TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pa rekao sam da je paketić novaca u tisku, a ne banka FEDa [smiley]

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)

Evo netko upravo ostao bez paketića. Frajer postavio strašilo i maca mu popapala ko od šale 550 komada. Dobar temelj se postavio na 200 kn. Ovaj rast se bitno kvalitetnije odrađuje od prošlog. Onda smo na brzinu došli na 240 i natrag dolje. Čini mi se da ćemo ovaj put još malo boraviti na ovim razinama da bi se igrači nakupovali, a onda…

Po količini postova izgleda da sam jedini ostao u TISKu od svih forumaša. Zato vjerojatno cijena i ne pada [lol].

Kao što sam i pretpostavljao, veliki dečki skupljaju i dalje od špekulanata [thumbsup]

TISAK D.D./SERIJA A II TISK-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. AGROKOR D.D. 1.291.895 54,13 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. ADRIS GRUPA D.D. 617.227 25,86 Osnovni račun ROVINJ, HRVATSKA
3. REPUBLIKA HRVATSKA 252.052 10,56 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 7.096 0,30 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA +93
5. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA – OIF S JAVNOM PONUDOM 6.256 0,26 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 5.627 0,24 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
7. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 5.438 0,23 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 3.725 0,16 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
9. CREDO BANKA D.D. 2.722 0,11 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
10. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 2.326 0,10 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA NEW
Ukupno: 91,95

Bill nisi sam ,samo nemam vremena ni disat od suradnje s Tiskom!!!
Sezona se zahuktava ,a Tisak je spremno dočekuje sa najnovijom generacijom trafika ,koje u sklopu niih imaju i dva frižidera sa pićem i mini Ledo škrinju!
Nema šta ,to su sada mali mini marketi ,a ne trafike !
Ta roba definitivno uzima dobar dio u prodaji ,a znamo da je marža na tom segmentu roba puno bolja nego na cigaretama ….
Naravno tu je osim pića i sladoleda u ponudi i širok izbor suvenira,kozmetike ,robe široke potrošnje.
Još malo i naše strpljenje će biti nagrađeno……
Naravno ,to je moje subjektivno mišljenje!

a tu su i novi kiosci Slobodne koji bi sad trebli bolje raditi…. nadam se,
no ovdje ne treba očekivati neki značajniji boljitak prije oporavka nezaposlenosti, a to neće biti u 2011.

sudeći po trgovanju ovaj mjesec, da se naslutiti da će strpljenje biti nagrađeno, slažem se sa ribarom007… rijetki prodaju… cijena ne ide ispod 200 a sa skorim preokretom na svjetskim burzama te početkom prave turističke sezone TISK vjerojatno ide na novu razinu…

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

Koliko vidim na TK afere MEDIJA te razne USKOK radnje nemaju nikakva utjecaj na cijenu TISK a!

[thumbsup]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Kako nemaju kolega ING. Ne mogu se složiti sa Vama. Pa vidite da je cijena zacementirana oko 200 kn [thumbsup]


Kako nemaju kolega ING. Ne mogu se složiti sa Vama. Pa vidite da je cijena zacementirana oko 200 kn [thumbsup]

[thumbsup]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

AKumulacija na djelu…

1.
AGROKOR D.D.
1.291.895 54,13 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2.
ADRIS GRUPA D.D.
617.227 25,86 Osnovni račun ROVINJ, HRVATSKA
3.
REPUBLIKA HRVATSKA
252.052 10,56 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
4.
ZAGREBAČKA BANKA D.D.
7.500 0,31 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA (+404)
5.
PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA – OIF S JAVNOM PONUDOM
6.256 0,26 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6.
SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D.
5.627 0,24 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
7.
ZAGREBAČKA BANKA D.D.
5.438 0,23 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
8.
SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D.
3.725 0,16 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
9.
RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D.
3.596 0,15 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA (+1270)
10.
CREDO BANKA D.D.
2.722 0,11 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA

Može li pojašnjenje "skrbničkog računa"’ krije li se iza njih jedna osoba, čovjek ili firma ili ih može biti i 10.000. Npr. do prošle godine na skrbničkom PBZ-a bili su svi koji su trgovali putem PBZ investora. Ako je u ostalim bankama ostalo tako onda u tih prvih 10 npr. u Tisku ipak nisu čvrste ruke? Hvala na objašnjenju.

Lojtra, ne mogu ti odgovoriti na pitanje, ali reagiram na tvoju tezu o "čvrstim rukama" odnosno kako mali dioničari to nisu…
Zašto bi nekakav fond (investicijski ili mirovinski) ili jedna osoba, ili jedna firma iz Top10 bio čvrsta ruka ?

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

New Report

Close