THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

To je zato što se diletanti igraju market makera.


To je zato što se diletanti igraju market makera.

Nema market makera na tehniki.

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

Nesrazmjer kupnje u odnosu na prodaju. Prodaja je jača za oko 500 % .

na žalost, situacija je takva da ovi gore mogu vršiti pritisak… promet, razlika u cijeni k/p im omogućuje da kupnjom/prodajom između sebe mogu potvrđivati svoje teze na forumu te rušiti cijenu. No, svemu jednom dođe kraj, a doći će i ovome jer ovo sigurno nije vrijednosni ekvivalent s kojim se slažu ostalih 99,xx posto ostalih dioničara tehnike (ali i ostatka svijeta) – inače bi bila totalna rasprodaja. A kad nastane trend kakav čekamo, ovi više neće imati utjecaja… na nama je samo da se pobrinemo da od nas kupe što manje

biom75

ajmo "onima" konačno odgovoriti na pravi način:

Zagrebačka banka (ZSE:ZABA-R-A) uz povoljnije stambeno kreditiranje osigurava i mogućnost razgovora s investitorom i bankarskim agentom na licu mjesta, što kupcima stanova omogućava da dobiju sve informacije na jednom mjestu – od podataka i razgleda samog stana, cijeni te pogodnostima koje nudi investitor do uvjeta stambenih kredita, izračuna kreditne sposobnosti i potrebnih instumenata osiguranja, te, na kraju, i popisa sve potrebne dokumentacije i hodograma odobrenja kredita od strane banke.

Najveći interes građani su pokazali za lokacije Lanište, Vukomerec, Špansko i Dubrava, a u ponudi su i stanovi na području Remetinca, Zavrtnice, Stenjevca, Dugava, Trešnjevke, te Dugog Sela, Siska i Osijeka.

Prema analizi dosadašnjih ugovora, klijenti su najviše zainteresirani za funkcionalne manje dvosobne (od 40 – 45 četvornih metara) te trosobne stanove (55 – 65 četvornih metara), a prosječni iznos kredita je oko 80.000 eura na rok otplate od 25 do 30 godina.

Promatrajući omjer broja rezerviranih stanova i broja posjetitelja, može se zaključiti da u ovim vremenima ponudu upravo obilaze oni građani koji ju smatraju konkretnom prilikom iskoristiti jeftiniju kupnju stanova, uz dodatne popuste te uz dodatnu prednost izračuna okvirne procjene budućeg kredita na licu mjesta. Naime, u prva četiri mjeseca 2010. godine isplaćeno je gotovo pola milijarde kuna stambenih kredita, što je porast od gotovo 10% posto u odnosu na isto razdoblje prošle godine. Usprkos trenutnom gospodarskom okruženju, interes građana postoji i realno je čak viši od očekivanog rasta ukupnog tržišta, čemu se Zagrebačka banka maksimalno prilagođava.

biom75


do 1500 još 50 komada.

da deluks išta zna ne bi imao tolike pušinge na ULPL, HT i ADRIS.ovaku mu je zlo od vlastitih minusa, pa onda druka drugima da izgube.

ide tehnika još danas prema 1500


kolega..na svemu sam u plusu

A kako tehnika?

danas 1212

priblizava se mom targetu od 1150 koji sam naveo prije pola godine kad su se neznalice utrpavale po 2200 a ja im s guštom prodavao

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

razmišljam o marginu, padne li to još…

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

El,

razmišljam o marginu, padne li to još…

Nikako ne margin kredit ti krediti su i uništili burzu jer su igrači morali prodavati dionice pošto poto zbog pokrića margina i tako je pad bio sve veći iz dana u dan.

Ne berite brigu. Brana je na 1.150, samo da je bujica ne odnese [lol]

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

imate tehnike na prodaji po 1200?

Kolege , što je bilo?
Zašto ne kupujete?

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

tehnika je imala veću cijenu kad je crobex bio 13xx

biom75


tehnika je imala veću cijenu kad je crobex bio 13xx

Kakve to veze ima kolega..
Dajte pojasnite..

Pogledajte poslovanje thnk i objasnite zasto bi trebala biti više..

Dajte barem jedan argument ( fundamentalni)

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

New Report

Close