Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



@NASDAQ

Tako mi svejedno hoće li dole za 20kn ili gore za 10kn.

[lol] [thumbsup] a što reć na ovo


A sad ti meni reci da li je ovo skrivena bikovska divergencija na rsi?

divergencija na rsi? što je to? čime se bave?
može li se zaraditi na tome?
jel to ono što neki vele da svaka odradi?

ATPL : onaj 845 će malo pričekati…

živi bili...

Ha, ha, čudan odgovor za nekoga tko se kuži u tehničku.
Znači ipak je riječ o divergencijama.

Ako može još jedno pitanje, vjerovatno ste čuli da postoji mogučnost da ptkm od iduće godine sama dobavlja plin. E sad ako znamo da upravo taj plin čini više od 50% troškova proizvodnje, šta mislite kako bi se smanjenje cijene plina moglo odraziti na dobit?




ma da, crtaš ono kako bi tija da se dogodi, il drukaš
[/quote]

eto lipi moj hrca, bila san u pravu
pročita si nešto u novinami, i sad to tražiš i crtaš po grafu
čudno, za nekog ko se kuži u tehničku

usput, ako more još dva pitanja, nevezano za TA, ali vidin da si dobro upućen – ako budu sami nabavljali plin, po kojoj cini će ga nabavljati i o kakvon smanjenju cine plina pišeš

Ništa ja ne tražim, samo sam označio divergencije.
Mene su učili ovako: VEĆA PONUDA=MANJA CIJENA
O tom smanjenju cijene pišem.

Ingra…moguci scenarij…1 ili 2…?!

p.s. a mozda je bas i negdje izmedju od ta dva…a mozda i ovisno o izvjescu u utorak…?!

Optimist - loše informirani pesimist


ATPL : onaj 845 će malo pričekati…

To ćemo vidjeti kolega… [cool]

BDI – kupovni signal [rolleyes]

Krepat ma ne molat


BDI – kupovni signal [rolleyes]

Kolega, imate li nešto značajnije, osim divergencija.
Evo kako je završio prethodni, isti takav, signal.

ki bi da bi



BDI – kupovni signal [rolleyes]

Kolega, imate li nešto značajnije, osim divergencija.
Evo kako je završio prethodni, isti takav, signal.

[/quote]

Kupovni signal je na snazi dok se ne pojavi prodajni signal, bez obzira koliko to trajalo…
lp

Krepat ma ne molat


Kolega, imate li nešto značajnije, osim divergencija.
Evo kako je završio prethodni, isti takav, signal.

E moj johnny, ne bi ti škodilo da naučiš prije baren elementarne stvari o tin divergencijama, prije nego ih počneš crtkati.



Kolega, imate li nešto značajnije, osim divergencija.
Evo kako je završio prethodni, isti takav, signal.

E moj johnny, ne bi ti škodilo da naučiš prije baren elementarne stvari o tin divergencijama, prije nego ih počneš crtkati.
[/quote]

Kolega Ulix, Vi ste se sa svojim "poznavanjem" divergencija već dokazali.
Ja sam samo označio isto ono što i štovani magistar. Jesu li to divergencije i da li su to kupovni signali, ostavljam Vama na prosudbu.

ki bi da bi

@johny,
za povezivanje dna s vrhom, što si ti učinija na onom histogramu, pada se prvi dan vrtića TA [wink] aj živija, i pitaj tigrusa, on je ponavlja taj razred par puta [bye]




Kolega, imate li nešto značajnije, osim divergencija.
Evo kako je završio prethodni, isti takav, signal.

E moj johnny, ne bi ti škodilo da naučiš prije baren elementarne stvari o tin divergencijama, prije nego ih počneš crtkati.
[/quote]

Kolega Ulix, Vi ste se sa svojim "poznavanjem" divergencija već dokazali.
Ja sam samo označio isto ono što i štovani magistar. Jesu li to divergencije i da li su to kupovni signali, ostavljam Vama na prosudbu.
[/quote]

a to šta ne vidiš razliku između tvojih označavanja i MrRi-jevih je potvrda da zbilja moraš malo ponovit osnove TA
aj živija, i pomalo

Ulix, uistinu mi nije jasno zašto ste uzeli u zaštitu ovog umišljenog neznalicu, koji razvlači fibo, označava divergencije i crta slične gluposti, na samo njemu znane načine, koji nemaju veze sa TA.

Nemam namjeru dalje raspravljati, samo ću u privitak staviti jedan pošteni graf za BDI, umjesto one bedastoće koju je okačio Vaš štićenik, sa označenim mjestom na kojem je ucrtao divergenciju.

Pokušajte i Vi, Ulix, to isto tamo ucrtati. S obzirom kako razmišljate, vjerojatno ćete je uspjeti pronaći i na rsi-u.

Meštri od divergencija, možeš se misliti.

ki bi da bi

New Report

Close