TPNG (Tankerska Next Generation d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TPNG (Tankerska Next Generation d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evobr 8 je ptodao 53000 kom u ponedjeljak. Sad još trebs oduzeti od stotke jučerašnju i današnju prodaju i tu je pri kraju…treba izračunati.

 

Naravno. Bez zivciranja. Ovakve ispade fond managera treba docekati s odusevljenjem. Kao Cuccurin na Adris2 po 364 kune. Tu nazalost nisam imala hrabrosti uci dublje.

Vjerojatno mu je ostalo jos toliko koliko je proda u zadnja tri trgovinska dana.

A vecina malih dionicara se ispucalo, casha više nema.

Tko ce sutra branit cijenu.

Zašto bi je netko branio, može prodavač i niže ako želi.

Mislim da bi to bio dobro ako bude prosipa još niže.

Lp

Zašto bi mali ulagači žurili sa prodajom, prodavaču se žuri, malim ulagačima nema priše pogotovo dok firma posluje sa dobiti, a cijena će doći na svoje na puno većoj cijeni.

Lp

Diokidina

 

Ima li kupaca koji ovdje očekuju dobit 200 posto?

 

 

Jedan je 1g i linijski radi lakseg snalazenja

Drugi je 3 g i dugoročni.

Sretno

Samo logirani korisnici mogu vidjeti privitke.

Hvala kolega @Aardwark.

Prekjučer osmi prodao samo 8000 komada.

sjeća li se itko one rasprodaje na TNPL od strane jednog od direktora? 13-te i/ili 14-te je duže vremena cijenu držao na 270-300. pa se nudila zamjena za tpng, a cijena tnpl potegnula preko 1000kn. da li je ovaj slučaj kupnja sa diskontom ili…. netko veći briše van jer očekuje da se tržište nafte neće bitno popraviti ove g zbog manje potražnje uslijed covida, što je po meni vrlo racionalno razmišljanje. kada će cijena osjetnije up…..?

ma vidite, po meni ovo su zadnji mjeseci ovakve situacije u svijetu. Trziste ce se oporaviti, ekonomije pokrenuti, potraznja za naftom ce porasti. Ali, ovo je jaka i stabilna kompanija, ja neznam o cemu mi pricamo na ovim cijenama.

@lojtra

Znaci nije sam.

Kolega @Diokidina, naravno da nije. Sada treba cekati da izadju van svi burek trejderi.

Tek onda rast.

Dobri prodavač i danas je imao priliku izići a nije mu se dalo nešto, i sutra će imati priliku ali po cijeni koju kupci ponude.

Lp

Vidjet ćete kad kupci skuže da više nema prodavača kamo će cijena.

New Report

Close