TPNG (Tankerska Next Generation d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TPNG (Tankerska Next Generation d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kaj bu umro? Pa ako ima koronu, to će proći.

Možda je to zbirni skrbnički pa je prodavač skroz izašao?

Pa nek netko stavi hiljadarku na 43 kn pa ćete vidjeti.

forumas., 15.01.2021. u 09:43

Vidjet ćete kad kupci skuže da više nema prodavača kamo će cijena.

o čemu ti opet lupetaš??? pa pogledaj si top 10 ! ….broj 8. imao je 153.077, prodao je 61.151 dionicu i sada još ima 91.926 komada!! nema šanse da to rasproda iznad 40 kn, morat će dati veći diskont da privuče kupce jer sad je iznad 40 kn niti 15.000 dionica!

oko 35-36 kn bio bi ok ulaz, iznad 40 kn ne ulazim, a ti samo prži pare (⊙_⊙)

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Pisao sam jučer o tome. A vi čekajte i dalje.

Pa sigurno nitko mali nije stavljao naloge po 5.000 kom.

Sve je to prebačeno nekom većem igraču.

To uglavnom nije kupovao jedan kupac nego je u pravilu bilo više naloga na istoj cijeni koje je prodavač poklopio sa npr.5000 dionica pa to onda nekome tko ne prati izgleda kao da je jedan kupac kupio tu količinu, a realno ih je bilo i po 4-7.

Ignore: KressoM, delux

Ako ste pratili,  ljetos su dva puta kupljena 2 paketa po 3000 dionica po cijeni od 52 kune.

Sumnjam da ti kupci sada prodaju.

A burek trejderi su pilili zivce ljetos i na IGH i na Dlkv.

Udje u Dlkv na 4 kune pa sutra izadje na 3.8. To je taj tip investitora.

Sto ste uopce kupovali nelikvidnog brodara?

trenutno (opet) najpotcijenjenija dionica na zse-u.

dionica sa najjasnijom perspektivom, onome ko želi gledati mrvicu dugoročnije.

…, a da bi je i ja kupovao po 35-36 kn, dragi zorangutane – bi; ali taj dan više neće doći!

i točka.

avax10, 15.01.2021. u 13:51

To uglavnom nije kupovao jedan kupac nego je u pravilu bilo više naloga na istoj cijeni koje je prodavač poklopio sa npr.5000 dionica pa to onda nekome tko ne prati izgleda kao da je jedan kupac kupio tu količinu, a realno ih je bilo i po 4-7.

Nije točno da je bilo tako, kupovni nalozi su bili pojedinačni po par tisuća komada.

Pa mali su ovdje imali jedva naloge po sto komada.

I ja bi po 35, 36.

Ali dobri prodavač mislim da neće htjeti prodati.

Samo snovi.

 

Lp

 

 

zorangutan, 15.01.2021. u 13:11

 





forumas., 15.01.2021. u 09:43



 

Vidjet ćete kad kupci skuže da više nema prodavača kamo će cijena.

 



 

o čemu ti opet lupetaš??? pa pogledaj si top 10 ! ….broj 8. imao je 153.077, prodao je 61.151 dionicu i sada još ima 91.926 komada!! nema šanse da to rasproda iznad 40 kn, morat će dati veći diskont da privuče kupce jer sad je iznad 40 kn niti 15.000 dionica!

oko 35-36 kn bio bi ok ulaz, iznad 40 kn ne ulazim, a ti samo prži pare (⊙_⊙)

Pa nije to Ingra, Dlkv, Igh ili Viro pa da se tu przi lova.

Fundamentalno podcijenjena dionica.

Naravno to ne znaci da ce se cijena brzo osloboditi na ovako nelikvidnom trzistu ali kakvo przenje love.

Tpng bih ja rado kupovala po 36 kuna, toliko je bilo dno u doba lockdowna kratko, ali bojim se da nista od toga. I ovo ispod 45 je novogodisnji poklon.

Koliko je komada imao prodavac, je li prodao sve sto je htio, do koliko bi isao i sl ne znam. Pod brojem 8 je skrbnicki racun i to je nemoguce znati

Prodavaca je uzeo samo dan predah. Prije bih rekao prodavaci, jer je prvi dan prodao samo 8000kom.

Znaci prvo trebaju izaci iz top-10, a poslije njih mali dionicari. Znaci dionica je dugo, dugo vremena zacimentirana.

Prije ce atpl do 200 nego tpng do 50.

Ima još 71.926. Da zabilježimo.

Rekao sam slično a ne isto. Sve je moguće na svakoj dionici. Neki dan je bilo 20000 komada na kupnji iznad 42 a sad 0.

New Report

Close