THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


kakvo je ovo zatišje na tehnici, nema prometa, nema pomaka..

optimisti bi rekli akumulacija
pesimisti bi rekli distribucija
izaberi što ti se više sviđa

Heaven or Las Vegas

Moraš biti jako pesimističan da bi rekao da je ovo sada faza distribucije [proud]
Iako, sumnjam da se može reć i da je povoljna za akumulaciju [lol]

objektivno, mozemo u oba smjera.

Obey Ferengi Rules of Acquisition

[cry] Nitko više ne spominje Kupsku odštetu koju Tehnika mora isplatiti i zabranu rada Tehnici na duži rok.[bye][cry]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


kakvo je ovo zatišje na tehnici, nema prometa, nema pomaka..

Od ovih Bandićevaca ne očekujem ništa drugo nego što su i do sada radili.
A to je rušenje sagrađenih objekata i objavljivanje groznih izvješća.

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


[cry] Nitko više ne spominje Kupsku odštetu koju Tehnika mora isplatiti i zabranu rada Tehnici na duži rok.[bye][cry]

šefe odvrti par stranica unazad, odšteta se plaća iz osiguranja, a što se tiče zabrane rada državno odvjetništvo [color=blue]NIJE[/color] predložilo zabranu obavljanja djelatnosti [bye]

Heaven or Las Vegas


Šef: ” [cry] Nitko više ne spominje Kupsku odštetu koju Tehnika mora isplatiti i zabranu rada Tehnici na duži rok.[bye][cry] ” šefe odvrti par stranica unazad, odšteta se plaća iz osiguranja, a što se tiče zabrane rada državno odvjetništvo [color=blue]NIJE[/color] predložilo zabranu obavljanja djelatnosti [bye]

Naravno kada i nije potrebno.


[cry] Nitko više ne spominje Kupsku odštetu koju Tehnika mora isplatiti i zabranu rada Tehnici na duži rok.[bye][cry]

meni se čini da šef malo provocira, nemoguće je da nije informiran o tome, ako imalo prati tehniku. [rolleyes]

Obey Ferengi Rules of Acquisition

evo mala kratka perspektiva na tehniku našu. (najopćenitije i šturo ali koga zanima..)
volio bih ako netko ima neki graf koji je radio da nam posta,
bilo bi mozda korisno za nas zainteresirane za ovu dionicu. [proud][smiley]

Obey Ferengi Rules of Acquisition

Evo razbio sam upravo zatišje .
Akumulacija . 6400 .


Evo razbio sam upravo zatišje .
Akumulacija . 6400 .

bravo care![cool]
treba nam još poticaja na kupnji da se zarolamo, a onda ne stajemo u ovim tržišnim uvjetima do 9k. bilo bi dobra da neki fond sada odlući malo podebljat, samo malo svoju poziciju i mi bi mogli krenuti gore snažno.

Obey Ferengi Rules of Acquisition

će biti dividende netko je spomenuo 250kn po dionici… da odvedem malu na ljetovanje[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

živjeli!!!


treba nam još poticaja na kupnji da se zarolamo, a onda ne stajemo u ovim tržišnim uvjetima do 9k. bilo bi dobra da neki fond sada odlući malo podebljat, samo malo svoju poziciju i mi bi mogli krenuti gore snažno.

Ferengi, već se iskrcavaš?

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

New Report

Close