Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Oba indexa (Crobex, Dow Jones) još uvjek nisu uspjela probit liniju kanala; također je na oba indexa prisutna skrivena medvjeđa divergencija što sugerira hlađenje. Ista stvar i kod S&P 500. Skrivena medvjeđa divergencija ima svoj target. Ukoliko smo krenuli dolje onda je target skrivene medvjeđe divergencije 988 kod Crobexa.

moj komentar na ovo je:

vidjeti cemo sto ce prevagnuti:
retrace ili osciltori.




@tigre
imam i jedan koji se zove: crobex-drukerska varijanta…:)
(u slučaju da padne ispod 1380), ali nekako ne vjerujem u to.
opet, tko zna, sve je moguće

2 dana se nalazimo izvan kanala.
znaci vremenska potvrda je tu.

ako ide korekcija, onda ide do 1430.
ne do 1380.

pitate se zasto to tvrdim?
[proud]
[/quote]

ajde da se i ja jednom složim s tobom [cool]
[/quote]

ja to tvrdim zbog 2 razloga.
target kanala i target retreca.

ti?

Upravo sam procitao zadnjih desatak stranica TA. Sve u svemu dezurnim drukerima "profesionalcima" pocetak tjedna bi odgovarao uz rast Cro-bexa jer su se natrpali dionicama.
Zelje jedno….
Stvarnost…..
Vidjet cemo……

P.S.
Moj portfelj je 90% u dionicama i to me pomalo plasi. Ali, naucio sam gubiti… [sad]

"Istina je neotkrivena laž"

E zato volim amere, jer kada rade, rade školski (nije ni toliko zbog para – a lupio sam poprilično u put certifikate – nego gušt, kada pogodiš).

A sada tko kuži, kuži, ostalim banana. [tongue]

Na sp 500 školska abc korekcija.


Ići će, uhvatit target neće.

meni se cini da je target ovdje na vilama probijen, famozna linija otpora 860 probijena,realnost ili ne pokazat ce nam ponedjeljak….da jos je dugo do ponedjeljka,ali premarket je ostao jako zelen… [bye] [bye]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

da li bi neko bio ljubazan da napravi tehničku analizu dolara i vix-a?

hvala!


da li bi neko bio ljubazan da napravi tehničku analizu dolara i vix-a?

hvala!


dolar pada,nafta raste,VIX u padu treba li nesto dodati ovomu ah da burze su u rastu……..

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

btw. s članka jednog sa cnbc-a…

"I’d like to see it pull back a little bit," says Chip Hanlon, president of Delta Global Advisors in Huntington Beach, Calif. "If you’re going to be disappointed, it might be disappointment that you don’t get that pullback you’re hoping for."





@tigre
imam i jedan koji se zove: crobex-drukerska varijanta…:)
(u slučaju da padne ispod 1380), ali nekako ne vjerujem u to.
opet, tko zna, sve je moguće

2 dana se nalazimo izvan kanala.
znaci vremenska potvrda je tu.

ako ide korekcija, onda ide do 1430.
ne do 1380.

pitate se zasto to tvrdim?
[proud]
[/quote]

ajde da se i ja jednom složim s tobom [cool]
[/quote]

ja to tvrdim zbog 2 razloga.
target kanala i target retreca.

ti?
[/quote]

Target iz GB alata. Nemogu ti reći detalje tog ubojitog oružja.

I'LL BE BACK

@ gentleman

slažem se u potpunosti s tobom jer smo sigurno puuuno bliže donjem nego gornjem ekstremu burze! [lol]



Ići će, uhvatit target neće.

meni se cini da je target ovdje na vilama probijen, famozna linija otpora 860 probijena,realnost ili ne pokazat ce nam ponedjeljak….da jos je dugo do ponedjeljka,ali premarket je ostao jako zelen… [bye] [bye]
[/quote]
da, na ovoj slici su žute (uzlazne) vile pobjedile, izgledaju odlično, al durge stvari kao međeđe divergencije ih ne podupiru.

možda "fundamental shift change"?

New Report

Close