Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

DDJH – proboj klina … prvi TARGET plava strelica …
… moguce lijepe vijesti samo mogu potvrditi prema kuda se ide tj.navedeni TARGET…

Optimist - loše informirani pesimist

Evo malo mogućnosti klina na kojeg upućuje kolega amilo3438, iako po meni Đuro je već dosegao vrh koji je trebao jer je pogrešna visina rasta od točke probijanja. Ne gleda se ta visina kolega.
Najbolje će biti da pogledate ovaj graf Hidre u prilogu da shvatite na što upućujem.
HDEL ima minimalni target 250kn pa se vidimo tamo.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

@MACHETE
cemu usporedjivati kruske i jabuke…?!
HDEL jednostavno nije imala dovoljno potpore da ostane iznad klina pa se onda vratila nazad…
dok DDJH ima proboj klina sa potvrdom velikog prometa…RSI iznad 50…i dok je tako nema beda…

Optimist - loše informirani pesimist

VPIK-R-A za kolegu veki-a

Malo sam ga detaljnije proučio i izgleda mi odlično..

Dogodio se proboj malog klina i testiranje istog.. Taman na njegovom vrhu cijena se odbila gore.. Još samo fali proboj velikog (mislim da je to neizbježno, ali to je samo moje mišljenje).. Imate i sramežljivu pozitivnu divergenciju..

Uglavnom da skratim.. Target 100 i kusur..

Sretno..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!


VPIK-R-A za kolegu veki-a

Malo sam ga detaljnije proučio i izgleda mi odlično..

Dogodio se proboj malog klina i testiranje istog.. Taman na njegovom vrhu cijena se odbila gore.. Još samo fali proboj velikog (mislim da je to neizbježno, ali to je samo moje mišljenje).. Imate i sramežljivu pozitivnu divergenciju..

Uglavnom da skratim.. Target 100 i kusur..

Sretno..


a i prodaja je nešto slabašna. mislim da prodaja nije zainteresirana na ovim razinama, kupci će morati podići ljestvicu. dionica je sa 110 pala na 68-72 u par mjeseci.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

TISK :
– više dno, proboj silaznog kanala, inv.H&S?….

Krepat ma ne molat


TISK :
– više dno, proboj silaznog kanala, inv.H&S?….

Ne samo to nego tu imamo i Ichimoku cloud breakout alert [thumbsup]

No Face, No Name, No Number

Molim g Khhma TA DLKV


Molim g Khhma TA DLKV

Ovdje se na kraju formirao jedan simetrični trokut.. Njegov proboj će odrediti i daljnji smjer kretanja dionice.. Dogodio se i proboj na RSI-u koji bi mogao upućivati na proboj na dolje i testiranje kote 220..
Vidjet ćemo..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

KHMM

Prijatelju moželi štogod o BELJU

Hvala i lp


KHMM

Prijatelju moželi štogod o BELJU

Hvala i lp


Ništa novog.. Padate.. Možda se zaustavite na jednoj od zelenih linija.. Treba pričekat..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

KNMM

Hvala i lp

Gledajući strane indekse kako se "tehnički" pate , može se reći da vjerojatno od sutra tek kreće prava korekcija. Čisto sumnjam da će crobex ovog puta odolit zbivanjima na svjetskim burzama.

Tako da više nije pitanje da li će indeksi i dionice padat, već koliko će padat. A tehnički sve upućuje da će pad kod nas bit brutalan. Pogotovo kad se vrati Ina u redovni promet.

never surrender


Gledajući strane indekse kako se "tehnički" pate , može se reći da vjerojatno od sutra tek kreće prava korekcija. Čisto sumnjam da će crobex ovog puta odolit zbivanjima na svjetskim burzama.

Tako da više nije pitanje da li će indeksi i dionice padat, već koliko će padat. A tehnički sve upućuje da će pad kod nas bit brutalan. Pogotovo kad se vrati Ina u redovni promet.

"Tehnički", ovaj tvoj post vrijedi koliko i komadić cyberspacea na kojem je ispisan, ukoliko nije potkrijepljen jasnim grafom.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"



Gledajući strane indekse kako se "tehnički" pate , može se reći da vjerojatno od sutra tek kreće prava korekcija. Čisto sumnjam da će crobex ovog puta odolit zbivanjima na svjetskim burzama.

Tako da više nije pitanje da li će indeksi i dionice padat, već koliko će padat. A tehnički sve upućuje da će pad kod nas bit brutalan. Pogotovo kad se vrati Ina u redovni promet.

"Tehnički", ovaj tvoj post vrijedi koliko i komadić cyberspacea na kojem je ispisan, ukoliko nije potkrijepljen jasnim grafom.
[/quote]

argument
nasdaq RSI
[wink]

New Report

Close