Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ako ti se ne žuri…

Pa ako probije trokut prema dolje onda je 5$ vjerojatno sljedeća postaja…



Ako ti se ne žuri…

Pa ako probije trokut prema dolje onda je 5$ vjerojatno sljedeća postaja…
[/quote]

[cool]

4,10-4,90

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


4,10-4,90

Pozlatile ti se riječi. Nikako da prežalim što se nisam nakupovao zadnji puta ispod 5$. [thumbsup]

Ali više me trenutno zanima rasplet događaja na GS. Jel to H&S i slijedi nastavak pada?

Ali više me trenutno zanima rasplet događaja na GS. Jel to H&S i slijedi nastavak pada?

Teško je reći što slijedi. Možda oprezno pokušati na 148-149 (sa SL).
Nastavak pada je također moguć.

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

Kolega Krpa, dobro uočeno, ne znam za vašu, ali moja žuta pjega u oko vrišti od muke kad gleda ovu boju…

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!



Tako možete staviti i usporedbu grafa crobexa i prodaje automobila u Njemačkoj!

LEAVE THE WORLD BEHINED



Konačno nešto sažeto i jasno, bez suvišnog filozofiranja.

Remi Gaillard

Evo što mi je poslao kolega iz Amerike.Mislim da ide odbijanac!

LEAVE THE WORLD BEHINED


Evo što mi je poslao kolega iz Amerike.Mislim da ide odbijanac!

ubrzo malo jači…


Evo što mi je poslao kolega iz Amerike.Mislim da ide odbijanac!

Bez ljutnje prijatelju ali si to mogao saznati i ovdje da odbijanac ide a ne iz amerike. Normalno je da se radi korekcija poslije završnog vala, u ovom slućaju (i) ili 1 i sada se radi dvojka. Recimo npr za ATPL min target koji može se dogoditi u ovom padu je 985 kn cca i onda ide gore. Crobex max 2065 i onda UP. Ima jedna stara poslovica koja kaže "Sve što raste i treba da raste, a ono što padne ponovno će narast kad tad" Netko će i ciglu koja padne ponovno podići, kamen, jabuku… pa tako i našu burzu !!
LP svima !! i rekoh bez ljutnje i sekiracija. Već za nekoliko godina zaboravit će se ova kriza i recesija, kao da se ništa nije niti dogodilo. Život je vaga.. na mostu dobiješ, na ćupriji izgubiš i tako u krug, sve dok se ne ode na drugi svijet a tamo kojim slućajem postaneš bogati šeik i baš te briga za ZSE i recesiju. ETO !! Lijepa ocjena prijatelja mojih bivših !!

I very much love INGRA !!



Evo što mi je poslao kolega iz Amerike.Mislim da ide odbijanac!

Bez ljutnje prijatelju ali si to mogao saznati i ovdje da odbijanac ide a ne iz amerike. Normalno je da se radi korekcija poslije završnog vala, u ovom slućaju (i) ili 1 i sada se radi dvojka. Recimo npr za ATPL min target koji može se dogoditi u ovom padu je 985 kn cca i onda ide gore. Crobex max 2065 i onda UP. Ima jedna stara poslovica koja kaže "Sve što raste i treba da raste, a ono što padne ponovno će narast kad tad" Netko će i ciglu koja padne ponovno podići, kamen, jabuku… pa tako i našu burzu !!
LP svima !! i rekoh bez ljutnje i sekiracija. Već za nekoliko godina zaboravit će se ova kriza i recesija, kao da se ništa nije niti dogodilo. Život je vaga.. na mostu dobiješ, na ćupriji izgubiš i tako u krug, sve dok se ne ode na drugi svijet a tamo kojim slućajem postaneš bogati šeik i baš te briga za ZSE i recesiju. ETO !! Lijepa ocjena prijatelja mojih bivših !!
[/quote]

evo 100, kolega!
mnogi bi bili sretnija da umjesto ćuprija i mostova da kupe kad je jeftino i prodaju kad je skupo gledajući isključivo fundamente, a ovo trejdanje i crtkaranje okače o klin jer kao što se vidi niko na tome nije zaradio.
ugledajte se u starog Warrena dečki i cure i bit će bolje svima.bez emocija, samo čista matematika! [thumbsup]

pozdrav iz Trtipolija

رحمك الله يا قائد الوطن نعم فلسطين لن تعرف قائد محنك وصلب مثلك ووفق الله جميع فصائلنا البطلة وارجو

New Report

Close