Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ako BDI preokrene danas i bude rastao tjedan dana, možeš baciti taj grafikon u koš

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/



pianje za cromana:
ako idemo gore,do kuda?
ako idemo dole,do kuda?
ako stagniramo sta nas ocekuje u raznim slucajevima?
ulazne cijene za likvidnije dionice.
takodjer izlazne cijena za iste.
sa vasim znanjem to je najmanje sto mozete uciniti za nas.
unaprijed hvala.

@bob-rock

Zelim spomenuti moje prijasnje poruke:

> na stranici… 1205 sam pisao o nasdaqu i spomenuo da u intervali 1500-1400 moze doc do preokreta na gore(rast). nasdaq 1500 je bio i nasdaq je poceo rasti.

> na stranici 1269 sam dao jedan graf za nasdaq koji pokazuje grubi razvitak nasdaqa: posle intervalle 1500-1400 trebalo je ici prema razini ca 1900…< to jest val 4

Onaj koji je to citao je mogao i razumiti koja ocekivanja imam od burza(spomenuo sam cak ca 20% rast za svedski Omx-index (Omx je bio na 560 a danas je na 690…mozete sami izracunat)

Crobex ne pratim detaljno ali naravno i on ima da odradi 4 val…dali ce biti manjih padova na tom putu? iskreno kazat nemam vremena to pratit

Mogu i doddati da je Crobex specifican i ne prati druge burze u vremenu

[/quote]
croman napisao si da nasdaq na 1650 ide dolje, da OMX ide na 590 i da će poslije toga 20% rasti, otišlo je na 560
Ja sam ti bila postavila pitanje jer nije bilo logično da na 1650 nasdaq ide dolje, a na 590 OMX gore 20%, nisi odgovorio, i stalno ispada da te netko provocira

Nitko te ne provocira nego je to samo pitanje. I onda imaš privatnog posla, pa ostaviš nas "pametne" da gledamo što je pisac htio reći.




Kako ste Tehno međedi?, di vam je onaj kolovođa Vlad sada sa targetima? A vi čekali ATPL na 500 kn…
Da vam nije pobro dionice?… to bi stvarno bilo zločesto…[lol]

PS. evo sad će ultimativni krah, samo što nije… i samo za vas… [bye] [bye]


Ne zezaj ih daj.

Ako ovo bude i danas rast, to je 5 dan rasta za redom. Proslavimo to.
Tehnicari kada je to bilo zadnji puta 5 dana za redom?
BTW Citam knjigu pa se jos ne mogu ukljuciti u rasprave konstruktivne…
[/quote]
samo polako…
kodt je došao na 1200.
tisk je došao ispod 350- ići će i niže…
atpl-samo polako…evo mali grafičenko (samo kao ilustracija). naravno da se u međuvremenu može trgovati prema indikatorima.
[/quote]

Je istina, na 3 dionice, i isti dan zatvorio na 1400, no svejedno.
Nisi ljudima objasnio zašto ne daješ targete za rast, nego samo za pad.

Ima li ikakve veze s nama ovaj DAX 5122 ako ide gore ?????

smanjuje se minus.......


ja još ne ulazim.

p.s.
sutra možda.
u drugom dijelu dana.


upravo sam skoro sve prodala, nešto malo ostalo, jer TA kaže ide pad, slažete li se?

kolega naturalnet, jel ima šanse za ovakav pitchfork kao iz knjige?

Drago drustvo, molim vas, da uzimate dobra koje ovdje postaju neki veoma dobri tehnicari, kao takva sto i jesu. To su analize i predvidjana razvoja situacije. Postoje razdoblja kad to neki rade bolje, a postoje i razdoblja kad se tocnost prognoza razlikuje od razvoja situacija.

Mislim, da nije potrebno osudivanje misljenja pojedinog analiticara, nego si moze svatko sam ostvariti sliku na osnovu vise pogleda, a na kraju svatko sam donosi odluke.

Sve previse puta se od pojdine analize ocekuje, da se ta mora ostvariti u istoj sekundi ili minuti, ali razvoj ipak nekada treba vise vremena, nekad manje.

Bitna je strategija, koju treba odrzavati i po potrebi dopunjavati, nikako ne smiju odlukama kumovati dnevne oscilacije, u pogledu kratkorocnok, kamoli dugorocno investiranja.

Jos uvijek stojim iza svog counta valova, mozda upravo sada vec pocnije novi count. Za one koji nisu uspjeli vidjeti moj graf ispred par dana, ponovno ga postam.

@chekaco
***obrisano***

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

@adler
ako i jest ispravna tvoja numeracija (sumnjam), malo ti utekla zelena strelka.
limit joj je u razini dna 1.

a možda ti je s ta 3 vrha odrađen barem relativni ABC…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Ako smo u tom 5. valu (točnije, 4. (5), jel tako nekako?), što bi trebalo slijediti nakon njega i dokle?


@chekaco
aj bar ne kradi grafove i limite.
zanm da ne znaš ništa, ali ne bi smio krasti, no,no…
[kiss] [tongue]

Da li bi eventualni proboj te razine od 1370 značio da smo ušli u veliku četvorku ili nešto drugo ?

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

da priznam gresku cim ju je razvoj dogadjaja dokazao, crobex na 2.336,55, i (2) i (4) jos drzi vodu, ali horizontal triangle otpao, koliko god se lijepo iscrtavao sinoc.
@Abu ali, ako je horizontal triangle bio korekcija na gore, thrust je trebao slijediti na dole, otpao triangle, otpao thrust.

New Report

Close