TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vec par dana pokusavam napravitit dokup,a ne uspijeva mi bas. Sad cu se staviti i cekat

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

I upravo me netko poklopio! To je vec drugi put danas da netko tako masovno poklopi. Bas me zanima danasnji top 10

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!


I upravo me netko poklopio! To je vec drugi put danas da netko tako masovno poklopi. Bas me zanima danasnji top 10

neko od fondova prodaje

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


Castro: ” I upravo me netko poklopio! To je vec drugi put danas da netko tako masovno poklopi. Bas me zanima danasnji top 10 ” neko od fondova prodaje

Bas cu usporedit stanja od jucer i danas poslije. Netko je cekao da se nakupi kupnja i onako opalio dva puta.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

zašto vam je bitno tko prodaje? bitno je tko kupuje a onaj tko kupuje ovu dionicu zna zašto je kupuje. saznao sam par odličnih vijesti, no ne pada mi na pamet servirati ih ovdje u vrijeme bear-marketa… zato ću pričekati povoljnije trenutke. ako i prodaje fond, ne prodaje zato što tisak ne valja nego očito zato da isplati bisere paničarske koji povlače lovu iz fondova, iako sumnjam da je fond…danas se to neće vidjeti nego će se vidjeti tek za 3 dana današnje stanje (T+3)…drago mi je da nisu još izbacili izvješće za 2007. jer ne bi imalo utjecaja osim što bi biserima omogućilo da izađu po povoljnijim cijenama. a ovako će nas poklapati po bid-u…neka tako i bude…a za 3 godine zapamtite što sam pisao na ovoj temi…[wink]

...povijest se ponavlja...

delboy?! a odakle tebi takve informacije? insider si?! 😉


delboy?! a odakle tebi takve informacije? insider si?! 😉

kolega sve receno davno prije prelistajte sto stranica u nazad. A ako Vam se neda onda vjerujte na postove.

Uglavnom strašna dionica i godišnje će biti oko 5 mjeseca tako da se ne nadajte njmu skoro, a što se tiće prvog kvartala bit će, kako sad ćujem bolji nego prošle god.

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Francuzi nisu odustali ?


Francuzi nisu odustali ?

Od čega?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


samby:

Francuzi nisu odustali ?

Od čega?

od ZERP-a[lol]

Misliš od DERPE-a?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Novi brand Tiska d.d. Tisak-Media traži u jučerašnjem jutarnjem listu voditelje multimedijalnog centra i prodavače. Otvaraju ih u Zagrebu, Karlovcu, Puli, Opatiji, Hvaru i Splitu, a od kandidata se traži poznavanje svjetske i domaće književnosti i poznavanje filmske kulture i tehničko znanje. Meni ovo zvuči kao Algoritam broj 2, a uz Todorića mislim da će ovo biti multimedia lanac broj 1 u RH….Lijepo!

Kakvi francuzi? Pa Todorić nema šanse da proda Tisak idućih 10 godina…

...povijest se ponavlja...

New Report

Close