THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tako sto vam se zabrani raspolaganje dionicama i uskrate ovlasti na koje s njihovim posjedovanjem imate pravo..u prevodu prvo dvoje dionicara bi ostali bez funkcija i utjecaja u firmi.

Zakonski regulirano..Ustavno upitno.

 

pOZDRAV

svi smo mi Crobex

Lucijan, 25.07.2020. u 23:50

Tako sto vam se zabrani raspolaganje dionicama i uskrate ovlasti na koje s njihovim posjedovanjem imate pravo..u prevodu prvo dvoje dionicara bi ostali bez funkcija i utjecaja u firmi.

Zakonski regulirano..Ustavno upitno.

Jel’ bilo prakse po ovom postupanju?

 

pOZDRAV

 

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

@Kirin

Mislim da je davno (2009.) na ELPR bilo provedeno…Ljubas Michael, prvi dionicar, je izgubio pravo glasa jer nije dao obvezujucu ponudu koju mu je uvjetovala HANFA zbog zajednickog djelovanja s drugim dionicarima…

Rastimo zajedno...

Razmak između bida/aska je 33% … Ova dionica obara rekorde…3 mjeseca nije bilo nikakvog trejda… Crta je vidljiva na grafu od 5 godina…

Zanimljivo rijetki zele prodati a I rijetki zele kupiti.

Prvih 10 nema ni 50%. S time da nemaju svih prvih 10 veze sa firmom – da su radili ili rade u firmi ili imaju ndku funkciju. Ako ne valjda, zasto svi mali ne prodaju I spase sto se spasiti Dade ? Ako sumnjate da nista ne vrijedi I ide na 0 ? 😉😎

Ne kuzim što kupci ocekuju da će im sada netko prodat tko nije prodao kada je bila najveća frka…očito dionica vrijedi vise ako netko nije htio prodat 3 mjeseca nebu ni sada…Moje misljenje je da je dionica ocito ispod prave vrednosti zato nema prometa…



Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Kolega DATA vase misljenje he dobro. Posao u svedskoj.. Novi nosao oko poslovne zgrade sa 50 000m2.. otpisi 80% dugovanja.. vec pozotivno poslovanje 2021… Potraga za 50 novih ljudi.. opcenito se gradjevina pokrece

Kao i predstecajna nagodba na cekanju da se odobri i izvrsi..u protivnom ce zavrsit kao Vijadukt..

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

@ Lucijan… kako god ravna crta se nastavlja….

@lucijan: klasika. Vi Koji niste o dionici pisete lose. Mi Koji jesmo pisemo dobro. Ja za Niti jednu na Niti jednom forumu nisam pisao lose. Pogledajte malo. Iako nisam bio u dionici. Ne znam zasto uopce komentirate ako Vas Tehnika ne zanima. Ja znam sto ja znam I kolega @DATA zna sto ja znam. Jedino ja I on vjerujemo u firmu

Ne dozivljavajte svaki komentar osobno i ne smatrajte da ste na svaki komntar pozvani svakom odgovarat.

Imam dionice Tehnike..mozda i vise od vas…ne pisem ni lose ni dobro nego onako kako je..realno.

Tehnika sutra moze u stecaj kao i to da sutra moze postat profitabilna..za sad je na vazi i zato je dionica tu di je.

Uostalom samo 1.500 kn vam treba da podignete vrijednost tvrtke za 20% pa tko vam brani  da to ucinite ako vam je vec ljubav i vjera toliko neizmjerna.

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

kolega dionicar nema smisla nista objasnjavat….kupci ne zele ni da je zlatna ..a onda ce se desit suprotno i otici ce na 200 +  u dan dva…a sto se tice uspjeha firme ja sam zadovoljan najvise me veseli otpis vecine dugova…volio bih napomenut da Tehnika trenutno nema puno konkurencije i uz ovoliko printanje novca nesto ce i u gradjevini da zavrsi…tuzno je gubit dane pišući na ovoj jadnoj cijeni …znamo da većina vlasnika  imaju tehniku iznad 500 kuna …mislim ovih vlasnika koji nisu u top 10….ne bi se ni ovo desilo da se nisu petljali sa Ingrom….sada ce malo biti pametniji … samo poslovanje nikad nije bilo lose firma je radila super za nase krajeve sve …do nemilog incidenta koji ih je kostao stotine miliona…iz svega toga se tehnika dobro izvukla ziva …nemojmo zaboravit da je to sve na sudu i da jednog dana mozda sjednu milioni odstete za sve  ovo sto je srozalo tehniku…no sam oporavak je ocit.a oprost dugova bogom dan.i ja sam pozitivno iznenadjen..makar me smeta sto se slabo trguje dionicom..vjerovatno kada dodju novije bitnije vijesti da ce dionica korigirati cjenu prema gore..



Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Mislim da je ovdje sve dogovoreno, glavni igrači nisu kupovali ni na 65-70 kn, očito im više ne treba. Vjerujem da će imati podršku više od 50% dioničara jer osim top 3 ima i aktivnih djelatnika u vlasništvu koji će podržati prijedlog uprava ma kakav on bio.
Dakle ide prihvaćanje predstečajne s otpisima potraživanja, smanjenje temeljnog kapitala zbog pokrića gubitaka te dokapitalizacija koja vam se neće svidjeti.

A kako Vi to znate ?

 

Ak će dokap ići po 100 kn onda ok. A po 10 kn i nekoliko mil komada ode i dionica na 10 kn.

New Report

Close