Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

tehničari aj analiza za dlkv

Gospon caccone, vi ste napisali zastavica što je točan prijevod pennant obrasca. Ja sam pročitala zastava-flag . Ispričavam se. Inače smo u pravu smo i vi i ja. Manji simetrični trokuti se zovu i zastavice.
Pozdrav


tehničari aj analiza za dlkv

motat ce ti se jedno vreme oko ove cijene
sec……sad sam sa svojim tehnicarem na tel liniji ……….daklem kaze motat ce se tu negde…….sec…..kaze ako igh dobi poso ide gore cijena u postotku nesto nizem od igh……sec…..hm….neke linije otpora mu se polako priblizavaju i nesto mu je sumnjivo……..
sec……..prekida mi linija…………
pofuk


Gospon caccone, vi ste napisali zastavica što je točan prijevod pennant obrasca. Ja sam pročitala zastava-flag . Ispričavam se. Inače smo u pravu smo i vi i ja. Manji simetrični trokuti se zovu i zastavice.
Pozdrav

[thumbsup]NHF

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


tehničari aj analiza za dlkv

DLKV. Veliki padajući trokut koji pritišće cijenu prema dolje. CIjena danas našla potporu na trend liniji uptrenda iz 3. mjeseca 2009, označeno u krugu. RSI se također nalazi u padajućem kanalu a upravo je probio uptrend liniju iz prosinca i signalizira mogućnost pada.Cijena također ispod SMA 9 i SMA 21.
Ukoliko potpora trend linije iz 3.mjeseca 2009. ne izdrži, target je 315 gdje se nalazi doljnja stranica padajućeg trokuta.
Pozdrav

Brankice, bez tebe je ova tema besmislena. [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

ERNT
eto još jedan veeliki trokut,
lijepo se danas moglo prodati po 148x, pa opet uletiti, naravno da ja nisam, premalo kave, ostajem čekati dividendu

kad je već brankica tu,volio bih upitati za pogled na THNK,jednu od aktera ove komedije,da usporedim sa svojim crticama
unaprijed hvala!

Još jedan osvrt na DLKV. Trokut probijen prema dolje. Potpora kratkoročnog uptrenda iz prosinca 2009. je na 325 isto kao i Fibo linija 61.8% od dna 3.mjesec 2009-vrh iz 6.mjeseca. Ukoliko bi to bilo probijeno onda je slijedeća stanica 315.
Pozdrav


kad je već brankica tu,volio bih upitati za pogled na THNK,jednu od aktera ove komedije,da usporedim sa svojim crticama
unaprijed hvala!

Thnk. Trokut ili zastavica kak veli gospon caccone, kao i na dosta dionica zbog isčekivanja vijesti koja može pokrenuti tržište u jednom ili drugom smjeru. Nema nekih značajnih pomaka na oscilatorima ili pomičnim presjecima.
Ova dionica je kao i cijelo tržište na HOLD do objave vijesti.
Pozdrav,deca

Šta kaže tehnička za DDJH? Hvala

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Brankice
oceli nam
http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Ekonomija/Manje-od-ocekivanog-BDP-pao-4-4-posto?homesrclink=carousel
pomoc da probijemo trokutic – zastavicu prema gore?

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

New Report

Close