THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Možda su 1 trojica počela prodavati netkom drugom…vidjeti ćemo…

Bez obzira dokupili oni po naredbi hanfe ili ne te dionice cak da budu po 200 kuna nece idalje biti niti 20% ukupnih dionica…ne vidim nikakvo veliko tu razrjedjivanje…shodno da su ostale 900 kuna …no idalje mislim da od toga svega nebu nista…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

nema gore nego kad firma nema većinskog vlasnika,a ovdje je upravo takva situacija. sad je mala mogućnost da ova trojica (i možda netko tko stoji iza njih) kroz javnu ponudu steknu takav paket ali ako odustanu od javne ponude onda i ova prilika propada pa će firma i dalje biti bez pravog gazde (a vidjeli smo dokle ju je to već dovelo-do psn i spašavanja žive glave). raspršena vlasnička struktura je najgora stvar u biznisu jer omogućava upravi da praktički samostalno upravlja firmom  a usitnjeni dioničari teško mogu zaštiti svoje interese

1 trojica imaju jako dobru poslovnu priliku… ako imaju novaca i izadju sa dobrom ponudom…

 

 

da da nije dobro da je rasprsno.. nije kod dalekovoda bilo rasprseno vlasnistvo pa vidite do ceg je doslo

Kodi  vise od 90% dionica na svjetu nema vecinskog vlasnika …ili ti velika vecina

tak da ne kuzim tocno o cemu pricas….

 

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

todno kako je kolega DATA napisao…. pogledajte malo…..

a tko je to kupio neki dan tehnike za 50k kn ?

ja mislim da kada nista ne vrijedi onda nema ni bida  😉

 

A kojim to realnim pokazateljima vi Data baratate ?

I kojim pravom sudite sta je pametno a sta glupo ? Tko prodaje po kojoj cijeni jer je ovakav ili onakav ?

Kad ste vi zadnji put kupili ovu dionicu ?..Jeste ili niste ?..Koga briga !

Kako mislite sanirat gubitak od 450 mil kuna ?..Kako ispunit obaveze iz PSN nagodbe ?..Kolika je vrijednost potpisanih poslova..koliko imate radnika ?..

Koliko je minimalna cijena po kojoj bi Hanfa prihvatila ponudu za otkup dionica ?

Gdje su Kinezi ?..Ima li posla za DORH zbog Rješenja HANFE i prebacivanja mil kuna izmedju vecinskih dionicara..itd..itd

Napišite dvije REALNE brojke koje pokazuju da bi ova trvrtka uopce trebala egzistirat a ne bit u likvidaciji pa da vidimo tko tu za sta “druka”

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Ljepše zvuči 50 M € duga nego 400 M Kn….i nemoj te biti toliko nabrijani … dok dodje ponuda biti ćemo pametniji …

dakle..  80% duga se briše.  ostalih 20% pocinje se otplačivati u veljaci 2023 uz 0% kamate.

jasnije?

evo to smo rijesili. idemo dalje.

brj radnika:  trenutno preko 400. .bili su pali mislim i na 300. imate ljude iz ukrajen.. mozete malo i googlati i saznati da ne ispadne da ja sexyz…

Koliko je minimalna cijena po kojoj bi Hanfa prihvatila ponudu za otkup dionica ?  na ovo en  znam odgovor.

Gdje su Kinezi ?..Ima li posla za DORH zbog Rješenja HANFE i prebacivanja mil kuna izmedju vecinskih dionicara..itd..itd – bili su tu. i jos su tu..  isto pitanje za Kras?  od jednom se stvori Šaran?  a gdje je bio ?  eto.  imate intervju sa predsjednikom uprave o pregovorima sa partnerima iz Austraiije, Kiine, Kanade Njemačke….  

NIJE NAGOVOR NA KUPNJU!

 

Lucijan nista ne drukam ali sam dugogodisnji vlasnik i to u medju 10 najvecih imam 1%

Tehnike za razliku od vas koji ovdje dodjete samo pljuc pljuc …i nemate nijednu dionicu…

burek ulagac

valjda imam pravo dati svoje misljenje…a vase i vama slicnih me uopce ne zanima ..

vama je cilj  samo ogovaranje ima takvih clanova na forumu dosta…

ako stvarno to sve mislite o dionici zasto ste ovdje stalno motate ako vas ne zanima i mislite

da ne valja..

lovite u mutnom kao ogovarate dionicu a u biti dokupljuete ili ste obicni trol kakvih ovdje

ima na tone…

ak vam se dionice ne svidja produzi dalje i postedi nas molim te svojeg  pljucanja…

Vecina na zse samo pljuca a nista ne kupuje gomila gologuzaca bez para glume investitore i

znalce…vjecno negativno nastrjeni u nadi da ce dionicu dobit zabadav..kolike dobre vjest su

ovdje na Tehnici bile zadnje godine a samo pljucanje je sljedilo iza…

a vi gospon Lucijan vise mi se ne obracajte jer ste mi poprilicno

antipaticni…nisam vas nista pitao i zaobilazite me ubuduce…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Od kuda brojka od 50mil eur duga ?

https://lider.media/poslovna-scena/hrvatska/tehnika-visoki-trgovacki-sud-odbio-zalbe-cetvero-vjerovnika-136986

 

Samo zadnji odlomak potkrepljuje moje tvrdnje

Data s kojim pravom vi ocjenjujete tudja pisanja ?!

Upravo su vasi argumenti sramotni I jedino sto znate je komentirat tudja misljenja. Tko vam daje za pravo ocijenjivat tudju inteligenciju ? Zasto netko prodaje ili kupuje ?  I opet se niste usudili napisat realne komentare na samu tvrtku, njeno poslovanje, bilancu, nego pljujete po forumasima .

Meni je zao ako neki od kometara vama pada “kao sol na ranu” ali zato ne krivite druge.

Argumentirajte tvrtku I njeno poslovanje a ne postupke dionicara. Ne sudite po sebi .Nisu svi tu iz zelje da “susjedu krepa krava” . Kamo srece za svih nas da tvrtka dobro posluje I dionica vrijedi puno vise. Nitko ne profitira od propalih tvrtki. Pogledajte moj potpis.

 

 

Dionicar…jedno je dug..drugo su gubici.

 

Pozdrav

 

 

svi smo mi Crobex

@Lucijan

ja to  razumijem bez brige.

 

New Report

Close