THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


600 kn!?? firma koja godinama radi oko nula kuna dobiti narasla je preko +100%!

Pa ne vidim što je tu problem?

Imate DDJH koji godinama radi sa gubitkom, pa je okrenuo i više od +100%… 😀

Ne berite tuđe brige 🙂

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Bravo migra 🙂


600 kn!?? firma koja godinama radi oko nula kuna dobiti narasla je preko +100%!

udio u Ingri je nosi gore, inače ovo samo za sebe ne vrijedi ništa do poz. izvješća

Hvala gospodinu Migri!

Odobrite zahtjev za prijateljstvom, da Vas možemo čitati prije odobrenja administratora! Hvala!


600 kn!?? firma koja godinama radi oko nula kuna dobiti narasla je preko +100%!

kolega niste pratili ovu temu?

31.05.2016.str 458

…i dalje 5 do 12 za ulaz na dnu za vlak građevine,samo sada ne više 5 minuta već 5 sekundi.
prekasno neće biti niti na 600 ali na tih 600 netko će biti već u plusu min 100% a netko na 0%….

09.06.2016str458

…da vidimo kada će tko progledati,oni koji će prije naplatit će onima koji će kasnije.
tako je bilo tako će biti jer mora,to su zakoni prirode najjači od svih….

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

ajde migra ostavi se drukanja, iznesi konkretne podatke za THNK, npr, koliki je P/E itd??

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!


Hvala gospodinu Migri!

kolega nema potrebe za zahvaljivanjem jer rizik je bio isključivo vaš,odluka vaša,zarada vaša.
ako ste postupili i po argumentima koje sam i ja iznosio pa ste zaradili te argumente sam iznosio prvenstveno u svom interesu ali me veseli ako ima što više onih koji su samnom zaradili.
usput smo svi zajedno nešto naučili,obogatili iskustvo ako ništa drugo pa će i oni koji nisu još zaradili sljedeći puta biti bliži željenom cilju.
danas se nudi kupovina sa manjim rizicima nego ranije pa su i cijene veće.
dali će rizici rasti i li padati o tome ovisi i kretanje cijena jer imovina je i dalje značajno podcijenjena i sa te strane ima još nemalo prostora za rast.
vidim jake temelje za poboljšanje svih fundamenata,rizici su neizbježni,da nismo spremni riskirati više kako bi više zaradili nebi bili ovdje.
svatko žanje kako sije,kažu stari ljudi +jesenska sjetva je zakon++ da žetve nije mudro propuštati i da je ranoproljetna sjetva bitno bolje nego nikakva.
time will tell

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

danas rast od 23%…. a na kupnj rupetina
migra, koliki je P/E ovog balona pri cijeni od 600 kn? napiši ako se usudiš

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Dionicu nemam, gledao sam ju, ali nije mi odgovarala.
Firma u najboljim godinama, kada je vrijedila preko 10.000 kn, je imala dobit najviše oko 30 milijuna kn (što bi danas dalo super P/E 🙂 ).
Imovinu iz bilance nisam uspio pohvatati kolika je realna vrijednost, a bojim se da je manje nego što piše jer su pale cijene nekretnina, a s druge strane dosta je toga vjerojatno amortizirano.
Uprava je prognozirala dobit za prošlu godinu, nije je bilo, kažu zbog lošije situacije na tržištu (ne bolje).
Tako da ja neću kupovati kao što nisam niti kada je bilo jeftinije.
Ali isto tako nisam niti kupovao turiste kada su bili najjeftniji tako da sigurno nisam najpametniji.
Ne nagovaram nikoga na kupnju ili prodaju, samo sam iznio svoje mišljenje, i želim svima što veće dobitke.

Kolega nemojte tako. 700 kn je realnost.


Kolega nemojte tako. 700 kn je realnost.

OK, ajde stavi fin.pokazatelj za THNK pri cijeni od 700 kn pa da vidimo kolika je realnost ova nebulozna cijena na burzi?

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Raste a razloga (novosti) nigdje ??
Mislite li da je opravdan ovoliki današnji rast ?

New Report

Close