THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Lucijan da je firma savrsena kako bi vi htjeli

ne bi bila cjena 250 nego preko  900 kuna

zanimljvo da nikad niste komentirali niti jedan pozitivan razvoj na ovoj dionici u pozitivniom

smislu  uvjek trazite  negativu…probajte takoder ne glumit advokata drugima …

moj savjet kupite si koju dionicu i prestanite trolati po forumu…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Samo realno . Bez uljepsavanja.

A pre dugo sam tu da bi se bavio trolanjem. To prepustam vama i ovom prije vas .

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

evo.. upravo netko pokusava dati 10 000 kn za nesto sto NISTA NE VRIJEDI.

ali bitno da je prvih troje kupovalo u rasponu 70 – 130..a 1. vlasik isplatio i po vecoj cijeni od 200… ono tek tak jer ovo nista ne vrijedi…

ljudi inace ovak kupuju na blef.. 1 da ne govorimo da ne 2j suvlasnik digo zzajam da kupi dionice.

radite sto zelite – ja svoje JA imam.

Laganini popuštaju kočnice…nadam se da se neće srušiti po Bidu ovaj koji ima nalog na Asku…

kolega snjegovic ali tako je na svim dionicama.. evo vidite HPB. sad netko prodaje ispod trzisne….

mislim zamislite da firmi krene super lose  a krene kupovina kao na GME. i di je cijena dionice. to je psihologija burze

Još 13 dana do ponude…možda gospoda predaju ponudu i prije roka…do onda će biti napeto…

kako god.  morati äe se oglasiti. inace mailovi na thnk, hanfu, novine radzno razne..

Transakcije koje se odvijaju sa THNK mi izgledaju ko da sam sebi netko kupuje/prodaje…

Slijede Utorak ističe rok za ponudu…pa ćemo da vidimo 🙂

Kako izgleda sa dosadašnjim trgovanjem, gospoda će izgubiti svoja prava… Očito se nema para da se da ozbiljna ponuda…

 

( Ovo je puko nagađanje te nije poziv za kupnju/prodaju dionica)

 

Izgleda kolege da ćemo još dugo ovdje ostati 🙁

 

Ha kolega na burzi se stvari promjene u minuti..  ne budite tako sigurni.. pogledajte Opte.. jedna vijest i dionica dole.. druga vijest dionica gore..

snjegoovic, 23.06.2021. u 11:53

Kako izgleda sa dosadašnjim trgovanjem, gospoda će izgubiti svoja prava… Očito se nema para da se da ozbiljna ponuda…

 

( Ovo je puko nagađanje te nije poziv za kupnju/prodaju dionica)

 

Izgleda kolege da ćemo još dugo ovdje ostati 🙁

 

to je bilo jasno od početka…oni su se vjerojatno nadali preuzimanju pa da unovče ovo što su kupili, a ne da oni otkupe od svih ostalih….ja ne bih ovdje mirno spavao….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

@ zorangutan

Ko zna, možda oni prodaju svoj paket netkom ko će imati love…

Nemojmo zaboraviti da je rečeno da se pregovara sa više mogućih partnera…

tako je. .Kanda Australija, Njemacka Kina….  a Kinezima bi ovo bilo savrseno…

Malo nervoze nikome ne skodi na Ask/Bid-u…

3 radna dana još…

New Report

Close