Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



@(in)verter
atpl- ne znam kad će, ali točka prijeloma je odrađena.

p.s.
kepten đerković najavio gubitke u 2009….

kak sad, pa ovo je TA? Ne jednom si natuknuo kako FA nema veze sa TA….
[/quote]

pa rekao je PS : neka činjenica.

dakle prema TA mora ić dolje na TARGETE, a PS povrh
toga, najavljeni su gubitci za 2009, što je katalizator
ionako predviđenog. dakle nema konflikta. nemoj zadirkivati [tongue]

Obey Ferengi Rules of Acquisition


kak sad, pa ovo je TA? Ne jednom si natuknuo kako FA nema veze sa TA….

FA i nema direktne veze, a ova informacija će imati preksutra, nakon što se na graf ubaci sutrašnji trgovinski dan.

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.


@(in)verter
atpl- ne znam kad će, ali točka prijeloma je odrađena.

p.s.
kepten đerković najavio gubitke u 2009….

A zašto je cijena već pala sa 3800 na 800? Zaključili smo to i sami bez njega dosta prije nego je on to rekao. Ali tko zna. Možda se nađe još tko sa kasnim paljenjem sutra.

Falling wedge. Slijedi breakout.

:-)))))), a pazite ove majstore

http://traders.retracementlevels.com/2008/November/14th%20November%202008/index.html

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....



kako mogu u ovo doba propasti tvrtke kao što je GM, AIG,GS,…?
molio bih da mi netko ovo objasni

Vrlo jednostavno, ako se ne prodaju automobili, odnosno prodaju se, ali jako smanjeno, znači da nema ni prihoda od neprodanih automobila, a ako nema novca, nema ni isplate plaća za zaposlene. Što u tom slučaju slijedi, ništa drugo do bankrota. zaposleni više ne primaju plaću, ne mogu vraćati kredite, recimo npr. za nekretnine, koje su recimo dignuli kod AIG-a, AIG im sjeda na garanciju kredita, tj. oduzima im kuću, kako bi naplatio dugovanje. No kuću nema kome prodati, jer nema kupaca, onda spušta cijenu ispod tržišne, ali ne može prodati ni po toj cijeni, te na kraju otpisuje te dugove i na kraju krajeva propadne. Zato su se u Americi i pojavile kuće s cijenom jednog jedinog dolara. Eto to bi bilo sve onako pojednostavljeno rečeno.

[/quote]
e to je cijena pohlepe. nisu bili zadovoljni manjim dobitima, već su lupali cijene auta koje niko ne želi po toj cijeni. neka smanje cijenu, neka se zadovolje mrvicama i neka čekaju bolja vremena. Ako im i to sada nije kasno. To je ono- ko visoko leti, nisko pada… Hvala.

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


kako mogu u ovo doba propasti tvrtke kao što je GM, AIG,GS,…?
molio bih da mi netko ovo objasni


Nemoj se ti bojati za velike američke tvrtke.
Budu oni naštampali love koliko im bude potrebno.
Amerikanci su velesila i previše mi brinemo o njihovim problemima.

Evo malo literature o padajucem klinu…

jao, otici ce taj klin u mp3, vec i vrapci pjevaju o njemu [cry] [cry] [bye]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


Falling wedge. Slijedi breakout.

Na drugom grafu je probilo prema dolje, pa se vratilo prema gore.



@(in)verter
atpl- ne znam kad će, ali točka prijeloma je odrađena.

p.s.
kepten đerković najavio gubitke u 2009….

A zašto je cijena već pala sa 3800 na 800? Zaključili smo to i sami bez njega dosta prije nego je on to rekao. Ali tko zna. Možda se nađe još tko sa kasnim paljenjem sutra.
[/quote]

Ah, konacno netko tko koristi mozak. Ovaj citirani post je ujedno i odgovor onim genijalcima gore.

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

bankrot je samo pravna kategorija i prelazna faza
bankrot nije propast tvrtke

New Report

Close