TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ja radim sa tiskom,i mislim da će im prvo ovogodišnje izvješće biti fascinantno,nema zime za ovu dionicu..samo malo strpljenja,pa da vidiš..pa oni drže monopol nad distribucijom duhanskih proizvoda,a di je ono ostalo….postoji mogućnost isplate dividende,pošto će prihodi biti golemi…

neki kažu da neće biti dividende ?

nema veze,i ako ne bude dividende,siguran sam da će im izvješće biti fascinantno..agrokor je povukao dio dobiti od tiska,da bi održao visok kreditni rejting,a ove godine se sva lova vraća u tisak..tako da..ili će biti dividende,ili će izvješće biti u najmanju ruku vrlo dobro….

Ne pratim u zadnje vrijeme Tisak jer ga nemam puno pa bi nešto pitao. Čitam izvještaj za 3. kvartal i vidim da mu se pola neto dobiti sastoji od izvanrednih prihoda , cca 37 mil kuna. Da li se još uvijek nezna od čega su ti izvanredni prihodi ?
Drugo što me muči je vjerojatnost da će biti neto dobit za zadnji kvartal prepolovljena ako tih izvanrednih prihoda više neće biti i kako će to utjecati na cijenu dionica? hvala!


Drugo što me muči je vjerojatnost da će biti neto dobit za zadnji kvartal prepolovljena ako tih izvanrednih prihoda više neće biti i kako će to utjecati na cijenu dionica? hvala!

Potpuno nejasno pitanje. Zašto ne bi bilo tih izvanrednih prihoda?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


tenkista: ” Drugo što me muči je vjerojatnost da će biti neto dobit za zadnji kvartal prepolovljena ako tih izvanrednih prihoda više neće biti i kako će to utjecati na cijenu dionica? hvala! ” Potpuno nejasno pitanje. Zašto ne bi bilo tih izvanrednih prihoda?

Kako je pitanje nejasno? Pa ako se ne zna od čega su kako znaš da će ih ih biti?


Kako je pitanje nejasno? Pa ako se ne zna od čega su kako znaš da će ih ih biti?

Pa ako ne znaš zašto ulažeš u to. Drugo tenkista je prije mjesec dva dana vikao Tisak, kupite Tisak, sad postavlja pitanje odakle izvanreni prihodi. Bilo bi tužno da nije smiješno.[yawn]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


white: ” Kako je pitanje nejasno? Pa ako se ne zna od čega su kako znaš da će ih ih biti? ” Pa ako ne znaš zašto ulažeš u to. Drugo tenkista je prije mjesec dva dana vikao Tisak, kupite Tisak, sad postavlja pitanje odakle izvanreni prihodi. Bilo bi tužno da nije smiješno.[yawn]

točno zato i ja imama ovaj natpis ispod postova, još od DDJH. Tisak strašno puno ulaže u financijske instrumente. To je po meni dobro jer njemu novčana zalih ne treba. Robu plačaju 60, 90 dana a ak se nevaram novce za žvaku dobiju isti tren…

Ko to ne voli nemora ga imat, meni je to čist fajn

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Pa imam ga i sad ali koliko se sjećam nitko nije znao otkuda izvanredni prihodi. Kupio bih još kad bi znao kolika bude dobit. Kad bi znao da bude mala onda bi prodao i ovo što imam.[lol] [lol] [lol]

Može jedno padobransko?.. Jel Tisak kupio i kioske Slododne Dalmacije (SD trgovina?)? Ako je jel to uopće javno poznato il se samo šuška?


Pa imam ga i sad ali koliko se sjećam nitko nije znao otkuda izvanredni prihodi. Kupio bih još kad bi znao kolika bude dobit. Kad bi znao da bude mala onda bi prodao i ovo što imam.[lol] [lol] [lol]

Tenkista – ne brini za 4q [thumbsup]


Može jedno padobransko?.. Jel Tisak kupio i kioske Slododne Dalmacije (SD trgovina?)? Ako je jel to uopće javno poznato il se samo šuška?

ne to ti je gotova stvara već duže vrijeme

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


ne to ti je gotova stvara već duže vrijeme

Sorry, može li malo jasnije.. na šta se odnosi to “ne”.. itd. Tnx

New Report

Close