točno dogoditi i što će biti okidač. zato su prometi sada nikakvi jer nitko ne kupuje dionice jer se čeka pad

Kakvo lupetanje. Zar vas par tu ne ceka korekciju jos od studenog. Ja vani ne vidim da itko ocekuje korekciju. Ocekuju rast burzi na temelju 1.9 bilijuna$ stimulusa. Jednom ce biti i korekcija.

Nekikvidnost postoji samo na ZSE, a vani ju ne vidim.

Vani brodari koliko ja vidim svaki dan rastu. Mi kasnimo, ali ne mozemo ostati zauvijek imuni na rast.

Za razliku od Atpl, ovdje je mali ff, tako da se ovdje može očekivati jači rast, i osobno ga očekujem. A to što određeni dežurni provokatori ovdje prizivaju pad, taj pad im je bio od 60 na ovamo. 😆

Btci index 581 UPP .

BCTI-581 daaa daaa, jos malo pa u dokup.


Vec sam rekao, iako mi je u interesu drukati na rast😂, ne vidim da ce index poletjeti kroz mjesec dana(mozda se i varam) ali mislim nakon toga da ce biti vatromet vozarina.

New Report

Close