THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Samo nagađam. Nikome ne savjetujem ništa. Uglavnom ja se bojim ovo kupiti, kao i Ingru. Tipujem na dlkv i IGH.

Malo je ne logicno da bi top dionicara sami sebi srušili cijenu  ispod koje su je sami platili,a imaju hrpu dionica ,,,stoga ocekujem dokapitalizaciju po visljim cijenama od ovih koje navodite…ako je bude…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

70M direktnog gubitka, a konsolidiranog 120M u 2019. i to će vratit alkemijom, kao i tekuće gubitke! O kakvom docapu pričate?

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

@kirin. O otpisu 80 % potrazivanja. 😉

dionicar, 29.07.2020. u 20:03

@Kirin. O otpisu 80 % potrazivanja. 😉

Kolega dioničar otpis se odnosi na tražbine iz ranijih razdoblja, a ne na novonastale dugove. Počela računovodstva u predstečajnoj nagodbi.

 

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

PS: otpis tražbina se knjiži kao financijski prihod

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Nema posla propast ce..

Tehnika d.d. kao izvođač radova sklopila je dana 29.07.2020. ugovor za sanaciju šteta od potresa na građevini u Ćirilometodskoj 4 – Jezuitski trg 2, na k.č. 1602 k.o. Centar.
Investitor izgradnje je Pravni fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Trg Republike Hrvatske 14.
Obuhvat zahvata:
I. faza obuhvaća radove na sanaciji pukotina na unutrašnjim zidovima i stropovima, konzervatorski prema odredbama Gradskog zavoda za zaštitu spomenika kulture i prirode (GZZSK), bojanje zidova i stropova, te ostale prateće radove na uređenju interijera u površini od 1590 m2.
II. faza je sanacija pročelja od 1828 m2 s uključenim konzervatorskim radovima, a sve prema odredbama GZZSK.
Rok izvođenja I. faze je do 25.09.2020., a II. faze do 1.12.2020., kako je definirano Troškovnikom.
Projekt je izradio „KUŠAN“ d.o.o. za arhitekturu i informatiku iz Zagreba.

Šta se cijena trgnula na ove vijesti 🙈🙉🙊

Kako sad procjeniti koliko će ti novi poslovi donijeti novih gubitaka na godišnjoj razini?

Zasto mislite da ce donjeti move gibitke ? Ja bas mislim da od 2021. Tehnika ide u pozotivno poslovanje

Jel vidio itko na kupnji 70ak kom po 200 kn na THnk pred 15ak min ??

Kako je moguce da se transakcije izvrsi u 16i15 ? Thnk danas

Vidio sam 2 kom na kupnji po 147 prije zatvaranja  i to je poslije prošlo. Sve ok. Prosjek 123 kn

A onih 200 nisam vidio

Valjda netko stavio pa maknuo.

 

sto je ovo? netko maknuo sa prodaje ovaj po 147kn kada ga je netko htio poklopiti?

zanimljivo kako nitko ne da tehniku i nema bas dionica na prodaji a kupnja samo jaca ali znacajno ispod trzisne vrijednosti.. ekipa bi firmu koja ipak nesto vrijedi za kikiriki

Razlika između bida/aska je više od 50%… Ludilo…

New Report

Close