THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

tako je.. a nekako je krenulo cini mi se.. 3 dana prije obveze… do  sada je tu i tamo bila koja transakcija.. heh… a najvise transakcija kada je objavljeno da nema stecaja hehe…

a nitko0 nije komentirao kada se ove godine pojavio nalog na kupnji jedan nalog od 500 komada…  po 200 i nesto kn.. dakle netko je htio tehnike za preko 100 000 kn….

što je to krenulo kada danas nije bilo niti jedne transakcije?? ova dionica je mrtva, a kapital unutra zarobljen.

dobro je netko rekao, ova dionica ne nosi miran san i mislim da je bi lako mogla osvanuti neka slična info kao na dalekovodu,  a onda će biti kud koji-mili moji!

@eto-mene   mudro zborite..

ALI..

Dalekovod:   1. vlasnik – dioničar. vlasnik – 60% firme. dakle 1. dioničar. prevedeno – odlučuje o svemu ako je u statutu da je dovoljno 51% glasova.

Tehnika:  prvih 10 nema ni 50% firme. ovi “Povezani” imaju 35% firme. ako im se prikljuce prijasnja ekipa iz THNK i sadasnja.. nemaju ni 50%… a sto mogu sa manje od 50%?

 

Pa prije se na HTu moze dogodit sto i na DLKV kada je DT vlasnik 51% ! XD 🙂

@ eto mene

krenula je nervoza na Bid/Ask-u, tj. počeli su se pojavljivati nalozi…. u ni jednom trenutku danas se nije spominjala transakcija/e

Kuda će cijena krenuti vidjeti ćemo sl. tjedan…

All time high 18 ooo kn, all time low 21 kn…

 

Što se to kuha. ? Bit će veselo.. pročitali obavijest .?

https://eho.zse.hr/obavijesti-izdavatelja/view/38316

 

Gospoda tražila odgodu i nisu ju dobili.Ispada da nemogu prikupiti lovu.Deadline je u Utorak, ko zna možda ipak uspiju…

dionicar, 24.06.2021. u 22:53

Što se to kuha. ? Bit će veselo.. pročitali obavijest .?

ništa se ne kuha..hanfa ih sili da daju javnu ponudu, a oni se izvlače rukama i nogama da to ne naprave..da firma stvarno vrijedi kao što se ovdje piše, oni bi bez problema našli novce/digli kredit i dali ponudu po prosjeku (koji mi se čini da je oko 180 kn)!

ali vidi vraga, nije im na kraj pameti! bit će da THNK onda ne vrijedi niti tih 180 kn, a kamoli ovih 220 kn po koliko se sada trguje!

@ hrvalin

S ponudom od 220 kn po komadu morali bi izdvojiti manje od 4M € za ostatak paketa da budu vlasnici…. S time da bi ostatak dioničara morao pristati na to ….a nominalna 900 kn…a Sirovec priča o 2 posla svaki po 100 M HRK…tako da ova smiješna ponuda im neće proći…

Ako bi ulazili sa 20M € e to bi bila ponuda za razmišljanje…

Kolega.

Da udju i sa 10 mil EUR o kojima priča sieovec… Opet nije ni to loše.. gooflajte malo… E sad bilo bi dobro da nas proestalih 65% isplate sa tih 10 mil EUR a ne samo sebe .. onda dobijemo manje…

 

Zašto mislite da firma ništa ne vrijedi ako je luxury plaćao čini mi se 320kn / dionici ? Mislim da ajd luxury otkupio za 12 mil kn od tehnike esop..

Bojan ulazio 60 – 130 cca… Pročitajte malo kolega..

Sa 10M € su na 680 kn po komadu…daleko ispod  nominalne…ne vjerujem da će stari dioničari pristati…

hrvalin, 25.06.2021. u 16:21

 







ništa se ne kuha..hanfa ih sili da daju javnu ponudu, a oni se izvlače rukama i nogama da to ne naprave..da firma stvarno vrijedi kao što se ovdje piše, oni bi bez problema našli novce/digli kredit i dali ponudu po prosjeku (koji mi se čini da je oko 180 kn)!



ali vidi vraga, nije im na kraj pameti! bit će da THNK onda ne vrijedi niti tih 180 kn, a kamoli ovih 220 kn po koliko se sada trguje!

naravno, ali ugodnije je živjeti u zabludi nego priznati da si pogriješio s ulaganjem..srećom pa je cijena još uvijek dosta visoko, iznad 200 kn

 

budapest !

Kolege cijenim svačije mišljenje. Ali zar se ne pitate zašto je 2. Vlasnik kupovao ? On je ujedno i član uprave.. i zar bi gospodin dao 200k EUR u firmu koja ništa ne vrijedi.. ?

U top 10… Br. 5 opet novi/stari vlasnika…

 

@snjegovic

pretpsotavljam rpebadivanje s nekog u obitelji a ko zna iz kojeg razloga.. nikom jasno….

New Report

Close