TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

TISAK D.D./SERIJA A II TISK-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. AGROKOR D.D. 1.291.895 54,13 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. ADRIS GRUPA D.D. 617.227 25,86 Osnovni račun ROVINJ, HRVATSKA
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 294.954 12,36 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
4. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA – OIF S JAVNOM PONUDOM 6.256 0,26 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
5. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 5.578 0,23 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 3.725 0,16 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
7. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 3.613 0,15 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA +770
8. CREDO BANKA D.D. 2.722 0,11 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
9. PBZ D.D. 2.042 0,09 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
10. BELJAN IVAN 1.800 0,08 Osnovni račun SESVETE, HRVATSKA
Ukupno: 93,43

I da se nadovežem na gornji post. 2009. kad je cijena porasla na 340 kn ZABA skrbnički je bio prilično aktivan. Nadam se da ćemo uskoro gledati sličan scenario. Tada sam se jedino zeznuo i sve rasprodao na 280. Ovaj put neću [smiley]


A ja mislim da je ovu dionicu Filipović srušio ispod 200 kn svojim glupavim izlaganjem količine, a očito mu je cilj bio rušenje cijene. Na kraju se prešao jer nije očekivao da će mu netko počistiti količinu. Dionica je sada samo došla tamo gdje joj je bilo i mjesto. A izvolite pogledati na kojoj je cijeni bila 2009 kad je Crobex došao na 2.300. Tamo će doći i sada i to vrlo brzo. IMHO.

Kojeg datuma je to bilo? Ne mogu se sjetiti najkraćeg puta gdje je povijest Crobija. Hvala!

išla bu ona jaako visoko ali ne još … prvo malo u rikverc

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica



A ja mislim da je ovu dionicu Filipović srušio ispod 200 kn svojim glupavim izlaganjem količine, a očito mu je cilj bio rušenje cijene. Na kraju se prešao jer nije očekivao da će mu netko počistiti količinu. Dionica je sada samo došla tamo gdje joj je bilo i mjesto. A izvolite pogledati na kojoj je cijeni bila 2009 kad je Crobex došao na 2.300. Tamo će doći i sada i to vrlo brzo. IMHO.

Kojeg datuma je to bilo? Ne mogu se sjetiti najkraćeg puta gdje je povijest Crobija. Hvala!
[/quote]

Bilo ti je to mislim u studenom 2009. godine. Crobi je tada bio oko 2100-200, a Tisak oko 330 kuna ako me sjećanje dobro služi.


išla bu ona jaako visoko ali ne još … prvo malo u rikverc

Nisam baš siguran u ovaj tvoj rikverc mada bih ga jako želio. Povlačim lovu iz USA jer vidim da je konačno kod nas krenuo novi krug pa bih dokupljivao stare pozicije. U rikverc, u rikverc [lol]

Beljan zatrejdao malo nema ga više u top10 izgleda da je dobro skratio.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Neka on samo krati. I danas je valjda on lupio 500 komada po 200 kn. Hvala mu na tom poklonu.

TISAK D.D./SERIJA A II TISK-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. AGROKOR D.D. 1.291.895 54,13 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. ADRIS GRUPA D.D. 617.227 25,86 Osnovni račun ROVINJ, HRVATSKA
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 294.852 12,35 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
4. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA – OIF S JAVNOM PONUDOM 6.256 0,26 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
5. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 5.578 0,23 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 3.798 0,16 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
7. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 3.725 0,16 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
8. CREDO BANKA D.D. 2.722 0,11 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
9. PBZ D.D. 2.047 0,09 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
10. MARKIĆ KAZIMIR 1.696 0,07 Osnovni račun VINKOVCI, HRVATSKA
Ukupno: 93,43

Danas sam razgovarao sa jedinm frendom braniteljem koji je dobio riješenje od HFPa neki dan. Ne dijele više TISK. On je dobio VPIK-R-A i EXCL-R-A

po mojim crtkarijama tisak bi mogao na 255 kn.. živi bili pa vidjeli

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

imam dosta tiska i volio bih da je tako, nažalost ova dionica samo tone sa povremeneim odbijancima.fundamentalno, ima razloga za to, na ovim multiplikatorima je skupa, izgledaju debelo precijenjei, ali nadam se da će se vratiti, malo me brine što su ušli u investicije na vrhu 2007.
zato sad rezultati i trpe, ali nadam se da će se to dugoročno ispeglati.šta će s braniteljima biti, vidjet ćemo, nadam se da će ioni povjerovati u perspektivu.nade ipak uvijek ima.

malo me brine što top10 prodaje, vidim da je onaj tip Ivan Beljan već izašao iz top10 prodao je minimalno preko 100kom, možda i više.
šta li to on zna, a mi ne znamo???

INVESTICIJE SU PROBILE PLAFON, TROŠE SE KREDITI, SVUDA MNOGO PARANOJE, SVI SU DO GRLA U KRIZI


imam dosta tiska i volio bih da je tako, nažalost ova dionica samo tone sa povremeneim odbijancima.fundamentalno, ima razloga za to, na ovim multiplikatorima je skupa, izgledaju debelo precijenjei, ali nadam se da će se vratiti, malo me brine što su ušli u investicije na vrhu 2007.
zato sad rezultati i trpe, ali nadam se da će se to dugoročno ispeglati.šta će s braniteljima biti, vidjet ćemo, nadam se da će ioni povjerovati u perspektivu.nade ipak uvijek ima.

malo me brine što top10 prodaje, vidim da je onaj tip Ivan Beljan već izašao iz top10 prodao je minimalno preko 100kom, možda i više.
šta li to on zna, a mi ne znamo???

Što je tu čudno, nije Vas čudilo kada je ušao i niste se onda pitali što on zna kada je ušao u top 10…meni je tu sve jasno.

Ovo je po meni jedna od dionica koja treba debelo, debelo odraditi rast.

Što se tiče top 10 ipak je tu velika većina dionica s kojim se ne trguje i koje su plaćene puno, puno više od današnje cijene (znate i samo koliko). Bez brige kada netko odluči ide to nebu pod oblake to bar nije problem s ovim brojem dion. koje drže mali.

Osobno mislim da je za ovaj rast zaslužno izvješće.

Nije druk ali mislim da se itekako može omastiti brk sa ulaskom na ovim razinama.

Ohoho kakvo čišćenje aska do 220 kn [thumbsup]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

New Report

Close