Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Aha, dakle ovako nešto?

Dobitak1%:280,06 Uspjeh:85/125(68%)
Dobitak0.6%:463,61 Uspjeh:90/125(72%)

malo duži period, ali zato konzervativnih 28000% , i nekonzervativnih 46300% [shocked]

crno je ulaz, crveno gubitni, a zeleno dobitni izlaz.
125 kupoprodaja.
[cool]


Aha, dakle ovako nešto?

Dobitak1%:280,06 Uspjeh:85/125(68%)
Dobitak0.6%:463,61 Uspjeh:90/125(72%)

malo duži period, ali zato konzervativnih 28000% , i nekonzervativnih 46300% [shocked]

crno je ulaz, crveno gubitni, a zeleno dobitni izlaz.
125 kupoprodaja.
[cool]

niti blizu tome. ok…nisam izložio dogmu, niti tražim da mi vjeruješ. Ja samo kažem da treba pratiti što se zbiva u okolini, a usput sam ti dao vlastitu trgovinsku strategiju. BTW, ti si ukalkulirao i shortanje.. 🙂 a kod nas toga još uvijek nema…

"Lako je budalu zaje***, treba joj pomoći" 🙂

nema shortanja, ne mogu to isprogramirati. kod velike volatilnosti ima više trgovanja dnevno.

radi slično kao i tvoj, samo je žestoko parametarizirano po tjednim/dnevnim/intraday vrijednostima nekoliko oscilatora.
imam problem točnosti zarade jer kada se javi signal ne možeš prodati po vrijednosti po kojoj je signal došao, zato je uključen gubitak od 0.5% po transakciji.

Tehnička analiza za EXM, GNK, DSX, EGLE
http://stocks.investopedia.com/stock-analysis/cotd/EXM20091021.aspx?partner=YahooSA

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

ingra ,odbijanac… [rolleyes]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Kolege jesmo se odbili od linije 2218 danas kako sam napisao jutros, i to dva puta smo izdržali udar.
Ide sada to gore.

Korkyra


Kolege jesmo se odbili od linije 2218 danas kako sam napisao jutros, i to dva puta smo izdržali udar.
Ide sada to gore.

Sve 4 potpore koncentrirane na jednom mjestu su dobro izdržale. Dok je svijet cijelo vrijeme bio duboko u crvenom, mi se prema jučerašnjem očekivanju odbili i završili skoro na nuli. Sutra čekamo potvrdu, a kako sve izgleda sutra će i Evropa dobro potegnuti prema gore, jer je do odbijanca danas došlo i na Wall Streetu.

Ključno je probijanje thin red line-a, inače će divergencija učiniti svoje.

Prvo bih pozdravio sve prisutne na forumu a drugo uopće mi nije jasno zašto se govori o potporama i padu i izglednosti da će se potegnuti prema gore. Samim brojanjem valova, fibo otporima i potporama se točno zna da će Crobex ići gore, a zna se i dokle bi mogao poteći. Na stranici 2543 u mjesecu kolovozu rekao sam na 2500 i više, bilo je prigovora od tada logiranih NN osoba, logiranih pod lažnim nickovima samo taj dan, i normalno više se nisu pojavili. Sada tvrdim da Crobex ide na min 2700 bodova, a kada dođe do te razine razmišljati ćemo o daljnjem kretanju. Ostali indeksi strani me ne interesiraju !!
LP

I very much love INGRA !!


Neznam nek ovi bolji od mene pogledaju, al na plastici se crta neki Bulish Pennant Pattern

Jel mi može ko od tehničara odgovorit na ovo pitanje….

[/quote]

Kao što je kolega već rekao, ako traje duže od 3 tjedna onda je vjerojatnije trokut.
Ali i kao i takav ima lijepi target.
(Samo uzeti s rezervom jer je adpl ipak prilična nelikvidnjača, a TA onda prilično gubi na pouzdanosti.)



Neznam nek ovi bolji od mene pogledaju, al na plastici se crta neki Bulish Pennant Pattern

Jel mi može ko od tehničara odgovorit na ovo pitanje….

[/quote]

Kao što je kolega već rekao, ako traje duže od 3 tjedna onda je vjerojatnije trokut.
Ali i kao i takav ima lijepi target.
(Samo uzeti s rezervom jer je adpl ipak prilična nelikvidnjača, a TA onda prilično gubi na pouzdanosti.)

[/quote]
Kolega House je kako velite ADPL nelikviduša ali mora odraditi svoje valove ili valiće. Ne bi bilo logično da poslije ucrtanog vala, kako sada stanje stoji krene prema dole, i Vaš target je u redu za sada po trokutu (minimalni), ali što dalje ?? slažete li se !!

I very much love INGRA !!


Kolega House je kako velite ADPL nelikviduša ali mora odraditi svoje valove ili valiće. Ne bi bilo logično da poslije ucrtanog vala, kako sada stanje stoji krene prema dole, i Vaš target je u redu za sada po trokutu (minimalni), ali što dalje ?? slažete li se !!

Nisam baš stručnjak za EWT pa bih prepustio nekom drugom komentar na vaš count.
Inače, kažete što dalje? Pa do navedenog targeta ima preko 20% rasta, a do tada će se stvoriti i nove formacije pa ćemo onda reć za dalje. Di nam se žuri? [smiley]

New Report

Close