THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Šta je sad pa ovo?
Da nisu neki posao s emirom iz Katara dogovorili… [huh]
[lol]

krenule igre…

biom75

Vjerovatno procurilo nešto oko Nuklearke u Albaniji, iako ni onaj posao Bar-Boljare od 2,7 milijardi dolara nije odradila [lol]

sve su to "zlatni dečki" iscenirali

Evo i pozitivne blokade (i nemali promet cca 150 t.kn)i to udanu kada se likvidnije dionice na ZSE vrte oko +/-0%, a promet na ZSE ispod prosječan u odnosu na zadnih nekoliko tjedana.
Ima li neko neku suvislu informaciju zašto??
Možda sama Tehnika kupuje svoje dionice ali to ćemo znati tek za 3 dana koliko treba SDA da upiše.
Neki drugi razlog možda?
Teško da je neka navlakuša mislim da je prenelikvidna za takav sport.


Evo i pozitivne blokade (i nemali promet cca 150 t.kn)i to udanu kada se likvidnije dionice na ZSE vrte oko +/-0%, a promet na ZSE ispod prosječan u odnosu na zadnih nekoliko tjedana.
Ima li neko neku suvislu informaciju zašto??
Možda sama Tehnika kupuje svoje dionice ali to ćemo znati tek za 3 dana koliko treba SDA da upiše.
Neki drugi razlog možda?
Teško da je neka navlakuša mislim da je prenelikvidna za takav sport.

Neki ćudan lik ste vi kolega, TEHNIKU koja u ovom trenutku raspolaže najvećim CASH-om u građevinara vi nazivate "prenelikvidnom"
Ovakvim izletima sve više me uvjeravata u ono šta sam do sada sumnjao , a to je vaša nekompetentnost, pa mi stvarno nije poznat razlog zbog kojeg gubite vrijeme na ovoj temi, osim ako kao što sam već prije ustvrdio nije zlonamjeran.

Inaće u ekonomiji ne postoji termin "prenelikvidnost" već ili ste likvidni ili nelikvidni, i dajte molim vas skinite mi se već s grbe .

Kad se malo saberete i promjenite stav , a vi se slobodno opet vratite, nebum imal niš protiv.
Inaće ,pomalo me podsjećate na "pok." Barona , ali vi djelujete na taj naćin samo u okviru ove teme. Preoćigledno da vas se nebi moglo nazvati pretencioznim.

2macro

mislim da se prenelikvidni odnosilo na dionicu a ne na firmu, sto i je istina u zadnjih godinu dana

Heaven or Las Vegas

Teško da je neka navlakuša mislim da je prenelikvidna za takav sport.

Pod ovim sam mislio na dionicu i njenu slabu likvidnost na ZSE.
E, da ste bar shvatili tekst prije etiketiranja… macro

I hvala na komplimentu macro ako zaista mislite da svojim pisanjem mogu utjecati na cijenu dionice [lol]
Samo ako pratite vidjet će te da nisam dosljedan, bit će da svako malo ulazim i izlazim pa drukam sad gore-sad dolje [lol]
Ludilo koliko je likvidna (dionica) za dnevno trgovanje [lol] [lol]

http://www.poslovni.hr/114374.aspx

sve su to "zlatni dečki" iscenirali


Teško da je neka navlakuša mislim da je prenelikvidna za takav sport.

Pod ovim sam mislio na dionicu i njenu slabu likvidnost na ZSE.
E, da ste bar shvatili tekst prije etiketiranja… macro

I hvala na komplimentu macro ako zaista mislite da svojim pisanjem mogu utjecati na cijenu dionice [lol]
Samo ako pratite vidjet će te da nisam dosljedan, bit će da svako malo ulazim i izlazim pa drukam sad gore-sad dolje [lol]
Ludilo koliko je likvidna (dionica) za dnevno trgovanje [lol] [lol]
[/quote]

Koji će nam kurac trejderi?
To ono tri komada ti meni prodaš pa tri komada ja tebi?
Neš ti velike sreće [lol]

Eno imaš IGH i ATPL pa trejdaj

sve su to "zlatni dečki" iscenirali

@mavan
Ludilo koliko je likvidna (dionica) za dnevno trgovanje

Adris ima 350k
Ledo 48k
Lkpc 24k
Tnpl 16k
Zaba 0k

U tim okolnostima ne znam što očekujete od Tehnike………………150k mi se čini prilično[smiley]



@mavan

Ludilo koliko je likvidna (dionica) za dnevno trgovanje

Adris ima 350k
Ledo 48k
Lkpc 24k
Tnpl 16k
Zaba 0k

U tim okolnostima ne znam što očekujete od Tehnike………………150k mi se čini prilično[smiley]

Ma ništa posebno ne očekujem samo sam pokušavo slikovito objasniti da ne drukam jer to nema smisla općenito, a pogotovo na dionici koja nije dovoljno likvidna za dnevnu trgovinu.
Samo gotovo nitko ne vjeruje da se može pisati i bez imaginarne želje da se utječe na cijenu dionice valjda neki ljudi misle da se na forumu formiraju cijene, da trejderi samo smetaju, da je zemlja ravna ploča itd.


Teško da je neka navlakuša mislim da je prenelikvidna za takav sport.

Pod ovim sam mislio na dionicu i njenu slabu likvidnost na ZSE.
E, da ste bar shvatili tekst prije etiketiranja… macro

I hvala na komplimentu macro ako zaista mislite da svojim pisanjem mogu utjecati na cijenu dionice [lol]
Samo ako pratite vidjet će te da nisam dosljedan, bit će da svako malo ulazim i izlazim pa drukam sad gore-sad dolje [lol]
Ludilo koliko je likvidna (dionica) za dnevno trgovanje [lol] [lol]
[/quote]

Ništa , ništa, krivo sam zakljućio pa moilm da ubuduće budete janiji u izražavanju.

Ma niste vi kolega najpametniji na ovom svjetu nemojte se zavaravati, to što vi mislite da ja mislim kako vi ožete utjecati na tržište ste oćito je u zabludi.

Evo vidite kolega, taktiku koju vi provodite jedinoje moguće na nelikvidnoj odnosno niskolikvidnim dionicama, inaće nebi pisali najviše i najćešće na ovoj temi.

Oćiti primjer je današni promet na ovoj dionici, molim da mi javno iznesete svoj zakljućak zasnovan na prometu ostvarenom poslije protrgovanih prvih 105komada.

New Report

Close