Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

DLKV

Evo u prilogu ja bi rekao da ide odbijanac, možda ne odmah, ali uskoro ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

zamrlo…

Đuro
kanal i trokut koji se nalazi trenutno na 3/4, doljnja linija kanal višestruko testirana
cijena je dotakla MA 20 na doljnjoj liniji kanala, ja osobno očekujem odbijanac

14.04 u intercontinentalu seminar o Elliot wave teoriji – predavač Grđen Zdravko
jel ima neko kakva saznanja o ovome , cijena 1200 kn i mjesečna pretplata na biz.hr , cjelodnevni program od 9.00 – 16.30 h (ručak uključen)
izađe li itko s ovog tretmana pametniji , ili je namjera naplatit ručak u intercontinentalu 150 € i noga u guzicu

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

jjure @ http://www.mojforex.net/edukacija/mala-forex-skola/12-teorija-valova-elliot-wave/121-elliot-wave-teorija evo ukratko ,ljepo objasnjeno obicnom puku…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


jjure @ http://www.mojforex.net/edukacija/mala-forex-skola/12-teorija-valova-elliot-wave/121-elliot-wave-teorija evo ukratko ,ljepo objasnjeno obicnom puku…

thx kolega , znači to je u biti to
dođem ti 1200 kn [lol]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

jjure@ [thumbsup] dat cu ti popust za prvi put, zadnja recenica je najjaca 5TI VAL TKO JE UZEO MOJ NOVAC [smiley] salu na stranu…ne zvuci lose http://www.lucrumadria.com/seminar.elliott.pdf

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

može li netko staviti crobex … ne izgleda baš oportuno
probio je jedan manji otpor a sad je i oko nešto jačeg … ako još propadnemo moglo bi biti svašta

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


može li netko staviti crobex … ne izgleda baš oportuno
probio je jedan manji otpor a sad je i oko nešto jačeg … ako još propadnemo moglo bi biti svašta

CROBEX – siri pogled

Optimist - loše informirani pesimist


14.04 u intercontinentalu seminar o Elliot wave teoriji – predavač Grđen Zdravko
jel ima neko kakva saznanja o ovome , cijena 1200 kn i mjesečna pretplata na biz.hr , cjelodnevni program od 9.00 – 16.30 h (ručak uključen)
izađe li itko s ovog tretmana pametniji , ili je namjera naplatit ručak u intercontinentalu 150 € i noga u guzicu

Nista lose se uciti EWT i princip /bazu EWT metode.Medutim pravo znanje EWT metode i cinjnenje Ewt analiza se ne cini sa jedan dan predavanja .Plus toga , danas kada vecina imaju internet tim putem (internetom).. se moze puno toga naucit besplatno .

I na kraju: nije dovoljno imati bazu znanja o EWT metodi…potrebno je i iskustvo za stvarati dobre analize…a za to treba vremena.

Ali sretno ti bilo…

PS mnogi su pokusali…ali malo njih je uspjelo



14.04 u intercontinentalu seminar o Elliot wave teoriji – predavač Grđen Zdravko
jel ima neko kakva saznanja o ovome , cijena 1200 kn i mjesečna pretplata na biz.hr , cjelodnevni program od 9.00 – 16.30 h (ručak uključen)
izađe li itko s ovog tretmana pametniji , ili je namjera naplatit ručak u intercontinentalu 150 € i noga u guzicu

Nista lose se uciti EWT i princip /bazu EWT metode.Medutim pravo znanje EWT metode i cinjnenje Ewt analiza se ne cini sa jedan dan predavanja .Plus toga , danas kada vecina imaju internet tim putem (internetom).. se moze puno toga naucit besplatno .

I na kraju: nije dovoljno imati bazu znanja o EWT metodi…potrebno je i iskustvo za stvarati dobre analize…a za to treba vremena.

Ali sretno ti bilo…

PS mnogi su pokusali…ali malo njih je uspjelo
[/quote]

Kolega, kad ste se javili, kako vidite ZSE u kratkoročnom i srednjoročnom periodu?

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

@croman
možda sam preopćenito postavio pitanje , nisam pitao o ewt metodi , nego ima li što g. Grđen reći na temu ewt , tj vrijedi li taj seminar novaca .
ali prethodno je već kolega inverter poslao linkić na kojem je sve objašnjeno , tako da me taj ručak od 1200 kunjerosa u contiju ne bu videl [lol]
al hvala na ohrabrenju , čuo sam da ste vi veliki mag ewt na ovom forumu i šire [thumbsup]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

VLDS-R-A

Cup&Handle.. Zasada samo kao mogućnost.. Realizacija prelaskom otpora na cca 14kn..

Ajd sretno!

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

INGR – dosegnut TARGET padajuceg klina (plava strelica) …
… a i po trgovanju kao da bi vec mogla biti u laganoj fazi akumulacije … ?!
… samo … tko skuplja … ?! … a tko prodaje … ?!

Optimist - loše informirani pesimist


@croman
možda sam preopćenito postavio pitanje , nisam pitao o ewt metodi , nego ima li što g. Grđen reći na temu ewt , tj vrijedi li taj seminar novaca .
ali prethodno je već kolega inverter poslao linkić na kojem je sve objašnjeno , tako da me taj ručak od 1200 kunjerosa u contiju ne bu videl [lol]
al hvala na ohrabrenju , čuo sam da ste vi veliki mag ewt na ovom forumu i šire [thumbsup]


@jjure

Seminar g. grdena ima sigurno svoju vrijednost (linkic od invertera ne znaci nista posto ewt je malo vise nego se uciti o 1-5 valova)
Znanje je uvjek vrijedno (i kosta).A padovi (kao i rast) dodu kad ljudi najmanje to ocekuju.

Ako te zanima EWT,samo napred i uci (bit ce dobra investicija)
Onaj ko ne zeli trositi vrijeme na ucenje…nek nade dobrog savjetnika i moguca zarada postoji
(kao i mogucnost da se eliminiraju/smanje gubici)

New Report

Close