THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da od onih koji dođu na skupštinu, ak se ne varam.

A zar ne treba na skupstini imati kvorum Neki ? Nemre doc Sam Horvacic I rec bit ce Tak I Tak…

Prvih 10 nema ni 50%….

Mislim da ne. Koliki je bio kvorum sad na ddjj??? Država ima samo oko 30%.Tj.koliki bude, još nije bila skupština.

@lojtra: ok, mislite da ne. Ja iskreno me znam.

Tko je Ono pisao zasto smo crveni? A Zasto smo sad zeleni?

Spreed od 100 % na nalozima???!!!

@lojtra: dobro ako niste unutra kaj ste cangrizavi? Ne vjerujrte u firmu I dobro. Neki me vjeruju no u OPTE. Pa sta? A pogledajte plan restrukturiranja I plan poslovanja s dobiti.

dionicar, 01.07.2020. u 14:24

I probao Sam I nisam pronasao podatak zato Sam zamolio Vas.

Sukladno odredbi članka 9. stavak 1. ZPDD-a, ponudu za preuzimanje ciljnog društva obvezna je objaviti fizička ili pravna osoba kad neposredno ili posredno, samostalno ili djelujući zajednički, stekne dionice s pravom glasa ciljnog društva tako da, zajedno s dionicama koje je već stekla, prijeñe prag od 25% dionica s pravom glasa ciljnog društva (kontrolni prag). Dionice s pravom glasa su sve dionice ciljnog društva izdane s pravom glasa, što uključuje vlastite dionice ciljnog društva, kao i dionice kod kojih je ostvarivanje prava glasa isključeno ili ograničeno zakonom ili pravnim poslom.

 

Sukladno odredbama članka 5. ZPDD-a, osobe koje djeluju zajednički su:

članovi uprava i/ili nadzornih odbora društava koja djeluju zajednički; –

članovi uprava i/ili nadzornih odbora s društvima u kojima su članovi tih tijela;

 


















.LUXURY REAL ESTATE D.O.O. (24032764718)37.89120,00Osnovni račun
2.HORVAČIĆ BOJAN (53852559251)16.9268,93Osnovni račun

 

Luxury real estate  – osnivac /direktor/etc – Zvonimir Zlopaša

TEHNIKA –

Zvonimir Zlopaša – predsjednik NO

Bojan Horvačić – Član uprave

 

 

Srdačan pozdrav

svi smo mi Crobex

https://www.linkedin.com/posts/tehnika-d-d-_tehnika-dd-zapo%C4%8Dela-je-u-%C5%A1vedskoj-s-izvo%C4%91enjem-activity-6692418036298743808-26z4

Srdacan pozdrav.

Dobro i tko koga preuzima? I zašto nitko neće ni kupiti ni prodati dionice?

@lojtra: ne zelim spamat temu. Zasto sto prosjecan hrvat nema novaca za dionice. Bio je IPO HTa I hrvai navalili.. cijena sa koliko 265 IPO Pala na 140 – 180 I zadnje 4 God se vrtink tu umjesto da raste I da se dividenda povecava.. pogledajte malo mass ulagace?! Pocne prica oko Krasa, Kras najtrgovaniji, pocnd oko OPTE opte skace oko INGRE ingra skace..

Tako ce jednom I da THNK I opce ce bit ko zadnji magarac.. nazalost jje to tako na nasoj burzi. Jako malo pravih ulagaca. I zato I nema Rasta. Kad ekipa kupi I proda.

A za neke druge dionice prosječan Hrvat ima novce?

Atpl, HT,rivp, ernt…itd.

Mutno mi je tu nešto

Dobije se takav posao i nema trgovanja?! Jel će tako biti i na Ingri?

Kolega a kako znate da to kupuju hrvati – fizicke osobe? Koliko fondova kupuje ? Koji mozda I nisu u top10 sto mirovinskih sto investicijskih…

Pa nece Oni ulagat u THNK I tako nesto svo Oni ulazu ipak u stabilnije dionice..

Dobro Vama je sumnjivo meni nije I eto. 😁😎

dionicar, 24.07.2020. u 18:27

@lojtra: ne zelim spamat temu. Zasto sto prosjecan hrvat nema novaca za dionice. Bio je IPO HTa I hrvai navalili.. cijena sa koliko 265 IPO Pala na 140 – 180 I zadnje 4 God se vrtink tu umjesto da raste I da se dividenda povecava.. pogledajte malo mass ulagace?! Pocne prica oko Krasa, Kras najtrgovaniji, pocnd oko OPTE opte skace oko INGRE ingra skace..

Tako ce jednom I da THNK I opce ce bit ko zadnji magarac.. nazalost jje to tako na nasoj burzi. Jako malo pravih ulagaca. I zato I nema Rasta. Kad ekipa kupi I proda.

Kolokvijalno rečeno firma je dead man walking. Jeli itko na ovom forumu realno kuži poslovanje predmeta ulaganja?

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

lojtra, 24.07.2020. u 18:04

Dobro i tko koga preuzima? I zašto nitko neće ni kupiti ni prodati dionice?

[/quote

 

Previse puta su se svi vec opekli pa da bi olako postupili.

Pracka se nateze i ili ce lastika puknut ili ce kamen odletit..

Pozdrav

svi smo mi Crobex

@Lucijan: ne da mi se ici prvojeravati sada ovo sto pisete, ali vjerujem Vam.



















.LUXURY REAL ESTATE D.O.O. (24032764718)37.89120,00Osnovni račun
2.HORVAČIĆ BOJAN (53852559251)16.9268,93Osnovni račun


 


Luxury real estate  – osnivac /direktor/etc – Zvonimir Zlopaša


TEHNIKA –


Zvonimir Zlopaša – predsjednik NO”


Kako Vi mozete nekoga natjerati na to?

Evo, ja osnujem 5 firmi, u svakoj  sam ja vlasnik i direktor, i sa svakom krenem u kupovinu dionica na ZSE. i ddojem na 25% + 1. i kako cete me natjerati da dam ponudu?

Trebam ponuditi tromjesecni prosjek?  ja na to velim, nemam love vise, racuni firmi su mi prazni. nudim  (ako je tromjesecni 100 kn npr) nudim 1kn/ dionici, recimo da toliko jos imam.

i sto sada? pisem ovo opcenito na sve dionice na ZSE.

kako cete me natjerati?  “ispisat” cete mi vec stecene dionice? jedno je zakon a drugo realnost.

Bojan Horvačić – Član uprave

New Report

Close