TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja sam očekivao da će HANFA to riješiti ovaj tjedan ali očito nije pošto su odluke bile objavljene u srijedu i među njima nije bilo ni riječi o javnoj ponudi. Opet s druge strane ova kupnja na 215 mi govori da će ponuda vjerojatno ići na cca 220 kuna. Živi bila pa vidjeli [emo_smijeh]. A onda od Gazde očekujem da se prebaci na javnu ponudu na slijedeću dionicu iz portfelja koju treba otkupiti od države [emo_smijeh]

oće to ovaj tjedan??

pa jel je danas rok ili?
koga to treba pitati hanfu, tisak?

Evo ti:
Tisak d.d. – Rješenje HANFA-e o odobravanju objavljivanja ponude za preuzimanje

IV. Cijena koju se Ponuditelj u ponudi za preuzimanje obvezuje platiti po dionici serije AII iznosi 215,97 kuna.

Moje pisanje na forumu je samo iznošenje mojeg mišljenja i nije nagovor na nikakvo djelovanje na tržištu kapitala! .I.

I? Svi ste očekivali više. Što sad? Ko prodaje? Ja ne znam još……. Možda….

Moje pisanje na forumu je samo iznošenje mojeg mišljenja i nije nagovor na nikakvo djelovanje na tržištu kapitala! .I.

I dalje mogu samo reći, ispod 400 ne prodajem


I dalje mogu samo reći, ispod 400 ne prodajem

A kome i kada ces prodat?
Nakon ove ponude adrs i todex ce zadovoljit svoje apetite valjda… Ne fali im dionica za nista… je li tako? Tko bi kupio i zasto? Tko kaze da ce uopce biti prometa nakon sto se ponuda realizira?!? Tko bi kupovao i zasto? Pazi da ne bi u oglasniku nudio svoje dionice… Ja ne drukam za nista, da me krivo ne shvatis… srednji ulaz mi je cca 500kn a bilo bi i puunooo gore da nisam ulazio po 130 i 160…i jedan sam od rijetkih ovdje koji sam od pocetka priznao kako sam se proveo u tisku, nisam nista jos prodao… A ni ne znam sto bih napravio… A tebe samo pitam od kud ti hrabrosti za ovakve tvrdnje i na cemu to baziras?!?

I da… ismijavalo me se ovdje prije par godina kad sam spominjao squeeze out i slične varijante kakva je i ova… Samo sam to spomenuo kao teoretsku mogucnost i scenarij a onda su svi graknuli da je to nemoguc scenarij… Izgleda da se nemoguce stvari uvijek dese… svicarac na 7 kn, igh na 200kn…

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8

muči me samo jedna stvar; kak ja nisam jedan od onih koji proda u pravom trenutku kao recimo prije par mjeseci na 225-230. uvijek imam filing da netko ima neki info kad zna tak potrefit taj pravi trenutak. vjerojatno ću pola prodat a pola neka stoji još koju godinu pa sta bude. inače, nisam ni očekivao neku premiju od dotičnih…

Ja im ne prodajem. Inače,nakon objave ovako niske cijene, mislim da su sve ovo pokrenuli samo da stvore uvjete da im AUDIO proda svojih 7,5 %.

O kakvom istiskivanju malih dioničara je riječ. Agrokor drži sada 54 %,
Adris oko 25% …u AUDIO oko 13 % , ostalo ispod 5 % mali…
Zar se Agrokor i Adris mogu zajedno dogovoriti da male dioničare
izbace iz vlasništva???

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Ispada , da zbog MERCATORA, Todorić jača svoj portfelj Agrokora./sporazum o razumijevanju za Tisak između ADRISA I AGROKORA/

Zar će cijelom imovinom AGROKORA jamčiti bankama za isplatu MERCATORA?
Pa, kaj su ti Slovenci poludjeli…?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Zar se Agrokor i Adris mogu zajedno dogovoriti…???

Pa dali su izjavu da djeluju zajednički, na pismeno, crno na bijelo… Koji dio ti nije jasan?!?

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8

Ovo je jedna od posljednjih ponuda isforsiranih prije ulaska u EU (kupiti ispod relane vrijednosti). Očekujem vrlo mali odziv, možda čak ni Audio ne proda. Već dosta vremena nisam vidio njihove naloge na prodaji.
Pretpostavka je da će ići na spajanje Tiska i iNovina. Ne vjerujem da će u tome spajanju vrijednost Tiska biti manja od cijene po kojoj je Agrokor kupio udio u Tisku.
Ja ne prodajem.

Prije nego potrošim i 1 lipu pogledam da li je proizvod hrvatski ili uvozni, i kupim hrvatski!


Ovo je jedna od posljednjih ponuda isforsiranih prije ulaska u EU (kupiti ispod relane vrijednosti). Očekujem vrlo mali odziv, možda čak ni Audio ne proda. Već dosta vremena nisam vidio njihove naloge na prodaji.
Pretpostavka je da će ići na spajanje Tiska i iNovina. Ne vjerujem da će u tome spajanju vrijednost Tiska biti manja od cijene po kojoj je Agrokor kupio udio u Tisku.
Ja ne prodajem.

Uvjeren sam da će AUDIO prodati.
Prikupit će se “prilično ” dionica.
Pozdrav

New Report

Close