THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

trebamo vladu koja je sposobna iskoristiti 70 mlrd kn iz EU fondova i koje čekaju da ih se potroši.
to je svemirski brod ali nema koristi ako nema tko sa njime upravljati

Pored ovih panjeva za kojima se vuku repovi korupcijskih afera, ovo je nemoguća misija. Tko se dokopa fotelje bitno mu je zbrinuti sebe i svojih deset pokoljenja. Tko još brine za fondove i slična sra… 😉

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

Kao što sam već rekao, teško će oni ostvariti plus i sa puno većim opsegom radova!

pozitiva2@

oni nikad nisu niti ostvarili minus na godišnjoj razini
građevina je djelatnost sezonskog karaktre ra i zato negativan rezultat 1H
usprkos vašem nick-u zvučite mi kao netko tko se sili biti pesimista

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Na novoj Branimirovoj, pokraj muzeja Ferdinand Budicki vidim građevinske strojeve (bagere, mješalice, dizalice) i radnike tvrtke Tehnika.
Na njihovoj internet stranici nema nikakve objave o poslu.
Zna netko o čemu se radi?

Novi stambenjak.

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/fCGEYuIbFbZCHyGk4aPF6A==.pdf

Filipec ide u mirovinu, baš me zanima čiji će klan prevladati, ili su dvorske igre odavno završene.

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]

Ovo bi trebalo biti poticajno za ovu dionicu.
Možda dođe do kakvih promjena i u rezultatima poduzeća nakon nove uprave, to bi bilo jako dobrodošlo.


Na novoj Branimirovoj, pokraj muzeja Ferdinand Budicki vidim građevinske strojeve (bagere, mješalice, dizalice) i radnike tvrtke Tehnika.
Na njihovoj internet stranici nema nikakve objave o poslu.
Zna netko o čemu se radi?

Započeli smo s izgradnjom Poslovno stambene građevine Z4 na uglu Branimirove i produžene Bogišićeve ulice, a sve u sklopu centra Zvonimir.

Građevinu Z4 čine dvije podzemne te devet nadzemnih etaža, podijeljenih u dvije cjeline, poslovnu i stambenu. Od prvog do osmog kata stambenog dijela građevine nalazi se 30 stambenih jedinica dok se od prizemlja do osmog kata poslovnog dijela građevine nalaze 33 poslovna prostora.

U prizemlju se osim poslovnih prostora nalazi i 13 parkirnih mjesta. U podrumskom dijelu građevine smješteno je 75 parkirnih mjesta te 7 spremišta za potrebe stambenog dijela građevine.

Energetski razred „A“.

Planirano useljenje je početak školske godine 2017.

Novi posao za Tehniku!
Više od 156.000.000 kn bez PDV za projekt od 480 stanova u Podbrežju.

to su dokazi mojih teza od prije par mjeseci da se je u građevini čak i stanogradnja počela oporavljati radi pojačane potražnje.
moglo se je prije godinu dana vidjeti “golim okom” po zg da se ide u tom smjeru.
znam za zgradu sa 30-tak stanova provjereno da je >80% bilo prodano još dok je bila faza roh bau znači 3-6 mjeseci prije useljenja tako da…
nije to ono najvažnije ali popunjava sliku.
nadamo se brzom formiranju vlade i da se netko primi posla jer 70 mlrd kn čekaju da ih se povuće a to bi morao biti jaki zamašnjak za građevinu koja je jedan od ako ne i najpodcjenjeniji sektor na zse čija je imovina značajno podcjenjena.
nije bilo lako biti strpljiv i optimista na ovom sektoru u zadnjih 5 g
dali je došlo vrijeme za naplatu?

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

http://www.seebiz.eu/tehnici-posao-gradnje-stanova-u-podbrezju-vrijedan-1565-milijuna-kuna/ar-142629/

to je samo prvi dio projekta ustvari prve 3 od 9 zgrada
biće ukupno 1800 stanova + ostali sadržaji
“E pur si muove”(Galileo Galilei)
stanogradnja u ovom slučaju
koliko god mi šutili o tome
.-)
za sada pad cijene na ovakve vijesti a nekad u budućnosti biti će i rasta
nadamo se mi optimisti i strpljivi
🙂

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

New Report

Close