Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Trenutni DOW, mogućnosti.

da baron nemoj zajebavat, vile počele iz ničeg, trojka najkraća, 4 ne da gazi nego je počela iznad 1…moš ti puno bolje druknut od ovog.


Ono što ja vidim, ili znam, a nemam pojma, no, i kako su Ameri vrsni manipulatori pa su i sve opcije otvorene, moguć je značajniji pad NASDAQ-a, barem prema daily grafu. Znam da je beskorisno, ali se pad vidio i jučer na S&p500 i na DJI, vidi se i danas što ne znači da će i biti, a moguć je.

Ovo je od petka, vidi se da stvar funkcionira. Pad je bio neminovan, i dogodio se jučer. [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



Trenutni DOW, mogućnosti.

da baron nemoj zajebavat, vile počele iz ničeg, trojka najkraća, 4 ne da gazi nego je počela iznad 1…moš ti puno bolje druknut od ovog.
[/quote]

Kanal gledaj onda, zaboravi ostalo.

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!

ja se postavio, šta upadne dobrodošlo [thumbsup]

Može li netko izanalizirat ,iskomentirat ovo sra……

Također.

Pogledajmo dosadašnje bull moves unutar bear marketa:

1) od 3215 do 4209 ili 31%
2) od 2134 do 2846 ili 33%
3) od 1430 do 1880 ili 31%

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Prerano ste se postavili, dečki !
To ima smisla tek tamo kada CROBI bude oko 1050 – 1150.

Ili vam je možda sveisto što vam uleti??? [lol] [lol] [lol]

La vita e bella!


Prerano ste se postavili, dečki !
To ima smisla tek tamo kada CROBI bude oko 1050 – 1150.

Ili vam je možda sveisto što vam uleti??? [lol] [lol] [lol]

čudi me kolega vama kojemu je dioki bio dobar po 600, da odjednom ne valja ni po 100
[shocked]

prošli put su svi čekali dno a ušlo je na vrijeme 5 % ljudi, ostali su kupovali po 1850 i krivili kasnije druge da su ih navukli.
uzdajte se u sebe i hrabro ali odmjereno! [thumbsup]

Vlad, HRčovjek ili ko god..aj pomozite nama nejakima

Jučer je u americi sve padalo, al banke nisu pratile korekciji (rasle su!9
Nafta je također dobro iznad dna (na 38). možemo reći da ne slijedi korekciju..Dali su dovoljna 2 sektora da sve izvuku ??

Imam graf mjesečni s&p 500…Ukoliko danas padne ispod 741 na npr 735 i odbije se bio bi to buy set up..bio bi to perfection!! i to mjesečni = šta nije to za preokret trenda??

Vlad koliko si siguran da u svoju kuharicu..dali nužno moraju indexi dostić ta dna? jesi testirao kuharicu na prijašnjim krizama…Možda su tržišta trebala prije počet padat, al nisu pa su zato tako ljosnula u kratkom roku pa su i prijelomi takvi.
Evo graf

Vadi jedan krumpire i upita ga drugi jesu li dobri krumpiri, a ovaj prvi mu odgovori da ovi bolji i jesu, a ovi gori i nisu.


Također.

Pogledajmo dosadašnje bull moves unutar bear marketa:

1) od 3215 do 4209 ili 31%
2) od 2134 do 2846 ili 33%
3) od 1430 do 1880 ili 31%

Po ovome odbijanac ide na cca 950.

nisam bob, ali dylan ...

@gablec
prilično sam siguran u svoje geometrijske formacije.
1100,900,700.
prijelomi davno potvrđeni padom ispod 1900.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Također.

Pogledajmo dosadašnje bull moves unutar bear marketa:

1) od 3215 do 4209 ili 31%
2) od 2134 do 2846 ili 33%
3) od 1430 do 1880 ili 31%

malo igre tvojim brojkama za mjerenje pada od vrha odbijanca:
1) od 4209 do 2134 (oko 50%)
2) od 2846 do 1430 (oko 50%)
3) od 1880 do ?????
sretno

New Report

Close